Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Witam się po długim i męczącym dniu :) Dopiero dotarłam do domu, bo byłam w podróży. Zaraz po pracy jechałam do rodzinnego miasta odebrać nowy dowód rejestracyjny do auta, więc trochę km dziś zrobiłam, ale wpadłam na szybką kawkę do przyjaciółki i małe plotki, więc było warto tak czy siak :) Zdjęć niestety nie mam, ale jak tylko mi koleżanka wyśle, to wstawię, ogólnie imprezka się udała :) Teraz wsuwam pizze na szybko i znów decoupage, bo jestem daaaleko w polu :/ nie wiem jak się wyrobię do jutra. * Daisy ty zdolniacho! Piękny strój dla Wery, aż nie chce się wierzyć, że to wszystko ręcznie. A jeśli chodzi o marudzenie, to marudź ile chcesz. Masz do tego prawo :) I tak jak mówią dziewczyny, jak wyregulujesz cykl to ani sie obejrzysz jak zaskoczysz ;) * Gosciówa, ale masz brzuchol cudny :) Ach! Jak Ci go zazdroszczę :) * Bullitko super, że tabletki przyszły. Na pewno nie zaszkodzą i dobrze,że pójdziesz do gina w Polsce, on na pewno coś poradzi :) * Życzliwa a ortopeda mówił coś na temat nóżki Karolci? Ona tak sama j nadwyręża czy skąd to się bierze? * Joanne szybko zleci te 10 tygodni, masz dzidziulke i teraz będziesz sobie zaprzątać głowę przygotowaniami :* Ojj wybrałabym się z Tobą w takim razie na lumpy, bo ja to szukać nie umiem :P * Aaaga super beta :D może trafi ci się podwójne szczęście jak Bullitce :D i oby samopoczucie sie troszkę poprawiło ;) * Agnes bidulko, kuruj się w łóżeczku i nie wysilaj. Niech na ten początek wiosny Ci choróbsko odpuści. A żeby nie było tak nie dobrze to jakiś probiotyk albo jogurty, żeby żołądka nie przemęczać. * Beatka a może to właśnie TO! :) Moja koleżanka na samym początku ciąży miała objawy jak na grypę, osłabienie, stan podgorączkowy itp. a potem sie okazało, że to były pierwsze objawy wczesnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy u nas też " łiska " :-D Mojej siostry córa tak mówiła jak była mała ha ha. . Joanne na końcu świata to nie. Ale u nas takich rarytasów nie ma - ewentualnie od święta coś się trafi. A do miasta jechać po kiwi się nie opłaca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy -" a okres juz die dlonczyl mam nadzieje ;) Joanne - ja ide w ponoedzialek na nadanie i karte zakladac. Musze tez mocz przyniesc odrazu. I dowiem sie dokladnie jak bedzie prowadzona moja ciaza . A ty bedziesz miec dopiero 1 pomiar?? Mala mi - a jak mieszkanko? Ogladaliscie juz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - już jedno usg z pomiarem i serduszkiem miałam :) 8 tydzień tutaj dopiero kartę zakładają, Mała Mi - witaj Kochana, no właśnie, jak mieszkanko?? dziewczyny, uciekam jestem padnięta po nieprzespanej nocy, miłego wieczoru i kororowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne to i tak szybko bo tu dopiero w 8 tyg usg. Mi tez dopiero karte zaloza. Odpocznij kochana :). Ja tez spie z moim piesiem bo maz ma ostatnia nocke dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie miałam karty założone na pierwszej wizycie . Dopiero jak byłam w 11(?) tygodniu. Jakoś tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze troche plamie od rana ale juz ciut ciut. Nie wiem moze dzis wezme lubego w obroty hehe ale nie wiem czy On da rade :p W piatki jakby z niego stresy calego tygodnia schodzily :D Dzieki kochane za slowa uznania za ubranko :) Powiem Wam ze mi sie tez podoba :p Werka dostala znaczki do notesu i naklejke za super stroj. A wiecie jak to na dzieci dziala. Mloda az piala z zachwytu :p A humor taki.wisielczy mam zawsze jak mala jedzie. Moze dlatego ze widuje bylego hehe :p * To co ktora na winko wpada? Otwieram druga butelke wiec piatkowy relaksik zaliczam za wszystkie tu zaciazone :* potem juz pic nie bede caly cykl wiec trzeba tak by nie zalowac potem a noz na 9 miechow alkohol odejdzie :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaga kochana oczywiscie gratuluje bety! Betka no no trzymam kciuki az mam zdarta skore :p Naprawde mocno Wam kibicuje :* Tzn wszystkim sobie oczywiscie tez. :D To ja juz moze nie bede pisac hihi :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee nie pale od listopada 2012r. :p ale kilka dobrych lat palilam paczke dziennie. Rzucilam przez/dla lubego :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - to tak samo jak ja od listopada 2012. Palilam 15 lat. A przestal z 2 powodow. Pierwsza to chcialam zsjsc w ciaze a druga to chcialam przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy trzeba było pisać wcześniej, to wsiadłabym w auto i raz dwa na winko :P A tak to już po piwku jestem. Luby już śpi, zmęczony, bo dziś był na 12h w pracy, robił nadgodziny żeby jutro mieć wolne. A mieszkanie oglądać mieliśmy jutro, ale właścicielce coś wypadło i jesteśmy umówieni na poniedziałek na 18. Dopijam piwko i do nagrzanego wyrka, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja już od 6 na nogach. A tak w ogóle to prawie w ogóle nie spałam bo pokłóciłam się z siostrą a teraz mam wyrzuty sumienia. Tak sobie pojęczę. Widzisz Daisy mi też to się zdarza:) A buty obejrzałam i podziwiam że potrafisz w takich chodzić. Betka jak tam sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja też jakoś spać nie mogę, o 7 się obudziłam i piorę, zaraz planuję zacząć sprzątać... kręci mi się w głowie, @ brak i chyba już nie dostanę tak czuję... jestem nerwowa.. w poniedziałek jadę na betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Przepraszam ale nawet nie mam siły, żeby odnieść się do Waszych wczorajszych postów :( Strasznie dziwne, że tak wczesna ciąża już tak na mnie działa :/ Rano to jest po prostu koszmar, nie mam siły się na nogach utrzymać :( Teraz też leżę.. ehh.. Daisy szpilki boskie :) ale ja nie mogę chodzić w wysokich szpilach przez problemy z kolanem :/ Komplecik przepiękny córeczce uszyłaś :) Zgłoszę się do Ciebie jak kiedyś moja córka będzie potrzebować :P Mam nadzieję, że dostaniesz upragnioną maszynę do szycia. A brakiem ciąży się tak nie przejmuj. Na każdego z nas przyjdzie pora, tak musisz sobie to tłumaczyć :) Betka nawet nie wiesz jaka jestem szczęśliwa, że @ jeszcze nie masz :D piękne wieści!! A nie możesz w weekend jechać do szpitala na betę? U mnie w szpitalu robią.. Pomyśl nad tym, a przede wszystkim to zrób test! Błagam!!! Bullitka jak maluszki? Krwawienie ustało? Bo zdążyłam przeczytać, że tabletki dostałaś od którejś dziewczyny. Pomogły? Neska a o co pokłóciłaś się z siostrą? Aż tak źle jest? To może zadzwoń do niej i porozmawiajcie? Mała Mi oby tylko babce coś na poniedziałek nie wypadło :) A nie macie innych mieszkań na oku? Tylko to jedno? Może warto jeszcze czegoś poszukać? Gościówa piękny brzuszek :D cudo :) Ja mam prawie taki jak mnie konkretnie wzdyma :/ koszmarnie boli :/ Joanne a Ty jak się czujesz? Pewnie Ci ciężko bez M? Wyspałaś się wreszcie? MałaNadzieja a jak u Ciebie? Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że wszystko ok :) Pozdrawiam :) i mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam ale strasznie nas dużo na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :) Ja sie zwloklam jakos po 9 :p Teraz juz po sniadaniu, w makijazu bede sie szykowac bo jedziemy do Agata Meble. Musimy tacie na jutro jakis prezent kupic moze tam cos znajdziemy i przy okazji cale Szadolki zaliczymy. Tam jest ten park handlowy jakis tam :D i strasznie smierdzi bo na Szadolkach jest wysypisko smieci. Ja nie wiem jak tam ludzie moga mieszkac a tam co chwila wkolo nowe osiedla powstaja. Kochane wypilam za Was wszystkie hehe :p * Betka kochana no wez skocz po test moze kontrolnie i cos Ci tam wyskoczy. Ja to mam cale zapasy testow haha :D Juz dzisiaj u nnie rano spokoj od @ wiec powoli pomyslimy co dalej. * MalaMi nie ma problemu mozemy sie w jakis moj wolny weekend umowic gdzies we dwie na poczatek na %. W sensie moze nas byc wiecej dziewczyn ale na poczatek bez mezow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi sie wyslalalo :p Milego dnia Wam zycze bede w rozjezdzie dzis ale pozagladam koniecznie Betka informuj nas na biezaco a jak zrobisz test to od razu pusc focie! Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga - plamienie bylo jeszcze rano. Takie minimalne. Staraj sie abys zawsze miala pelny zoladek to wtedy nie bedzie cie tak mdlilo. Zjedz cokolwiek byles nie czula glodu. I jest to mozliwe ze w tak wczesnej ciazy juz sie zle czujesz. To przez hormon Hcg . Im wiecej masz hormonu tym bardziej moze ci byc niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry słoneczka :-) Ja to mam nerwa od rana. Córka broi za dwóch :-/ Ma etap malowania się czym popadnie ehhh u was też było tak ciężko z tym? Najpierw mój tusz dorwała i sobie "usta" pomalowała czyt. pół twarzy. Potem jakąś świeczkę od babci i też skubała i się tym smarowała, wczoraj świecówkami siebie i podłogę i jakąś starą pomadką która nie wiem gdzie znalazła . Szału idzie dostać, bo jest dosłownie wszędzie. Drzwi sobie sama otwiera na podwórko wszystko muszę kluczyć. Dosłownie mały szkodnik . . Betka no zrób test ! :-) Prosimyyyy :-) co ci kochana szkodzi. Do poniedziałku ja osiwieję nie dość, że przez Tosie to jeszcze przez ciebie :-D . Aaaga ja też nieciekawie początki w tej ciąży znosiłam i szczerze powiedziawszy lepiej się poczułam jakoś 13-14 tc dopiero . . Daisy no ja to na % się z wami nie umówię :-D Choćbym bardzo chciała ha ha. . Bullitka wyślij na @ kolekcję twoich szpilek :-D . Mała mi to czekay w poniedziałek na dobre wieści ! :-) Mam nadzieję, że mieszkanko przypadnie wam do gustu :* .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka właśnie wczoraj to samo powiedziała mi babka, która krew mi pobierała. Bo odbierałam przy okazji wynik z wtorku i ona mówi, że po co robię jak wyszedł pozytywny. To powiedziałam, żeby sprawdzić jak przyrasta i mówiłam, że źle się czuję, słabo i w ogóle a ona na to, że to najlepszy objaw tego, że beta przyrasta, bo złe samopoczucie świadczy o tym najlepiej :) Czyli dobrze :) Ale mam nadzieję, że bliźniaków nie będzie.. Gościówa to ciekawie masz od rana :) Ja pamiętam jak ja się malowałam wszystkim co popadnie, włączając w to pisaki itd. Ja mam nadzieję, że szybciej się lepiej poczuję, brzuch mnie nawet przestał boleć, czasami jeszcze zakuje trochę ale już nie mam takiego wzdętego bardzo :) chociaż coś. I rzeczywiście Bullitka zauważyłam, że jak zjem to mnie tak nie mdli i nie jest mi aż tak słabo. Cenna rana :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje teraz mam stracha bo wyszłam właśnie z kibelka i zauważyłam jakiś kolorowy śluz :( nie brązowy i nie krew ale taki piękniejszy niż dotychczas :( oby to nie@ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka bardzo się cieszę, że plamienie ustało :) Bardzo!! :D Czyli jednak to przez za niski progesteron. Może jak przyjedziesz do Polski, to lekarz zapisze Ci na zapas i już nie będziesz musiała się o nic martwić :) Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka a test masz? Jak nie to leć do apteki jak najszybciej! Weź nas tyle nie trzymaj w niepewności Kochana! Śluz zabarwiony to może być też w ciąży, przecież tak bywa. Kochana no zlituj się nad nami i leć kupić nawet ze 3 testy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam teraz jak jechać niestety :( a tu u siebie apteki nie mam w pobliżu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×