Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Bullitko pewnie w przyszłym tygodniu Karolka będzie mieć wizytę, mój narzeczony ma podjechac i umówić Malutka na wizytę do ortopedy. szczerze myślałam,ze juz Jej przeszło ale dzisiaj co jakiś czas popłakuje tak jakby Ją coś bolało i podejrzewam, ze to wlasnie nózka. Bullitko ale duże już Twoje Malenstwa i beda coraz wieksze z tygodnia na tydzień :) pewnie do środy dostaniesz luteine a potem fruuu do Polski na wizyte :) dziękujemy za miłe słowa:) * Joanne Bullitka ma rację powinnaś zadbac o to żeby ktoś byl z Tobą zwłaszcza jak tak źle się czujesz :* jak skończe robic prawko jazdy to będę wpadac z kontrolnymi wizytami :p hihi Joanne jak z ciśnieniem? dalej lekko podwyższone. musisz jak najwięcej wypoczywać i postarac się nie stresować. jutro wizyta takze pozbieraj wszystko w myslach co Cie niepokoi, wszystkie objawy ktore Ci tak dokuczają i powiedz o tym lekarzowi. Kochana fakt ciązy zgloś w swojej przychodni do której należysz ale wlasnie tak bardziej bliżej 20tygodnia. taka wizyta raz w tygodniu a potem dwie będa dla Ciebie dobre zwłaszcza, jak nie będzie Mężusia w domku to napewno taka kontrolna wizyta Cie uspokoi. * Gościówa pewnie dlatego ciut wcześniej masz to badanie w kierunku cukrzycy. ale to bardo dobrze świadczy o lekarzu, ze chce Cie skontrolowac. cukru w moczu jendak nie powinno byc i faktycznie cukier na czczo masz troszke wyższy.przedewszstkim nie denerwuj się przed badaniem. jak zniosłaś to badanie poprzednim razem? bez problemu wypiłaś roztwor? jak już Ci wyskoczył to zwiększ częstośc smarowania albo poprostu popraw oliwką. * Betko ciesze się, że jesteś juz po wizycie i wiesz z czym walczysz. wypoczywaj jak najwiecej, jedz duzo owocow i warzyw. pamiętaj o lekach. morfologie kontrolną Ci zlecił? dużo zdrówka, sciskamy Cie z Karolcia :*pewnie przze ten wirus spóźnł Ci się okres. ja tez podczas staran mialam taki jeden cykl ktory mi sie bardzo wydluzyl a potem okazalo sie, ze sie rozchorowałam. organizm rożnie reaguje na takie niespodzianki jak wirus. * Daisy to zyczę Ci zeby wszystko poszlo szybko, bez żadnych komplikacji. bardzo szybki termin masz także dobrze, nie ma co się "pieścić" z tym. autko super wygląda :) Daisy jaki "lans" jak kiedyś się spotkamy to wszystkie po kolei bedziemy sie "lansowac" w Twoim samochodzie po mieście :p hehe mysle ze, tez chodzi o to,że dla mężczyzny o chyba mniejszy stres i obciązenie jak ma "to" zlatwić sam. wkoncu ktoś będzie badać Jego nasienie a mężczyźni mysle, że biora te sprawy bardzo osobiście jakby to mialo swiadczyć o ich męskości. a tylko my o tym wiemy, że tak nie jest :) * Mała nadziejo dziękuje :) Karolcia sciska swoje Ciocie :* Mała nadziejo nie wiem czy Tobie kiedys pisałam ale właśnie moja koleżanka ze studiów też miała takie TSH i zaszła w pierwszym cyklu starań. najlepiej miec w okolicy 1 ale takie TSH tez nie przekreśla szans na zajście wciąże chyba, ze ma sie pełnoobjawową niedoczynnośc tarczycy. ale WARTO zeby lekarz pilnowal TSH w ciązy. Koniecznie skontroluj sobie TSH po porodzie czasem wystepuje poporodowe zapalenie tarczycy a Ty masz w granicy normy ale warto żebyś pamiętala o tym zwłaszcza,ze jest bliżej gornej granicy. * Mala mi powodzenia :* uciekam na spacerek z Malutka odezwe sie wieczorkiem. sciskam i dziękuje za mile słowa pod adresem ojej Karolki :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nibojnmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - moje też ładują się po pół godzinie... Życzliwa - ciśnienie w miarę w normie, ale szybko się męczę i serducho mi wali, mam wrażenie, ze ze stresu, mam stany lękowe, martwię się tym żołądkiem i jelitami, bolą i bolą...ech, przeżyję :) Córcię masz przepiękną, oczka i cała buziulka słodziaszek :), no ale mamusia piękną kobitką jest :) spacerujcie sobie dzielnie, trochę powietrza i lepiej bezie się spało małej stokrotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - wlasnie, jak prawko? Jak ida nauki?? Joanne - ja sie naprawde o ciebie martwie. A jakas kolezanka by nie mogla u ciebie zamieszkac na jakis czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko - dziękuję, pojadę w piątek do ojca na kilka dni, już z nim rozmawiałam....mam dzisiaj kiepski dzień, ledwo żyję..i tęsknię !!!! ale nie bedę Wam marudzic tutaj, to nie miejsce na żale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała nadziejo przepraszam źle zrozumialam Karolcia mi skutecznie "utrudnia" czytanie i nie moge tak do konca się skupić. jak narazie odpuściłyśmy sobie spacer. koniecznie musze zorbic Jej zlecone badania dzisiaj jest płaczliwa jak nigdy, kupki od jakiegoś czasu robi często a dziś sa wyraznie biegunkowe. może wkoncu zaczyna zabkowac chociaż dziąselka ma w porzadku nie sa czerwone ani rozpulchnione, temperatury nie ma a jest płaczliwa i czesto robi sobie drzemki.musze ją poobserwować. także dziewczyny zwłaszcza do Ciebie pisze Bullitko :) zawsze znajdzie się powod dla ktorego bedziesz się martwić o swoje Dzieci także jak lekarze mowią, że jest dobrze to się ciesz ciążą. * przekładana rączka w spacerówce to dobre rozwiązanie zwlaszcza jak chce się mieć na oku Dziecko albo zerwie się silniejszy wiatr to warto odwrócić Dziecko w swoją strone a i Dziecko czasem woli pooglądać coś poza Mamą i wtedy warto odwrocić spacerówkę w kierunku jazdy.są te spacerowko-gondole. także ma się jeden wozek a działa jak gondola i spacerowka. * Joanne pisz,pisz Nam jeszcze:) * Bullitko a gdzie spędzasz śweeta? w Polsce czy u siebie?oprócz rodziny Męża masz w Holandii kogoś tak naprawde bliskiego? zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitko a co do prawa jazdy o zaczynam 3 kwietnia a w weekend ktory minął nie udało się pojeździć także moze w ten sie uda :) a może macie jakieś wskazowki na egzamin? a moze wskazowki sprawdzone co do jazdy? na co uważać? hmm? kurcze jakoś dzisiaj dziwnie się czuje tak piszac o wszystkim mam na myśli Dziewcyny ktore sa w trackcie staran ale z jednej strony to dobrze oderwac myśli od staran i wyliczania a moc porozmawiac o wsystkim. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - to dobrze ze juz niedlugo badania , przynajmniej sie wyjasni. A mozliwe ze i zabki jej ida i dlatego taka placzliwa jest ta nasza Karolcia. Ja mam tu siostre w holandi z mezem i 2 dzieci wiec mam kogos z rodziny na szczescie. Wielkanoc spedzamy tu . Przewaznie mama do nas przyjezdza ale ale w tym roku mama zostaje w domu :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa ja się kochana nie stresuję :-) Nie ma czym. Dopiero jakby wyniki wyszły kiepskie to będę się martwiła. A powiedz mi czy TSH w ciąży tylko raz się robi? Czy zalecają więcej? bo też miałam 3,4 jakoś tak. Smarowałam się dość intensywnie oliwką a i tak mi wyszły. Teraz to zobaczymy co będzie po ty balsamie . Jupi dałam radę zarejestrować Tośkę :-D W Wejherowie już nie ma poradni tak małych dzieci i wszystko przenieśli do Rumi . Wizyta już na 14.04 :-) To się bardzo ucieszyłam , że tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KOchana Aneczko, Andziu Nasza słuchaj słoneczko u Twojego Maluszka juz pracuje tarczyca. najważniejszy jest pierwszy trymestr. także nie martw sie w ciazy są troszke inne wartości przynajmniej tak pisalo na ostatnim moim wniku. były osobne normy dla Ciężarnych. ważne żebyś skontrolowala swoją tarczycę po porodzie. przy najbliższej okazji możesz poprosić o skierowanie od ginekologa myslę, że w Twojej sytuacji raz na trymestr można skontrolować TSH. ale to ja tak mysle, że warto przynajmniej mnie tak ginekolog uwrażliwila w tym temacie ale co lekarz to niestety inne podejście. * Bullitko to dobrze,ze masz siostre i to z jakim doświadczeniem w roli MAMY :) przykro mi ,że spędzicie Mamą święta z dala od siebie ale myslę, ze nadrobicie to przy najblizszej okazji a na pewno bedzie jeszcze nie jedna zwlaszcza jak urodzisz swoje bliźniaki :) ja musze zmykac Karolka znów się obudziła w nie najlepszym humorku także odezwe się poźniej. pozdrawiam i ściskam Was mocno. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie z tych norm pamiętam, że w 3 trymestrze powinno być leczone chociaż mój gin jakoś nie zwraca na to uwagi . Najwyżej zbadam sobie jak zacznę 3 trymestr . Dzięki , jesteś kochana :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu tak w skrocie to najcześciej lekarze zlecają TSH na poczatku ciązy - jak jest dobre to raczej gin nie wraca juz do tego tematu a czasem jednak powinien. gin powinien tez przy plamieniach zawsze sprawdzić poziom progesteronu a to raczej rzadko robią. ja już uciekam. pa pa . zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze znowu spalam jakies 3 godziny. ktoras z dziewczyn sie pytala o vadania nasienia u nas. niestety my do gdanska many jakies 1,5godz pociagiem (w tym najpierw 20min. busem na dworzec Pkp). dlatego musimy jechac i namiejscu zalatwic sprawe. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa- ojjj bede zasypiam okolo 22-giej. gdyby nie kaszel to spalabym cala noc. duzo spie ostatnio. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - no to dobrze ze wam sie udalo :). Zyczliwa - co do prawka to ja nic nie wiedzialam jak zaczynalam jazdy. Instruktor wytlumaczyl i siup zaczelismy jezdzic . Bedzie dobrze :). To nic trudnego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy mieszkanie! Normalnie Dziewczyny jakie śliczne! Zdjęcia w necie, to w ogóle nie oddały tego, jak jest. To jest tylko 36 m2, a na żywo naprawdę wygląda na większe :) Jest duży pokój z otwartym aneksem i sypialnia z dużym łóżkiem i dużą szafą :D I łazienka niewielka, ale wszystko czyściutkie, nowe i zadbane. Klatka schodowa tez wyremontowana i piwnica jest, więc super! Strasznie się cieszymy! Od 1 kwietnia na "swoim" :) Teraz lecę do współlokatorów, podrinkować ze szczęścia! :D Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem po wizycie u lekarza, przeprowadził ze mną wywiad i na jego podstawie oraz na podstawie usg od poprzedniego lekarza potwierdził diagnozę o pco :( Dał mi skierowanie na badania, które mam zrobić w 2 dc oraz kazał się zgłosić na monitoring w 11-12 dc, a żeby nie tracić czasu bo do badań jeszcze trochę daleko to jeszcze dostałam receptę na clo. Zlecił też badanie nasienia mojego M żeby nie okazało się przypadkiem, że będzie mnie leczył a po jakimś czasie okaże się, że z u niego też może być problem. Także Dziewczęta mamy już konkretny plan działania :) cieszę się, że ten lekarz podszedł do problemu kompleksowo i zbada mnie i mojego M. MałaNadziejo wspominałaś kiedyś, że masz clo, które już Ci się nie przyda, pomyślałam, że skoro miało by u Ciebie leżeć i się terminować, to może mogłabym je od Ciebie odkupić? Bullitko jak fajnie popatrzeć na te dwie Twoje małe kruszynki :) niech rosną zdrowo :) Zyczliwa Karolinka jest cudna, śliczne ma oczęta :) Agnes to świetnie, że u Was już lepiej i że staranka były, oby owocne :) Betko wracaj szybko do zdrówka :* Daisy wow świetne felgi :) ja to jedyne na co potrafię zwrócić uwagę w samochodzie to kolor i właśnie felgi reszta to szczegół :P no chyba, że chodzi o mój to wtedy cały jest fajny :P MałaMi jak tam mieszkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi to super :) cieszę się, że udało się zdobyć to mieszkanie i że tak Wam się tak podoba :) niech Wam sie tam dobrze mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mnie tak rozbolal zoladek ze musialam wziac dwa nurofeny naraz. Do tego tak mi daly czadu dzis jajniki niedawno ze wzielam zrobilam test owu no i jest druga kreska ale jasniejsza dosc niz ta druga. Ale ta druga tez taka jasna wiec moze bylaby ciemniejsza gdyby ta testowa byla ciemniejsza? W sensie i tak nie beda rowne no ale teraz kupowalam gdzie indziej no i ja nie moge te trzymaki co sa zawsze zielone lub niebieskie to ja mam..rozowe :D musze poczytac jak to jest bo niby jak pokaze druga kreske to robic dalej codziennie testy a jakby nie bylo jeszcze lh to nie byloby tej kreski w ogole. Ciekawe jak to ma sie do praktyki. * MalaMi super to kiedy pijemy hehe :p na jaka dzielnie sie przeprowadzacie? Apropo felg to moj luby tez sie smial ze teraz bede robic lans na dzielni :D czyli wsi mowiac dokladniej :p Teraz to juz w ogole wszyscy beda wiedziec ze to ja jade :p Ja kiedys wynajmowalam mieszkanie 38m dwa pokoje osobno kuchnia lazienka korytarz :) mam sentyment do tej chatki hehe moje pierwsze prawie wlasne m. Niedlugo sie namieszkalam bo po pol roku luby mnie zwerbowal do siebie :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jak sie przeprowadzimy, to zapraszam Was wszystkie na parapetówe i będziemy pić i plotkować :) a będziemy mieszkać we wrzeszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka strasznie się cieszę ! Grunt to trafić na dobrego lekarza . Teraz już z pewnością wszystko się ułoży. Prędzej czy później (mam nadzieję, że prędzej) będziesz cieszyć się maleństwem :-* . Małanadzieja paróweczki pycha ! M nie jadł ale wp******lał :-D Bardzo mu zasmakowało . Pyta się czy moje "kafeteryjne przyjaciólki" Mają jeszcze jakieś pycha przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - bardzo sie ciesze :D !! Milosc od pietwszego wejrzenia ! :D . 01.04 to tez dzien moich urodzin wiec i tobie przyniesie szczescie :) teraz tylko czekac jak beda oswiadczyny :) Daisy - co do testow to jak masz slaba kreske to nic nie znaczy. Ta druga kreska musi byc tak samo silna albo i jeszcze ciemniejsza niz kreska testowa wtedy dopiero test jest dodatni. Rob dziennie testy to wtedy bedziesz widziala roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - super ze macie plan dzialania. To najwazniejsze. Zobaczysz ze teraz juz wszystko bedzie z gorki. No i odrazu badania meza. Nareszcie konkretny plan dzialania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Gościówa i MałaNadziejo to miałyście przeboje ze swoimi drugimi połówkami w weekend. Bullitko i jak tam Twoje plamienia teraz? Najważniejsze że lekarz mówi że wszystko w porządku:) Dobrze że rosną równo i może jednak są tak jak twierdzą lekarze osobno:) Jest to kolejna cudowna wiadomość:) Zdjęcie maleństw jest cudowne:) MałaNadziejo wózek bardzo ładny ale kompletnie nie znam się na funkcjach wózka więc boję się że jak wybiorę jakiś to na pewno idealny nie będzie. Daisy foteliki to też dla mnie czarna magia. Aż boję się że wybiorę zły. Nawet nie wiem czym się kierować. A co do operacji to bidulka jesteś. Ale twarda z Ciebie babka to dasz radę:) Życzliwa Karolcia jest słodka:) Już z resztą wcześniej pisałam że oczka ma przepiękne:) To po tatusiu czy mamusi?:) A prawko zdasz zobaczysz:) Nie jednego w życiu człowiek się uczy a później wymiata i z Tobą też tak będzie:) Powodzenia życzę:) Joanne jak się czujesz? Lepiej chociaż troszeczkę czy dalej Cię tak męczy? Mała Mi to wspaniale że w końcu będziecie mieć swoje gniazdko:) Evelynka najważniejsze że wiecie co teraz robić po kolei. Wiem że nie jest Ci łatwo ale musicie dać radę. Jeżeli tylko będziecie się wspierać nawzajem na pewno Wam się uda:* Betka odpoczywaj odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj. Należy Ci się po Twoich ostatnich przejściach. Za parę dni będziesz jak nowo narodzona:) Agnes śpij sobie jeśli to Ci pomaga. Podobno wtedy organizm najlepiej się regeneruje.Wracaj do zdrowia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zaczal mi sie juz wodnisty sluz. Tak czulam ze cos nie tak pol dnia bylo i mokro mi sie juz robi. Az wierzyc mi sie nie chce ze owu moze sie juz zblizac..a my nic :( bo luby jutro na badania! Ale to sie jutro umowie na wizyte dogin moze sie szybko uda i sie okaze co tam sie dzieje.. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×