Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Okres mialam 18 lutego do 24 cykle mam rozne czy wtedy moglam miec dni plodne nie wiem okres mam roznie :( o teram niby 18 powinnam dostac wiec juz sa 3 dni po spodziewanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes wypoczywaj dużo i pij dużo żebyś się nie odwodniła. Bullitka tak ręcznie:) jak dobrze pamiętam to było coś ok. 70 000 krzyżyków:) Daisy to takie hobby:) Bardzo wycisza i uspokaja. Aaaga pochwal się później:) Ja na drutach to tylko 2 ściegi potrafię. Szalik kiedyś tam wydziergałam bo najprostszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu myślę, że w ciąży nie jesteś, jeśli testy to wykluczyły. Chodzi mi o stosunek z dnia 28.02. Chyba, że przesunęła Ci się owu i kochałaś się jeszcze później, to szanse są. W sumie szanse zawsze są, nasz organizm lubi płatać nam figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mi ktos odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochalam sie tyllo tego dnia 28 pozniej juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Takie zajęcie to sama przyjemność, idealne dla zabicia nudy i czasu :) Mam jeszcze kilka małych obrazków ale porozrzucane są po całym mieszkaniu i nie chce mi się ich szukać :P Agnes wypoczywaj dużo, zdrowiej. Ciepłe mleko, jakieś trunki hot activ powinny pomóc. Na mnie to zawsze najlepiej działało grzane wino czerwone własnej roboty ale teraz to nawet nim nie będę mogła się leczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super:) No to mam koleżankę po fachu:) Bullitka masz schemat według którego wiesz w którym miejscu jaki kolor masz użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się dzisiaj dzień dłuży.. Co tam działacie ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska a Ty kupujesz gotowe kanwy z nadrukiem czy białą i sama nanosisz nadruk z jakiegoś zdjecia, czy obrazka? bo ja raczej gotowe kupuje, z naniesionym obrazkiem ale znalazlam kiedys na necie druk i mozna sobie na kartce wydrukowac i to przenieść na kanwę. Będę musiała kiedyś tego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam, ze zrobie jej z tylu rozkrok hehe zeby jej nie krepowala ruchu ta spodniczka bo jest za kolano. no i te bluzke bede robic jeszcze. Mam scinki materialow rozne kolory chce zrobic z nich kwiatki i przyszyc do spodniczki jako tło a ten zolty ze zdjecia jest taki wystajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga ja kupuję białą kanwę i rysuję sobie ten schemat 10 na 10 kwadracików i robię z gazety. Ja co miesiąc kupuje gazety od kilku lat więc mam już ich sporo. Już też pisałam Małej Mi że jak mi napiszecie co np. chciałybyście sobie zrobić to wyśle Wam na maila zeskanowane obrazki i jak sobie wybierzecie które Wam odpowiadają to mogę Wam zeskanować też cały schemat. I wydrukujecie sobie tylko. Mała Mi coś o Aniołku chyba wspominała. Np powiesz że chcesz krajobraz albo bukiet kwiatów i to wyślę C***arę obrazków. Fajne są też 4 pory roku. Ten sam obrazek w różnych wersjach pogodowych:) Są takie malutkie 60 na 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes kuruj sie bidulko :* oby cię choróbsko szybko opuściło * Neska, Aaga super obrazki :) ja przygarne na początek cokolwiek łatwego do haftowania. Dziewczyny a to są jakieś duże koszty takiej białej kanwy i muliny? I czy na tych wzorach są podane kolory? * Betka może wybierz sie na betke :D * Życzliwa na pewno będzie dobrze ze zlobkiem, jest jeszcze trochę czasu. Początki zawsze są trudne, ale wszystko sie ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy Ty to masz pomysły :) Spódniczka śliczna a efekt końcowy na małej modnisi będzie bombowy :D Czekam z niecierpliwością na zdjęcia :) Neska to pomyślę, co bym chciała i wyślesz mi skany. Dzięki :) Betka ja właśnie zrobiłam paste z makreli :) Pychotka. Kolacyjkę będę miała przepyszną :D Dobrze, że bez zmian. To bardzo dobry znak :) A @ spóźniał Ci się kiedyś? Ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam makrelę wędzoną i tuńczyka :) wczoraj teściowa wylała na podłogę sos od tuńczyka to ledwo posprzątałam przez ten zapach heh-od razu uciekłam na górę się położyć ale tak czasami reaguje na zapach ryby.. Oj już daaawno mi się @ nie spóźniała, ale póki co jestem cierpliwa.. Decyzję o ewentualnej becie podejmę jutro pewnie rano, bo nie chce się nastawiać za mocno na nic, chyba wole sobie dać jeszcze troszkę czasu.. Może na rano teścik zakupię jeszcze albo też nie i dopiero w sobotę zrobię, bo będzie mnie korciło :) Zobaczę - mam milion pomysłów na minutę ;) I CO CHWILE ZMIENIAM ZDANIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy spodniczka fantastic! Ja w zeszłym roku sobie dżinsy skrocilam, ale maszynę do szycia też bym chciała :) tylko skąd ja na to wszystko znajdę czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zrobilo sie troche lepiej. Now iec najadlam sie makaronu bo uwielbiam. I teraz znowu kiepsko.... Ale teraz to chyba poprostu przesadzilam z iloscia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Betka zachowujesz się jakbyś w ciąży była :P hehe to może faktycznie lepiej zrób teścik w sobotę rano. A o becie lepiej szybko podejmij decyzję, bo przecież jak jutro nie zrobisz to dopiero w poniedziałek prawda? A to kolejne 3 dni czekania, nie wiem czy tyle wytrzymasz :P My zwariujemy z tej niepewności :P :P Makrelę zamierzam teraz co tydzień jeść, pastę będę sobie robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja to dobrze, że lepiej się czujesz. A z makaronem pewnie z ilością przesadziłaś. Mdłości ustąpiły? Obyś już dobrze się czuła i nic Ci nie dokuczało :) Ja zauważyłam, że najgorzej jest rano jak wstanę. Mega słaba jestem, a potem trochę przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×