Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Życzliwa to będzie 23tc i 3d . Z tego co wyczytałam to robi się to od 24-28 tc . Być może chce mi ciut szybciej zrobić ze względu na to , że w moczu wykryli u mnie cukier. Na czczo z krwi też miałam 103 więc bardzo blisko :-/ Wynik pewnie powie mi we wtorek bo wtedy będę miała wizytę. A rozstępy kochana mam i widzę, że ostatni czas tak mi szybko brzuch wywaliło , że zrobił mi się co najmniej jeden. Na szczęście nie głęboki. No i okolice pępka. Nie jest tego dużo ale jest niestety. . Kurcze nie wiem, czy zdążę zarejesrtować Tosie :-/ M mówi, że dopiero po 15 będzie bo pomaga im składać . Jeszcze jeden domek im został :-/ . Daisy 3mam kciuki :-**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - śliczne dzieciaczki :) a jakie widoczne :) ja jutro będę miała więcej info :) już doczekać się nie mogę, teraz leżakuję bo w głowie wiruje...no i śpiąca jestem jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - a nie moglas bys do kogos sie przeniesc na pare dni? Do twoich rodzicow albo tesciow?? Przynajmniej na kilka dni dopoki lepiej sie nie poczujesz co?? Tak sie o ciebie martwie . Koniecznie wyslij dzieciaczki jutro na maila Gosciowa - a jutro tez mozecie z Tosia jechac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa cieszę się, że jest już lepiej i trzymam kciuki za badania ;) U mnie kochane wirus i L4 do końca tygodnia to odpocznę. Zalecenia: mało gadać dużo pić hehe bo głos tracę ;) krew z nosa to osłabienie, man leki, będzie ok ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - teściowa odpada bo ma psa mało przyjaznego i zje mi Baśkę, moja mama ma kota, a ojciec do pracy chodzi, choć mogłabym pojechać do niego na kilka dni, na razie muszę być w Szczecinie do środy, może w piątek się przejadę na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - zdrówka życzę..pij dużo, musisz się nawadniać :) trzymam kciuki aby szybko choróbsko minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - jakie fajne maluszki CI tam rosną :) :) Nic tylko uściskać Cię bym bardzo mocno chciała :) * Mam termin na 09.04 na wycięcie, do tego jeszcze 3 x musze jechac do tej kliniki do Gdyni bo morfologie tam, anestezjolog i jeszcze tam wizyta jakaś. Pan powiedzial, ze mam psychicznie sie juz nastawić na to, ze bedzie bardzo mocno bolalo. Zabieg w znieczuleniu ogólnym, popoludniu a na drugi dzien do domu i 3 tygodnie L4!! On tyle daje bo potem mowi ze ludzie laduja w szpitalu z krwotokami bo nie stosuja sie do zalecen. Wstawac tylko na siku, ani do samochodu, ani na przejazdzki, ani nic, powiedzial ze nawet dziecka do szkoly nie wozic i juz. Leżeć, laptop, ksiazka, tv.. Mowi ze ew. w swieta moge jechac do rodziny no ale nic nie zjem za bardzo i tak chyba ze jajka i salatke. To mnie pocieszyl. Mowi ze waga troche zleci a ja :D No i w sumie tyle. Aaa i jeszcze powiedzial ze kolczyk z jezyka musze zdjac.. czyli pewnie mi zdazy zarosnac bo mowi zeby 2 tyg nie nakladac bo bakterie itp. Trzeba bedzie kluc jeszcze raz. O masakro :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Bullitka jakie duże już są :-D Aż gęba się cieszy jak takie cuda się ogląda . M ma dzisiaj taki dzień wolny bo czeka na jakieś części więc jutro już czasu nie będzie miał. Ale napisał że już jedzie :-) także raz dwa obskoczymy wejherowo i Rumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne kochana oby te dolegliwości szybko minęły :* Daisy biedaku..! Musisz dbać radę!!! :* P.S. maila nie odbierałam ale postaram się niedługo to zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Daisy ja to ci strasznie słońce współczuję. A co z werka? kto będzie ją woził? Ehhh nie chwaliłaś się, że masz kolczyk w języku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - a ktos mieszka blisko choc zeby do ciebie zagladali? Jaka zupe ugotowali?? Daisy - chwile sie pomeczysz ale przynajmniej bedzie z glowy. Gorzej jakbys byla w ciazy i miala problemy z migdalami. Wiec przez najblizszy miesiac koniec ze staraniami. Akurat z m sie pobadacie i od nastepnego cyklu znowu staranka . Przeciez lepiej byc nie moglo :) Gosciowa - no to dobrze jak dacie jeszcze dzis rade. Daj potem znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ty to też jesteś bidulka . Podrzucę ci obiad :-D Mam klopsy mielone ze serem i mizerię :-D Pychotka. . Bullitka dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - tak średnio z tym gotowaniem dla mnie, będę musiała powiedzieć, że zjadłabym zupkę, ogórkową najlepiej :) gościówa - oj mizerię to bym wciągnęła nosem :D kładę się oko przymknąć dziewczęta, będę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanne ja nie moglam w ciazy z Nadia jesc zupy ogorkowej bo wlasnie strasznie bolal mnie zoladek. mialam az takie silne ataki bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zglupialam do okresu jeszcze 12 dni a mi dzisiaj na wkladce sluz z czerwony sie pokazal. czyzby znowu mi sie cykl pokickal. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes trzymam kciuki. ale moze nie zaprzestawajcie staranek. bo moze owu dopiero bedzie. a zauwazylas plodny sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- sluzu bylo dwa dni temu i wtedy tez staranka byly i byly tez wczesniej. teraz mnie dol brzucha boli. ciagle jestem slaba maz mowi ze schudlam. wiem.ze grypa wyciaga i przez nia czuje sie slabo, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - dobrze ze juz do nas wrocilas:p Moze faktycznie masz plamienie okoloowulacyjne? Kontunuuj staranka koniecznie :) Ja teraz juz lubego nie wezme w obroty bo musimy odczekać :/ Ja po tym weekendzie nieobecnosci czuje sie taka niedorobiona, troche postow mnie ominelo ale nie pamietam juz ktora co pisala :/ Wiem ze ktoras miala chatke ogladac dzisiaj. Ciekawa jestem jak poszlo :) * Aaaga jak tam sie czujesz Kochana kiedy masz jakies badanie? Beta piekna ciekawe czy beda blizniaki :p * Jejku ja moge tez sie starac ale fajnie myslalam ze ten zabieg przekresli mi caly cykl. Teraz musze gonić lubego z nasieniem i od razu do gina. Dzwonila do mnie tesciowa i mowila coś na temat wiesiolka. Generalnie wiem o co chodzi. Ale moze wiecie o co chodzi o ten wiesiolek? To ma byc taki oeparol co reklamuja w tv? Wiecie cokolwiek na ten temat? Bo na forum pisza wiesiolek wiesiolek i tyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy sa rozne opinie na temat wiesiolka. Tez sie nad nim zastanawialam ale z tego co sie orientuje mozna go brac tylko do owulacji. A Ty nie wiesz kiedy ja bedzoesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy wiesiołek wybierz taki żeby brać jak najmniej tabletek czyli w jak największych dawkach. Ten o którym piszesz jest słaby i brać można tylko do owulacji-później już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - przyjdz do mnie to odpoczniemy razem bo moj maz do 22 w pracy to tez siedze sama. Agnes - przez chorobe tez moze pojawic sie takie krwawienie. I tabletki, mowilas ze bralas antybiotyk?? Daisy - ja wiem cos o tym bo sama bralam. To jest : olej z wiesiolka firmy oeparol. Jak bedziesz kupowac to powiedz ze chcesz tej firmy bo sa tez inne. Ten olej jest na sluz zeby byl bardziej plodny. I mozesz go uzywac tylko do owulacji bo potem jesli sie uda zajsc w ciaze to moze powodowac skurcze i wypchnac zarodek z macicy. Wiec zapamietaj brac tylko do owulacji!! Kosztuje ok 10 zl w aptece. Ja go tylko stosowalam 2 miesiace bo mi sie tyle sluzu wytwozylo ze maz nic nie czul. Powiedzial ze jakby maczal w szklance wody. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - przyjdz do mnie to odpoczniemy razem bo moj maz do 22 w pracy to tez siedze sama. Agnes - przez chorobe tez moze pojawic sie takie krwawienie. I tabletki, mowilas ze bralas antybiotyk?? Daisy - ja wiem cos o tym bo sama bralam. To jest : olej z wiesiolka firmy oeparol. Jak bedziesz kupowac to powiedz ze chcesz tej firmy bo sa tez inne. Ten olej jest na sluz zeby byl bardziej plodny. I mozesz go uzywac tylko do owulacji bo potem jesli sie uda zajsc w ciaze to moze powodowac skurcze i wypchnac zarodek z macicy. Wiec zapamietaj brac tylko do owulacji!! Kosztuje ok 10 zl w aptece. Ja go tylko stosowalam 2 miesiace bo mi sie tyle sluzu wytwozylo ze maz nic nie czul. Powiedzial ze jakby maczal w szklance wody. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×