Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
musze najpierw grype wykurowac bo slabo sie czuje. a brzuchem zajme sie po weekendzie jesli bol nie minie. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często brzuch tak boli od owulacji.. Najpierw przed i w trakcie a potem może boleć długo długo aż do @ czasami bo w brzuchu w zagłębieniach zalega płyn z pękniętego pęcherzyka i podrażnia otrzewną :) nie wszystko się oczyszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze. Zgodze sie z Toba ze co poradnik to inna opinia. Dlatego wlasnie ja jem to co lubie oczywiscie staram sie jesc wiecej witamin czyli warzyw i owocow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znowu zasypiam. pa agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałam Cię w żaden sposób urazić, po prostu napisałam to co ja wyczytałam w poradniku :) Ja właśnie zjadłam 2 jabłka. Później marchewki pochrupię :) Od poniedziałku mam taki brzuch wzdęty, napuchnięty i boli trochę przy duszeniu, chyba macica się rozszerza, że już wyglądam jakbym w 4 miesiącu była :P Wzdęło mnie nieźle :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij Agnes dużo, najlepiej to jak byś się porządnie wypociła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, spokojnie, bylam po mala i zaszlysmy po te biala koronke zeby miec do wykonczenia 'bluzki' :) Ale pogoda, spacer z psem nas wciągnął tak :) Jeszcze rano dorzucalam do kominka a teraz juz mam otwarte okno. Jutro trzeba utopic co trzeba i wiosna pelna geba bedzie :) Podgrzalam kawke, zjem batona i dalej do roboty. Jeszcze weszlam do lumpka po zolta bluzke za 2.50 :D moglabym w niej chodzic taka duza hehe :p Ale to smierdzi zawsze wywacham cos z lumpa bo oni chyba jakichs niemieckich plynów uzywaja do plukania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy tak myślała, że po Wercię byłaś :) u mnie dopiero niedawno słońce wyszło, ale mam wrażenie że jest zimno, bo jak okno w pracy otworzyłam to musiałam zamknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od rana śliczna pogoda i 16 stopni:) Śledzi nie znoszę ale wędzoną rybkę owszem:) Mała Mi wysłałam na Twojego maila 2 różyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja już po pracy w domu. Ale ciężki dzień dziś miałam, tzn strasznie dużo pracy, znowu musiałam sobie trochę na jutro zostawić, dobrze, że mam taką możliwość bo tak to bym jeszcze chyba nie skończyła :P Na szczęście więcej przykrych wiadomości dziś nie było. Przeczytałam tylko po łebkach o czym pisałyście, resztę przeczytam później bo wybieramy się z M do dziś otwartego nowego centrum handlowego, podobno największe w mieście no i ciekawa jestem czy jakieś promocje są :) Fajnie bo mamy do niego jakieś pół kilometra :) Aaga i Neska nie mogę wyjść z zachwytu jakie piękne dzieła stworzyłyście :) Naprawdę śliczne :) Betka ja niestety nie widzę nawet cienia drugiej kreseczki ale wiadomo zdjęcie to nie to samo co na żywo, poza tym dopóki nie ma @ ja wciąż będę wierzyła, że owu się przesunęła i zrobiłaś test za wcześnie :) biegnij jutro na betę to nie będziesz miała wątpliwości i my też :) Agnes Kochana kuruj się, życzę dużo zdrówka Daisy spódniczka superowa :) koniecznie pokaż swoje dzieło również na modelce Dziewczyny co do mojej kuchni to zdjęcia były robione zaraz po montażu więc było jeszcze kiedy nabałaganić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pracy, padam z głodu, ale pogoda rzeczywiście piękna. niestety nie skorzystam, bo muszę przygotować jutrzejszy dzień wiosny, a potem ciąg dalszy ozdabiania szkatułek, a jestem daleko w polu :/ Nie wiem, jak do soboty się wyrobię. na dodatek w pracy się zamieniłam i mam jutro na 6:15. nie wiem jak ja wstanę :D Neska niestety nic na maila nie dostałam :/ A ten tamborek to do kwadratowych obrazków też się na daje? Bo widziałam w necie głównie takie okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi to wysłałam Ci na maila naszego:) A tamborek jest okrągły i robi się nim wszystkie kwadratowe obrazy:) Evelinka to dobrze że już nie było dzisiaj więcej złych wiadomości:) Odpoczęłaś już sobie pracusiu?:) Bullitka nie wiem jeszcze. Muszę przejrzeć program:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - juz znalazlam. O 21 na polsat film bedzie nawet nawet mam nadzieje . A jak nauczylas sie takie piekne rzeczy robic? Mala mi - marzanna skonczona?? Agnes - jak sytuacja? Lepiej sie czujesz? Z mezem porozmawialas? Gosciowy jakos ostatnio malo tu :( Joanne - to napewno meza zegna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka siostra mnie nauczyła a ją koleżanka i tak po kolei:) Ja też Dwóm koleżankom pokazałam:) Większość osób się wciąga:) Joanne no właśnie jak tam samopoczucie? Jejku jak ty sobie radzisz z rozłąką? Bullitka a ty jak tam? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cały dzień u mamusi z Tosią spędziłam :-) . Agnes widzę dzisiaj ostro nie w sosie. Nie ma , że nie lubie- żadne lekarstwo nie jest dobre, które stawia na nogi :-) . Daisy śliczna sukienka choć ta gumka czarna mogła być szersza :-). Czekam na efekt końcowy na małej ślicznotce :-) . Aaaga , Neska wy to macie talent. Aż gały mało co mi z orbit nie wystrzeliły. . Betka ja to niestety nic nie widzę. Ale oczywiście kciuki trzymam mooooocno, mocno ! . Bullitka , a ty słońce jak się czujesz? Jak plamienia? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie uwierzycie ! :-) Antoninka zasnęła na nocniku :-D hahaha wygląd bezcenny. Taka wymęczona dzisiaj u babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - teraz sa takie brazowe czasem. Czekam az przyjda tabletki od zyczliwej to zwieksze sobie dawke a potem jak przyjdzie luteina od Joanne to zamienie duphaston na luteine bo jest mocniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa to widok masz bezcenny:) A ja się dowiedziałam dzisiaj że 3 moje kuzynki są w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - kochana Tosia Neska - az 3 ? To bedziecie mialy w podobnym czasie. Tylko sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo przebrałam w piżamkę z nadzieją, że zaśnie szybko i wieczór będzie wolny ale gdzie tam ! Lata jak szalona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny czuje sie okropnie. maz tez. chyba sie dogadalismy. teraz nafaszerowalsm nas tabletkami i zaraz spac. gosciowa- trzeba bylo mala zostawic na nocniku hihi to by spala do rana:-):-):-):-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes więc czas na lekarza . Ty bardziej jak masz gorączkę ! Wstałam, bo chciałam ją nagrać i wam pokazać ale się akurat przebudziła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa szkoda że nie nagrałaś:) Moja siostrzenica kiedyś prawie usnęła na nocniku przed pralką:) Agnes jak jutro też będziesz się źle czuła to Gościówa ma rację leć do lekarza. A z m dobrze że już lepiej:) Dobranoc dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - tak marzanna zrobiona, jak jutro się uda cyknę fotkę z dzieciakami :) * Neska dziękuję bardzo :) Ale będziecie miały teraz wesoło, jak was tyle w ciąży :) * Gościówa szkoda, że nie udało ci się cyknąć foty Tośki na tym nocniku :) * Agnes ciesze się, że jakoś się dogadaliście, życzę zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero skonczylam sie bawic z tymi ciuchami..dobranoc ;) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×