Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
wlasnie maz mi napisal ze dzisiaj do 19-tej w pracy i weekend tez musi jechac. a jeszcze potem do Niemiec na tydzien. :-(:-(:-( agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ta stara kuchnia wcale nie byla zla. Dlaczego zmieniliscie?? Agnes - moze czyms sie zatruliscie co? Koniecznie idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes rety współczuję, ale z tym ewentualnym zatruciem pokarmowym to mogę Ci przybić piąteczkę, bo w nocy mnie złapało na wymioty i cały czas źle się czuję... Kurcze kiedy Twój M się wykuruje-też powinien do lekarza pójść i wziąć porządne leki.... :( szkoda :( Daisy kuchnia teraz fajniejsza dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka- ja ide do lekarza i wezme antybiotyk tez dla meza. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia brzuchola na @ :-) Dzisiaj się ważę , a tu 72,6 ;-( Boże kiedy mi tyle strzeliło nie mam pojęcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kocjaniutkie :* wpadłam się przywitać dzisiaj Karolcia będzie walczyć z brokulami i tym razem nie zrobie z nich papki może będą bardziej apetyczne i się skusi :) kupiłam wczoraj plasterki ze specjalnym przeznaczeniem do przepukliny pepkowej i opinie się sprawdzaja, ze lubią sie odklejac na brzegac ale poki co jest na swoim miejscu :) ale niestety znów ją zlapał ból nózki dobrze, ze idziemy do ortopedy. * Bullitko własnie poczytalam troszke i jak to jest z wysyłką lekow czy faktycznie takie przesyłki z lekami sa nie dokońca zgone z prawem? Pani na poczcie mowila, że mam doliczyć cztery dni od daty wysyłki pytanie czy w sobote poczta pracuje? mam nadzieje, że najpóźniej do poniedziałku otrzymasz Nasze przesyłki a do kiedy starczy Ci duphaston przepisany przez lekarza? przesylki dochodza w ciagu 4 dni tak mnie zapewniala Pani na poczcie. a Bullitko a próbowalaś zamówić leki poprzez apteke internetową wiem, ze niektórzy mieszkający własnie za granicą tak robią? * Daisy slicznie Ci to wyszło :) zdolniocha z Ciebie musisz sie rozwijać w takich kierunkach jak dekorowanie wnetrz czy włąsnie cos zwiazanego z szyciem i będziemy mieć sławną koleżanke projektantkę Daisy Marzanne :) * Agnes dużo całe mnóstwo zdrówka dla Ciebie :* * Betko głowa do góry jest duza szansa, ze będziemy Ci jednak gratulować :* * Evelynka to porządna kawka do tego porzadne śniadanko postawia Cie na nogi. a wieczorkiem zamow sobie masaż u męża, ciepłą kąpiel z bąbelkami i się relaksuj zaslużylaś sobie Pani kierowniczko :p * Neska a Ty kiedy masz teraz USG? marzy Ci się córeczka czy synek? * Mała mi udanego dnia. koniecznie odezwij sie do Nas jak wrażneia zwiazane z mieszkaniem. tez czekam na foto :D * Mała nadziejo neistey po czasie pomyślałam o poleconym :/ żla jestem na siebie :/ * życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - Wiem, że nie była zła i wystarczyło dokupic szafki i przemalowac sciany.. Ale jakoś mieliśmy taki kaprys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Agnes-zdrówka! Gościówa ale piękny, wspaniały brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj chciałam iść do siostry to też wymiotowała. Grypa jelitowa chyba panuje. Wczoraj się w nocy przebudziłam z ostry bólem brzucha jak na @ .M się zerwał i chciał już do szpitala jechać ale przeszło mi. Właśnie później miałam uczucie jakby biegunka szła ale na szczęście nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Daisy tamta kuchnia też była super :-) A Werka wyglądała prześlicznie. Mamusia się postarała na ten pierwszy dzień wiosny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, aż urosłam :) Ja nie wiem czy w tym wieku to można się jeszcze w jakąś stronę rozwijać :/ Poza tym chyba aż takiego zmysłu estetycznego nie mam. Nie umiem kompletnie rysować np. Ale za to jestem mistrzynią kolorowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa wywylka lekow jest legalana ;-) tylko dobrze jest wlozyc ulotke tez i czasami jak mowisz pani na poczcie ze tam sa leki to ona zapisuje na wysylce. Ale tak jak juz pisalam urzad celny moze je sprawdzac i wtedy odesle dalej. Tylko moze to troche potrwac. Ja zobacze fotki pozniej bo juz wylaczylam kompa. Agnes dobrze ze idziesz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mózg sie jeszcze nie wyspał co z tego, ze można zamówić leki przez apeke on-line ale to pewnie leki bez recepty przepraszam Cie bullitka jeszcze chyba zasapana jestem :p zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my się już szykujemy na badania nasienia - wczoraj trochę pobroiliśmy i teraz odczekamy te parę dni niby 2-7 więc pewnie poniedzialek/wtorek luby pojedzie. Pani mówiła w invikcie, że można normalnie samemu sobie tam w zaciszu domowym i w pojemniku na mocz przywieźć w ciągu 45 minut najlepiej i po 4 h jest wynik, koszt 100 zł. Więc spokojnie od nas dojedzie myślę :). W poniedziałek mam tego laryngologa i będę znała termin zabiegu, więc od razu się skontaktuję z ginem jak będę miała wyniki nasienia i załatwionego laryngologa i wtedy się zastanowię co dalej. Jeśli udałoby się zrobić zabieg w miarę szybko to zdążyłabym przed owu mieć to za sobą, bo potem to na pewno nie skusiłabym się na narkozę. Chociaż pytanie kiedy to owu i wtedy z ginem ustaliłabym wszystko, bo tak to nie wiem czy jest sens w tym cyklu robić monitoring czy odpuścić starania i tylko wziąć luteinę też nie wiadomo kiedy bo nie wiadomo kiedy owu. Jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy mimo wszystko ja bym poszła po tę luteinę. Fajnie , że tak szybko działacie. Widać, że strasznie wam zależy na maluszku :-) Jeszcze trochę, a będziesz takim tłuścioszkiem jak ja :-D ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku znikłam na 2 godziny a tu tyle czytania:) Czuję się super dziewczynki:) Dziękuję za troskę:) Non stop dzisiaj mnie ktoś atakuje na telefon i jeszcze w sklepie byłam:) Ale wspaniała pogoda:) Maila obejrzę zaraz:) Betka a kiedy dokładnie miałaś owulację? Bo do tego powinnaś sobie doliczyć ok. 14, 15 dni do @. Agnes to dobrze że idziesz do lekarza. Wtedy będziesz wiedzieć co dokładnie Ci dolega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasiy nie pisz tak. pewnie, ze mogłabyś dzialać. na poczatek krotki kurs, potem pobróbować troszke w domku, potem mały biznes w czterech ścianach a potem salonik i ta kdalej :D * A widzisz Mała nadziejo za duzo czytam w internecie. lek ktory wysłałam jest w oryginalnym opakowaniu z oryginalna ulotka :) * Gościówa świetny brzuszek :) az łezka sie kreci jak sobie sięgam pamięcią do zeszlego roku jak chodziłam z takim brzuszkiem :) z brzuszkiem tygryskiem :p życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja mysle ze najlepiej jak ustalisz wszystko z gin. Bo moze bedziesz brala kilka cykli lutke ba wyregulowanie juz po 14dc. Podobno tak zaleca sie brac luteine na regulacje. Lekarz Ci napewno wszystko powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska fajnie, że dobrze się czujesz, a owu miałam około 4-5 marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa ja na szczęście póki co nie mam tygryska :-) Ale widzę, że jest już strasznie napięty i smarujemy się regularnie. Mam nadzieję, że pomoże. He he akurat mała dała znać o sobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli pewnie ten cykl mi przepadnie i albo się uda, albo nie, bo na pewno laryngologa mam w 8 dc, a na zabieg się ponoć czeka ok 2 tygodnie. A i tak nie mogę zrobić zabiegu przed 01.04 bo 31.03 mam uwaga spotkanie w pracy (tak tak ruszam dupkę na parę h do firmy) haha i muszę mieć przygotowany głos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aagnes tak się zastanawiam, pisałas kiedyś,ze lubicie sobie zapalić papieroska i mam pytanko oczywiście wcale się nie obraże jak pominiesz moje pytanie. czy Twoj mąż pali codziennie-nalogowo bo to moze mieć wpływ na nasienie. * A Wy dziewczyny jak się staracie/starałyście to czy Wasi Ukochani brali jakieś wiataminki na poprawe nasienia? takie tabletki to tylko po konsultacji z lekarzem? zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka a skad wiesz ze akurat wtedy byla owu? Bo jezeli wtedy to wg mnie test juz spokojnie powinien cos pokazac, a jak ciazy brak to i tak juz @ powinna byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - jak mama mi wysylala witaminy to w ciagu 4 dni doszlo. Wiec moze dzis albo jutro . Moj szwagier rozwozi przesylki wiec jak maz wstanie to kaze mi zadzwonic do brata moze on znajdzie , moze leza juz tak gdzies na poczcie. Mi zostalo jeszcze 5 tabletek. Na wieczor dzis i jutro rano . Wiec jak nie dojda to nic nie bede miala. :(. Wczoraj tez mamie powiedzialam wkoncu o tych plamieniach bo najpierw nie chcialam jej martwic. I ma dpytac lekarzy w pracy zeby cos mi przepisali. Ale ostatnio jak chciala recepte to powiedzieli ze musza najpierw mnie zobaczyc zeby cos przepisac. :(. 2 kwietnia polece do polski to wtedy sama pojde do lekarza ale do tej pory musze sie jakos sama ratowac. Masakra tutaj z tymi lekarzami :(. A co znowu sie stalo z nozka Karolinki?? Biedne malenstwo Gosciowa - wow , ale brzuchol :). Cudnie :) Agnes - dobrze ze jak juz musi jechac w delegacje to tylko na tydzien . Daj znac co powiedzial lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj m nic nie bral oprocz witaminy c, pil sok pomaranczowy i magnez ale to akurat na skurcze. A papierosow nie pali naszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wpadkę więc chyba nie muszę odpowiadać haha, ale od razu brałam kwas oczywiscie od tego samego dnia co się dowiedziałam. A teraz już mi się rzygać chce tym folikiem, ale regularnie dzień w dzień łykam :) Lubemu nic nie wciskam, on ma dobre wyniki krwi, więc nie ma zaleceń by brał dodatkowo jakieś suplementy, które moim zdaniem i tak nigdy nie leżały koło witamin. Witaminy to tylko na receptę można kupić. No chyba, że owocki, warzywa itp to jadamy oboje regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka no to już powinnaś mieć @ jak nic. To chyba jednak ciąża. Szkoda że nie pojechałaś na tą betę. Bo może jesteś jedną z tych osób co w dniu @ nawet bladzioch nie wychodzi tylko dopiero po 2 dniach:) Trzymam kciuki:) Życzliwa ja idę na usg w przyszła środę i już nogami przebieram bo już bym poszła:) A co będę mieć to jest mi to obojętne:) Jestem bardzo szczęśliwa że w końcu udało mi się zajść w ciąże i nie ważne jaka płeć i kiedy się urodzi:) Daisy to tempo masz wypaśne:) W 2 dni tyle szwów zeszyć i tyle koronek wszyć:) Szybka jesteś:) a kuchnia poprzednia też była ładna. Gościówa super brzusio:) Aż nie można się napatrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - a co to za praca?? Zyczliwa - moj maz bral witaminy ale nic nie pomoglo. Witaminy sa bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko to mam nadzieje, że jeszcze dziś najpóźniej jutro je dostaniesz tak jak pisałam wyslałam przed 9 we wtorek. to koniecznie poproś o luteine jak bedziesz w Polsce jest tam większ dawka leku mysle,ze nawet nie będziesz musiała prosić tu lekarz bez problemu przy ciazy bliźniaczej Ci przepisze.a w ktorym kierunku jedziesz? ja w Szczecinie na Mierzynie mam świetną Pania Doktor z powolania. czlowiek puka do drzwi gabinetu a Ona zawsze z takim uśmiechem i otwartoscia Cie wita, że cały stres znika bo juz wiesz, że Ona Ci pomoże. jest bardzo profesjonalna i własnie pracuje w Klinice z parami mającymi problem zajściem w ciaże. bedzie dobrze nie stresuj się, pewnie ten znajomy Wam pomoże :* zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×