Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Hej Dziewczeta :-) no co Wy spicie jeszcze? ;-) ja juz od 4 w pracy, wstawajcie dzis pierwszy dzien wiosny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki miki1 1 1
hej laski,co u Was? mam 6 dc za 4 dni zaczne testy owu robic,czy za szybko? mam niereulrne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka ja też już w pracy. Strasznie ciężko mi sie wstawalo, bo długo nie mogłam zasnąć. Jutro idziemy oglądać mieszkanie na wynajem i mialam milion myśli przed snem :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja też już w pracy. @ brak, test nadal negatywny, ale czuję się fatalnie.. w nocy prawie wymiotowałam ok 3ciej, masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała_Mi czekamy na fotkę z dzieciaczkami :) no i 3mam kciuki za mieszkanko żebyście szybko wybrali i szybko zamieszkali razem ;) heh Gościówa widok Tosi musiał być bezcenny :) Agnes zdrówka dla Was!! Daisy no pochwal się bo ja tu już na pocztę wchodzę a tam nic... Evelynka reety od 4 w pracy współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziewczyny jak wy wcześnie wstajecie do pracy. Podziwiam:) Betka a może masz mdłości ciążowe? Czasami kobiety nie wiedzą że są w ciąży a mają już mdłości:) Oby:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska test negatywny mam nadal, powiem szczerze, że chyba zaczynam się stresować.. Jeśli przez weekend nie dostanę @ to jadę na betę w poniedziałek z samego rańca no i pewnie do gina się będę musiała zapisać.. Martwię się, bo mi się @ nie spóźnia raczej.. a dzisiaj mam już 31dc (normalnie 27-28dni).. Brzuch mnie nadal boli a w gardle mam takiego "klucha" no i zgagę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka nie wiem czy pamiętasz ale właśnie jak do Was dołączyłam to okres mi się spóźniał i myślałam że jestem w ciąży ale testy też wychodziły negatywne. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Okazało się że okres spóźnił się o tydzień. A zawsze miałam regularne cykle. Też poszłam wtedy do gina i mówił że czasami tak się zdarza że to zmiany hormonalne. A w następnym cyklu już wszystko było normalnie. Więc może Tobie też owulacja się przesunęła. Ale może jesteś w ciąży tylko na test jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No możliwe, spoko-nie załamuję się tylko zwyczajnie źle się czuję :) byłam na usg 12 marca i lekarz mi powiedział, że jestem po owulacji i wszystko w porządku, ciałko żółte było i to był mój 22dc wtedy a owulacje czułam w tygodniu poprzedzającym wizytę ale spoko-mogło być różnie :) co ma być to będzie i tak :) trzymam pion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzis strasznie ciezko sie wstawalo, niestety musialam zerwac sie juz o 3. Zazwyczaj chodze na 7 ale dzis nie ma kierowniczki i rano zamiast niej musialam przyjsc wyprawic kierowcow na sklepy, a teraz najchetniej zapalki bym sobie powkladala zeby mi sie oczy nie zamykaly ;-) Betka a moze to znowu jakis nie pekniety pecherzyk? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka współczuję.. Wszystko na usg było ok i nie było już żadnych pęcherzyków więc nie ma takiej opcji :) na szczęście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja tez bardzo sie spalam. Budzilam sie na siku a potem nie moglam zasnac. Plamienie nadal jest brazowe na papierze a leki od dziewczyn jeszcze nie doszly :( Mala mi - powodzenia z mieszkaniem . Oby wam sie spodobalo :) Betka - kurde ,test powinien juz wyjsc. Choc bladzioch :( Neska - jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja już przy śniadanku się melduję :p Wysłałam Wam fotkę na @. Musiałam rano wstać wyszykować młodą więc o 6 miałam już pobudkę :p Fajnie wyszło, bo część dzieci tylko była przebrana w zielone bluzki czy spodnie, a Werkę pani od razu pochwaliła, że się przyłożyła do przywitania wiosny i na pewno zima długo nie wróci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - taaaak. Wszystko od podstaw, łącznie ze spódniczką i bluzką :p Córka zadowolona, ja w szoku, że coś takiego zrobiłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no to teraz M bedzie musial sie zgodzic na maszyne. Pieknie ci to wyszlo:). A pogoda dopisuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Betka a dlaczego nie pojechalas na bete? daisy slicznie ci to wyszlo :) Bullitka leki moga isc dosc dlugo. ja wysylalam mojej mamie raz do irl. i szly 2 tyg bo urzad celny sprawdzal. dziewczyny mogly wyslac poleconym, to bys mogla sprawdzic co sie dzieje z przesylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie wyjątkowo ładnie dziś. O 6 było 9 na plusie, teraz już jest ok 14st :) Troszkę zawiewa. Jak się czujesz Kochana? Leki pewnie nadejdą lada dzień. Twoje już Ci się skończyły? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka tez tak mialam ze cycle 25-28 dni w 31 dc test negatywny w 33 zrobilam jeszcze raz I 1 krecha, ale odlozylam test na bok ,dopiero po kilku godz przypomnialam sobie ze go nie wyrzucilam I patrze a tu 2 kreska ale taki bladzioch ze ledwo widac. Teraz jutro zaczynam 14 tydzien ciazy, a z usg termin wychodzi wczesniej o 2 dni niz z om , a z moim pierwszym dzieckiem test wyszedl mi dopiero po 2 tygodniach od termniu oczekiwanej@ , tak ze wszystko jest mozliwe. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gościu za dobre słowo :) Gratuluję :) MałaNadziejo no postanowiliśmy z M, że jeszcze nie jadę.. Daisy kupuj maszynę i do dzieła!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dostanę na imieniny w kwietniu :p Ale pewna nie jestem bo dobra maszyna też kosztuje, a mamy trochę większych wydatków w planach :/ Eh też chciałabym być w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no ja też.... wiem co czujesz.... ale pomysł z maszyną jest lux :) aaale byś miała zajęcie fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny. ja za to pospalam dluzej. maz raniutko pojechal do pracy kazalam mu weekend zalatwic wolny zeby sie wykurowac. ciewawa jestem.czy mu sie uda. myslalam ze juz ze mna oki wstalam posprzatalam dol domu i prawie zemdlalam. wiec poki co leze dalej. strasznie w nocy zle mi bylo nie dobrze i zwymiotowac mi sie chcialo. pozniej musze isc do sklepu naszczescie osiedlowy to bliziutko. musze kupic napoje. zdjecia z maila zobacze pozniej bo kompa nie chce mi sie teraz odpalac. a i dol brzucha nadal boli. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes kurcze ciekawa jestem co Ci dolega..musiałaś się czymś zatruć, bo gorączka itp. Nie wygląda mi to na grypę, chyba, że żoładkową :/ Kuruj się i dzielna bądź. Dobrze, że z mężem już lepiej, tak trzymać :) Odłożyliście staranka czy działaliście coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - na staranka nie mamy sily niestety. zapisalam sie na popoludnie do lekarza. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×