Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Hej Kochane, ja jak zwykle witam sie z pracy, dzis znow przyszlam na 4 bo chce wyjsc kolo poludnia, takze zasypi na siedzaco. Dziewczyny doskonale Was rozumiem mam tak samo jak moj M poimprezuje, nie zasne dopoki on nie bedzie w lozku. Na szczescie takie picie zdarza mu sie bardzo rzadko :-) Aaga wspolczuje dolegliwosci, ale wszystko da sie wytrzymac jak sie pomysli o tym maluszku ktory w Tobie rosnie prawda? :-) Betka bardzo mi przykro z powodu @ :-( moze faktycznie jak troche odpuscisz to akurat cos zaskoczy, wiem ze latwo sie mowi bo sama tez nie potrafie o tym nie myslec ale co nam pozostaje? Mala Mi trzymam kciuki z mieszkanko :-) Ja dzis nareszcie jade do tej kliniki, boje sie strasznie zeby wszystko bylo ok a w razie czego zeby leczenie bylo latwe i krotkie :-( mam nadzieje ze zrobia mi usg bo niby wedlug moich obliczen dzis powinnam miec owulacje chociaz testy ujemne :-( na dodatek chyba znowu zaczyna mi sie jakas infekcja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja wózek super, widać że poręczny i praktyczny :) Ale co do opinii to nie pomogę, bo u mnie króluje Bebetto i ja też będę taki brała bo znam same pozytywne opinie :) Evelynka współczuje tak wczesnego wstawania :/ Wiem co to znaczy bo sama jeździłam jakiś czas temu na 5 do pracy i wstanie to był koszmar, ale za to całe popołudnie w domu :) Dla mojego Maluszka to ja zrobię wszystko :) Mogę nawet przez resztę miesięcy leżeć, byle by tylko nic mu nie było i był zdrowy :) Trzymam kciuki za dzisiejsze badania :) Będzie dobrze Kochana, jesteście w dobrych rękach. Trzeba czasem zaufać lekarzom bo właśnie w klinikach wiedzą jak się zając naszymi mankamentami :) Trzeba wierzyć, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelynka napewno bedzie wszystko dobrze. nie stresuj sie :) moze wlasnie po wizycie sie uspokoisz. Aaaga jaki bebetto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja ogólnie różne modele Bebetto. Ale wiele osób ma u mnie aquarius. Mi się podoba solaris albo nico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Jestem dość zamieszana po weekendzie, przeczytałam posty, ale chyba daruje sobie odpowiedzi. Z grubsza napiszę, że na szczęście mój luby nie pije, powiedzialabym ze raczej popija jak już jak jest u nas imprezka, sam nie umawia się raczej na picie gdzieś tam, na szczęście..raz pamiętam jak byłam w Londynie kiedyś służbowo parę dni to jego kolega robil kawalerski haha to luby tak się spił ze wypisywal do mnie smsy których do tej pory nie odczytalam a trzymam je na pamiątkę :p * MalaNadzieja - wózek całkiem spoko. Mi się podoba ten czarno niebieski hehe. Dowiedz się z jakiego materiału jest wykonane oparcie w foteliku - czy będzie Ci się dzidzia pocić, bo wygląda mi to na taki materiał, ale mogę się mylić. Latem w samochodzie będzie masarka. Ta eco skóra na uchwycie moim zdaniem szybko popęka. Poza tym moje zdanie jest takie, że fotelik do samochodu kupuje się osobno. Nie wydaje mi się, by w wózku za 900 zł był dobry fotelik. Pewnie jakiś tam atest ma, ale ciekawe jak jest zrobiony - pewnie z plastiku. Do samochodu uważam, że nie ma co oszczędzać, nawet jeśli to ma być tylko na trochę. Tak samo jak oparcie które widać od wózka takie białe plastikowe. Moim zdaniem to oparcie nie wytrzyma naporu 2 latka opierającego się w wózku. O kurde obejrzałam foteliki dla maluszków 0-18 kg za 2100 ja piernicze kosmos :D Ale chyba wolałabym zainwestować w taki fotelk (chodzi mi o rozrzut wiekowy, a nie o 2 tysie) niż kupować w wózku taki maly i potem znowu kupowac nastepny, bo dzieci roznie rosna i zaraz taki fotelik moze byc za maly, zwlaszcza zima gdy trzeba cieplej malucha ubrać. Poza tym z tego co widzialam w sklepach to te wózki 3w1 mają małe gondole - tak samo szerokie jak wlasnie te male foteliki. Potem szybko trzeba dziecko do spacerówki przesadzać. * Agnes jak tam samopoczucie? Już się lepiej czujecie? Jak sytuacja z mężem? Działacie cos tak już? * U mnie 8dc i już od przedwczoraj coś tam walczymy, ale dziś po laryngologu się okaże czy mamy dać sobie spokój, czy możemy działać i zdążę przed owu z tą narkozą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jezeli chodzi o fotelik to mi akurat nie jest potrzebny wogole wiec na to uwagi nie zwracam. A o jakie biale oparcie Ci chodzi? To biale jest w gondoli wiec nie byloby dla dwulatka ;-) A wielkosc gondoli... Hmmm.... Ja miala coneco toledo gdzie gondola byla raczej tez nie wielka, ale Nadia jezdzila w niej do 5-6mca... Te gondole raczej wszystkie sa niewielkie. Teraz mialabym okazje kupic cos takiego, ale uzywany za 500zl... No ale to za szybko. Troche wieksza gondola. http://m.allegro.pl/wozek-3w1-gondola-spacerowka-fotelik-dada-denim-i4062371459.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - faktycznie to jest w gondoli. :) Wiesz, ja sama nie mam nic przeciwko używanym wózkom. Tzn nie używałam, ale jak można zaoszczędzić i chciałabyś, to czemu nie :) Kólka zawsze możesz kupić nowe, tapicerkę wyprać, przynajmniej jeśli od kogoś znajomego to będziesz miała opinię na temat wózeczka :) Ja miałam dla małej Chicco i głęboki i potem spacerówkę kupowałam też, foteliki też mam tej firmy no i niestety chyba przy tej firmie zostanę przy kolejnej ciąży. Wózków niestety się pozbyłam od razu gdy nie byly potrzebne. Fajne bylo to ze kiedys byl taki sklep chicco, ze kupilam tam wozek gleboki, potem sprzedalam im go z powrotem, oni sobie wystawiali wtedy jako uzywke, ja dolozylam kase i kupilam spacerowke też od nich :) Czysty interes :) Teraz juz tego sklepu nie ma i w sumie nawet nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja mysle o uzywanym ale moj m wczoraj upiefal sie ze nowy ale taki do 1300zl wiec musimy to jeszcze przemyslec. Jeszcze duzo czasu przed nami. A to faktycznie fajny sklep. Niezle interesy :-) Moj brat przy pierwszym dziecku mial chicco i niestety nie byl zadowolony ale to glownie ze wzgledu na kolka male. Byly nie praktyczne i niewygodne. My znowu mielismy wiele rzeczy graco. W irl dominuje graco ;-) lozeczko, ktore jeszcze nam posluzy, krzeselko do karmienia sprzedalismy niestety. Ale tez bylo graco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja będę musiała kupić wszystko, łącznie z wanienką, przewijakiem, łóżeczkiem itp. Takie pierdółki to pooddawałam nocnik itp. Foteliki pewnie też będę kupować nowe - po pierwsze wyjdą 'z mody pewnie' oby byly jakies juz lepsze techonologie :p nie wiem jeszcze, czytałam kiedyś, że nie powinno się używać fotelika dłużej niż 5 lat, ale nie wiem ile jest w tym prawdy. Ja mam do 36 kg i w sumie jestem zadowolona poza tym, ze w jednym foteliku jest taki durny zaczep do pasa, z zębami. Ale poza tym są całkiem fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytalam na jakim temacie o tej liwii jeszcze, ze ona ponoc tam ma zalozone maile z innymi laskami po tematach roznych. I gdzies kiedys pisala, ze ma informacje o dziewczynach i ze jak cos to wykorzysta jakies tam rzeczy czy cos. Takze uczulam bysmy nie dawaly maila nowym kolezankom. Ja nie wiem jak takie swiruski mogą funkcjonować. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy tez widzialam ta informacje o Liwii. Co za dziwni ludzie tu funkcjonuja..... Jezeli chodzi o wyprawke to my tez sporo rzeczy bedziemy musieli kupic. Chociaz moje siostry z irl maja sporo wszystkiego dla nas odlozone bo jedna ma chlopca malutkiego a druga dziewczynke ;-) Juz do mnie pisaly ze maja podgrzewacz dla mnie do butelek i jeszcze jakies tam przybory. My wlasciwie podgrzewacz mamy aventa ale taki beznadziejny ktory zamiast trzymac temp to tylko podgrzewa jak sie wlaczy go. Na poczatku byl ok bo jak malo wody trzba bylo zagrzac to nie bylo zle ale jak juz wiecej to masakra. Trzeba bylo czekac, a dziecko plakalo. Flatego wolimy taki gdzie ta woda bedzie wciaz ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze oczu dzisiaj nie mogłam otworzyć a musiałam wstać o 8 :-D M szybko śniadanko wyszykować bo jechał szwagrowi zawieść domek w elementach drewniany. Mam nadzieję, że szybko się wyrobi i pojedziemy do wejherowa zarejestrować małą do tego alergologa , bo dodzwonić się za diabła nie mogę :-/ . Małanadzieja wózek jest super.Sam mi wpadł w oko.Gondola jest duża ,bo ma 80 cm. Mniejszej za cholere bym nie kupiła. Koła pompowane i oczywiście nie kolorowe. Cena też niska. Tylko czy ten stelaż nie wygląda na "cienki" ? Kurcze musiałabyś znaleść gdzieś opinie . A co do materiału to ja tak czy siak miałam zawsze kocyk pościelone. Do fotelika są takie specjalne widziałam i chyba też się na nie skuszę, bo aleństwo urodzi się w letnie szaleństwo :-) . Betka trzymaj się kochana i nie zamartwiaj się. . Evelynka będzie dobrze ! na pewno. Koniecznie napisz jak było. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ten stelaz chyba nie jest cienki.... Nie wiem w sumie. Ja w co eco mialam chyba cienszy. Opinie ciezko znalezc niestety. A Wy do Wwjherowa macie blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny ja wracam od lekarza. Mam juz ksiazeczke ciazy, wszystkie informacje. Dzieciaczki zdrowe rosna. Jeden ma 2.01 a drugi 2.0 . Wiec sa prawie identyczne :). Prawdopodobnie sa w dwoch workach plodowych bo polozna zauwazyla mala szczeline miedzy nimi. Z racji ze to blizniaki to bede pod kontrola ginekologa i bede miala kontrole i usg co 2 tygodnie. Skad te plamienia to nadal nie wiedza bo wszystko wyglada bardzo dobrze. Wiec jak narazie nie mam sie czym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wejherowa mamy ok 32 km. Coś takiego. Fajnie byłoby zobaczyć wózek na żywo. Ja to się troszkę boję zamówić z neta. Chociaż jak będzie wystarczająco dużo pieniędzy to na pewno kupię ten alpina fx . Strasznie mi się spodobał i ma wszystko czego we wózkach szukam :-) . W Gdyni i Rumi jest podobno super komis więc tam może też się skuszę i pojadę :-) . Wydaje mi się , że czas dość szybko zaczął lecieć. We wtorek równy 23 tc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka to super! Bardzo sie ciesze i dobrze ze bedziesz miala czeste wizyty. A jak sa w dwoch workach to chyba lepiej tak? Ja w pt do lekarza bo ale bez usg narazie. Pewnie dadza mi termin dopiero usg. Ciesze sie jednak ze to usg 3d prawdopodobnie. Malo ale konkretnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka super wieści nam niesiesz ! :-) Też by chciała co 2 tyg. widzieć swoje maleństwa :-) A masz zdjęcie? Już nie mogę się doczekać aż pokażesz usg Dużych maleństw :-D . Brzuchatki rosną już wam brzuszki? :-) Mój m wczoraj powiedział, że jak na połowę ciąży to mam mega brzuch :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane jesteście :) dam radę-nie mam innego wyjścia.. dopiero dzisiaj brzuch boli mnie jak podczas@ no i parę minut temu miałam krwotok z nosa więc cieszę się, że za godzinę jadę do lekarza bo słabo się czuję.. Fajny temacik poruszyłyście ale wybaczcie, że się nie przyłączę ale nie chcę oglądać i snuć plany.. Evelynka będzie dobrze-daj koniecznie znać pi wizycie w klinice :* Dzięki, że jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wspaniałe wieści :) super jeśli są osobno to duży plus :) Buziaki dla Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka przypomnisz mi ile czasu sie starasz? Najwidoczniej jestes mocno oslabiona. Gosciowa fajny wozio. Spojrzalam sobie. U nas naszczescie jest jeszcze ta strona tcz.pl gdzie sa wozki u mnie i w okolicy wiec zawsze moze trafic sie cos fajnego uzywanego a odbior jest osobisty wiec mozna spokojnie obejrzec na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w piątek badanie glukozy a we wtorek za tydzień wizytę :-) . Betka przestań, przecież po to jesteśmy żeby się wspierać :* . A właśnie mi odkąd jestem w ciąży częstko krew z nosa się puszcza. Nie jest tego dużo ale jednak. A jakoś nigdy wcześniej mi nie leciała. Może ze 4 razy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Bullitka kochana, dobrze, że wszystko dobrze! Dzieciaczki rosną jak na drożdżach! :p * Betka a co u Ciebie, pojechalaśp owtorzyc te bete w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo minęło 10 cykli, a w tym 6 takich intensywnych. Fakt faktem zaraz będzie rok... teraz zaczęłam jedenasty cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy więc wcale nie mamy tak daleko do siebie :-) . Małanadzieja mi z wyglądu jeszcze bardzo podpasował passo ale coś tam mi nie grało także wcale go już nie oglądam. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ja brzucha jeszcze nie mam.... Chyba... Tylko ze ja nigdy plaskiego nie mialam niestety. Ale po ciazy jak troche schudlam pojawil mi sie taki jeden rozstep ledwo widoczny nq dlugosc jakos 1,5cm moze i boje sie troszke ze popruje sie dalej. W sr bede w tczewie to pojde kupic sobie balsam do rossmana i zaczne juz uzywac powoli. Czytala. Tez o tym bio oil... Niby taki swietny specyfik a opinie naprawde rozne. A ze jest drogi to chyba jednak odpuszcze sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×