Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy wcale sie nie dziwie ze irytujesz sie dlugimi cyklami. Ja wiwm co to znaczy kiedy wiwkszosc kobiet ma juz dwa razy szanse na ciaze a Ty ciagle czekasz czy ta owu byla czy nie. Tysiac testow zrobionych i termometr pod poduszka. Dlatego nic wiecej nie pozostali jak wyregulowanie. Ja w szoilkach raczej nie chodze... Wszedzie musze chodzic pieszo wiec chyba nogi by mi odpadly ;-) do mojej mamy np mam ok 2,5 km wiec jak z nadia zachodze tam po przedszkolu to w jedna i druga strone juz byloby 5km :-) i tak dwa razy :-) Szpilki to ja zaloze dopiero 26 kwietnia. Tylko musze sobie kupic jakies fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja no ladnie w moje imieninki bedziesz w szpilkach :) Kochana Ty masz po weekendzie urodziny kiedy dokładnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jak wypadlo :-) uczcze Twoje imieniny :-) Urodziny mam 25.03 Gosciowa ja zaloze szpilki do kosciola i poczatek wesela a potem oczywiscie wyciagne z torebki balerinki ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no my dwoje uwielbiamy spagetti dlatego często je robię:) MałaNadzieja to ja poproszę torcik:) Zawsze możesz przecisnąć przez telefon albo komputer:) Ja na razie uciekam może wieczorkiem się odezwę:) Zaraz m wróci a potem mam tą kuzynkę co na wesele prosi także na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie nie wiem jak dam rade bez szpilek. Ja to zawsze i zima i lato w szpilkach ale teraz to napewno nie dam rady. Echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska zrobie co w mojej mocy... Chociaz juz mowilam ze raczej nic nie robie. Moze kupie kawalek jakiegos ciasta. Tak w razie czego... No podobno szpilki nie zalecane w ciazy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny weszłam tylko na moment zobaczyć czy doszły juz tabletki do bullitki. odezwe sie jeszcze. BULLITKO bardzo sie ciesze, ze tabletki już doszły do Ciebie. co do dawki to przepraszam Cie najmocniej ale sama nie jestem pewna co Ci doradzić ja bym raczej zwiększyła dawkę a co Wy dziewczyny na to? tez tak sobie myslę, ze musisz zaufac sobie wiesz co bedzie najlepsze dla Twoich Maleństw. a co do tych malenkich stópek to wiem, ze już niedługo zaczynasz 10 tydzien a one odpowiadają wielkością stópkom 10-tygodniowego nienarodzonego dziecka także spójrz na nie jakie są jeszcze maleńkie te Twoje Maleństwa :) pozdrawiam życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - no wezme tabletke jedna wiecej w polodnie i zobacze czy wtedy przestane plamic. Jak nie to jutro wezme 2 wiecej. Jeszcze raz bardzo ci dziekuje :) Malanadzieja - to mamy blisko siebie urodziny bo ja mam 01.04 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 21 kwietnia-jeszcze równy miesiąc i kolejny roczek mi "stuknie" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wejdzcie na ten temat na najbardziej aktualna strone :) f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5866740&start=510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta, aleście się rozpisały :) ja już w domku nareszcie. Daisy no pięknie Werka się prezentuje, z taką Wiosną to zima na pewno nie ma szans :) z tym narzekaniem to jakbym siebie słyszała tylko ja prawie non stop mojemu M głowę truje to tu już nie mam siły :P Ja to teraz wszędzie dosłownie widzę albo słyszę o kobietach w ciąży i śmieję się, że nawet rachunek prawdopodobieństwa jest przeciwko mnie bo im więcej jest kobiet w ciąży to tym bardziej spada prawdopodobieństwo że ja zajdę bo przecież musi być jakiś wyjątek :P MałaNadziejo też idę na wesele 26 kwietnia :) gościówa świetny brzuszek :) jejciu nie mogę się doczekać kiedy ja taki będę miała Bullitko to świetnie, że tabletki dotarły do Ciebie. Mam nadzieję, że Twoje plamienia przejdą dzięki nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez kitu przypadkiem tam weszlam ze str głownej no i czytam czytam tam jacys goscie pisali ze ona jest j******a. To mysle a co tam napisze im prawde i sie jeszcze podpisze. Niech wiedza co to za stuknieta dziewczyna jest. :D Normalnie wierzyc mi sie nie chcialo jak czytalam tam jej wypisy..powinna pisać horrory - umie budować napięcie :D :D :D Kochane wyslalam Wam foto moich szpilek odkurzonych na sezon :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no niezle :) ja mysle ze to poprostu jakas gowniara ktora niema co robic :) evelynka no widzisz... to bedziemy bawic sie razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skręcało ją od pianki do kabin prysznicowych hahaha no nie moge az mi lzy leca ze śmiechu :D Wcześniej jakis podszyw pisał coś typu : Ooooo widzę główkę już rodzę idę zrobić test ciażowy, a nie jeszcze poczekam do rana bo apteke mi zamkneli' :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy świetne szpile i ten kolorek :) ja nie chodzę ze względu na kręgosłup ale tez jestem wygodnicka :) wszędzie prawie pomykam samochodem a nie lubię tego robić w szpilkach :) odświętnie tylko zakładam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja prowadzę auto w adidasach i zmieniam buty przed wyjsciem z auta haha :D Chociaż teraz w automacie to moze bedzie inaczej :p Ja zbyt często w nich nie chodzę, bo jestem wyższa od Lubego wtedy :p On ma tylko ok. 181 cm. A szpile mają 15cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy hehe ja też zmieniam jak mam na nogach obcasy albo ewentualnie klapki w lato :) wtedy królują tenisówki albo balerinki :) i pod firma jak dojadę do pracy to chwila na zmianę butów hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - szpilki super :). Ja ciagle w takich chodze. Nawet w aucie bez problemu. No ale to juz 15 lat praktyki. Nawet 17 lat. Pierwsze moje szpilki kupilam jak mialam 14 lat. Cuuuddoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbadane nasze mózgi. No cóż muszę pędzić po krasnala mojego więc się żegnam, tamten temat dodałam do ulubionych, jako jeden jedyny i pierwszy :D Bez kitu że lasce nie jest wstyd. A żeby odwrócić uwagę od siebie to próbuje ubliżyć innym i jeszcze się wybiela. Ja bym się chyba ze wstydu pod ziemię zapadła :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja tylko na chwilę, bo strasznie kiepsko się czuje. Cały dzień leżę i śpię. Blada jak ściana jestem, nic nie mogę przełknąć.. Oj zaczęło się konkretnie :) Ale dam rade :D Odebrałam wynik bety - 602 :D W ciągu trzech dni wzrósł z 121,7 do 602 :) Duży przyrost, aż się zastanawiam, czy nie za duży? Jak myślicie? Pozdrawiam gorąco :) Odezwę się jak lepiej się poczuję, bo nawet nie mam siły pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×