Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Więcej ruchu z pewnością się na przyda :-D Tylko co z tym zmęczeniem po 300m zrobić? Idę robić kolację ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - przypomnij mi, jaki wózek miałaś dla małej?? mam teraz zajęcie, szukam kolejnej "fury" :P, ale do garażu nie wejdzie hehe, musi być lekka, skrętna i..wygodna dla mamy jak i samej zxainteresowanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jade moja fura na wymiane opon i zalozenie czarnych felusi :p bo juz do odbioru :) A nie wiem chyba musze sie napic winka to mi ten wisielczy humor minie :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam starego Axela. Teraz poluję na alpina fx, passo albo espiro . no i używanego x- landera :-) najbardziej stawiam na pierwszy i ostatni jeśli chodzi o wygode i szczegóły. maja wszystko o czym marzę ja i maluszek :-D . Daisy napiłabym się z tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - a skad ten wisielczy humor?? Ja sie jeszcze wogole nie zastanawialam na wozkiem. Bede musiala miec taki podwojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wyfldaje mi sie ze wozki blizniacze to chyba praktyczniejsze takie nie jeden obok drugiego, a jeden za drugim. A kiedys sluchalam w tv ze nie powinno sie ubierac blizniakow jednakowo, bo kazde jest innym czlowiekiwm/ charakterem i nie powinno sie tak robic. Tak tylko mowie co slyszalam. Nie znam sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się podoba jak bliźniaki są jednakowo ubierane. :-) Słodko wygląda . A ja słyszałam, że lepsze są jeden obok drugiego ( wygodniejsze) tylko nie wszędzie takimi wjedziesz tj sklepy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam przyjemnosc prowadzenia takiego jeden obok drugiego i powiem szczerze ze dla mnie masakra ciezko niesamowicie. No i fakt. Wjedziesz tylko tam gdzie szerokie drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie poczytałam opinie na temat x landerów i chyba odeszło mi tak szybko jak przyszło, ale wygląda ma bardzo ładny :) myślę, ze to będzie trudniejsze niz mi się wydawało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna duża gondola, ale też większy stelaż przy złożeniu, no i ciężki, ale poniżej 15 kg to nie wiem czy się znajdzie wielofunkcyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego zależy ci na lekkim? Ja akurat na to nie patrzę, bo mamy kombiaka i mieszkam w domu także po schodach nie uszę biegać z wózkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - jak x lander za taką cenę ma problem z amortyzacją i dźwiękami no to przepraszam, nie kupię wózka za 4 tysiące...aż tak mnie nie pogięło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo większość czasu jestem sama, czyli targanie ejgo spadnie na moj***arki, a nie wiem czy zmienimy mieszkanie do czasu porodu, tutaj będę na 1 piętro musiała go wtargać, bo w garażu stoi już motor i auto, a to blaszak, szału ni ma :P, w piwnicy śmierdzi stęchlizną no i jedyne rozwiązanie to...lekki wózek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale jeżeli jakość x landera ma się nijak do ceny, to nie kupię jakiegoś za 4 tys, bo może okazać się zgubne :| , a x landera widziałam już za 2300 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alpina sport line ma pozytywne opinie, poza wagą właśnie...zastanowię się, mam czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ja narazie jeszcze nie wiem ale mysle ze inne kolory zeby na poczatku odroznic kto jest kto ;). A nad wozkiem tez jeszcze sie nie zastanawialam. Siostra miala i taki i taki wiec spytam ktory jest wygodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twoja siostra to miała bliźniaki ? :-D Kurcze albo nie mówiłaś albo ja durna nie doczytałam jak zwykle. Ale numer ha ha . Myślę, że mama zawsze rozpozna swoje maleństwa bez względu na to czy tak samo ubrani i na którym miejscu leżą :-) A masz już typy imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - jak lubisz kiwi, to polecam :D, trochę oczyszczają brzuchol :) właśnie zjadłam 2 sztuki i już czuję wibracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - nie, nie ma blizniakow ale ma domowe przedszkole i jak chciala isc z dziecmi na spacer to wlasnie taki wozek kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie deszcz i burza...a ja na myjni niech to szlag :D kupilam winko i zaszyjemy sie w domku dzis. Milego wieczorku Wam zycze. :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - chyba nie mieszkasz na kuńcu świata :P Bullitka - jak mam stan zapalny jamy ustnej to nic kwaśnego nie wciągnę, ale teraz kiwi jest nieodzownym elementem mojej cud diety :D, mojej albo fasolki :). a kiedy macie teraz wizyty u lekarza na kolejnym usg?? ja idę we wtorek zakładać kartę dzidziulki :) waga :| miarka itd :D no i zobaczymy ile urosła po tych bananach i kiwoszach, a dzisiaj miałam zaszczyt zjeść 1 małosolnego :D, no dobra...4 małosolne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×