Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Mała Mi to dobrze że z koleżanką już wszystko dobrze:) Bullitka robię kurczaka z rożna bo już za mną chodzi od kilku dni:) A plamień w takim razie nie komentuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze szybko zleci tydzien. wlasnie skonczylam sprzatac. zaraz kapiel i spacer z psem. pogoda przecudna juz bez kurtki mozna chodzic sweterk w zamian.:-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - jak z rozna? Z piekarnika czy inny sposob?? Ja tez dzis mam kurczaka Agnes - i jak spacer sie udal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka w piekarniku mam taką funkcję że nadziewasz kurczaka na taki metalowy drążek i w piekarniku umieszczasz na specjalnej podstawce i się kręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś mamy schabowe i ryż z warzywami. Z pakowaniem masakra :/ Tyyyyle rzeczy w koło... Idzie mi normalnie jak krew z nosa, coś do wyrzucenia, coś do spakowania. I myśli czy coś się przyda, czy wywalić. Ciężko rozstać się z niektórymi gratami albo ciuchami, których i tak nie założę :P Porażka... Zjemy obiad i pojedziemy do szpitala, a potem na spacer nad morze, to trochę oderwę myśli. Cieszę się na wspólne mieszkanie, ale wiadomo, że trochę smutno zostawiać stare. Tyle tu wspomnień i w ogóle, już 3 rok leci jak tu mieszkam, ale zmiany są potrzebne. Dobra już nie marudzę, idę dalej pakować tą górę ciuchów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta :) widzę, że jak pogoda zrobiła się ładniejsza to i na forum co raz rzadsze wpisy, każdy korzysta :) my z M mamy dziś lenia, rano tylko byliśmy w kościele a później na spacerku a potem obiadek i leżymy przed tv. W piekarniku pieką się muffinki kopiec kreta, mniam :) MałaMi to niezłe przeżycia miałaś wczoraj, dobrze, że koleżance nic bardzo poważnego się nie stało. Nie zazdroszczę pakowania, przeszłam przeprowadzkę dwa miesiące temu i tak na 100% to dopiero niedawno wyszliśmy z pudeł i bardzo się cieszę, że to już za mną :P my to mieliśmy takiego pecha, że w najgorszą zimę i śnieżyce się przeprowadzaliśmy, więc łatwo nie było ;) Neska kurczaka z rożna uwielbiam :) mój tata robi jak jeździmy do moich rodziców bo my niestety nie mamy tej funkcji w piekarniku, ale zawsze sobie wcześniej zamawiamy jak się do nich wybieramy :) miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde dziewczyny a ja plamie od rana na rozowo :/ nie wiem czy to moze byc okoloowulacyjne? Nigdy tak nie mialam no i dzis dopiero 14dc :/ a testy pwu negatyw. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - jak mialam dluzsze cykle 30- kilku dniowe to w srodku cyklu tez zdazaly mi sie plamienia. wkurzalam sie ze mam okres co 2tyg. musisz koniecznie do gina isc i wyregulowac cykl. a na plamienia okoloowulacyjne czy impla... to wydaje mi sie ze za szybko i nie bylo by rozowo tylko brazowawa wydzielina. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes co ja teraz poradze nic nie wezme bo nie moge dostac @ przed zabiegiem to z luteiną się póki co żegnam :/ Co dziś robilyscie ciekawego? My relaksik :) Jazda na rowerze super - mala jezdzila 3 h i nawet samej jej sie udalo troche! Nie chciala zejsc z rowerka na koniec - super, myslalam ze nie bedzie chciala jezdzic tak jak w zeszlym roku - no ale jednak powierzchnia do nauki robi swoje - po tych naszych wertepach nie chciala jezdzic. Teraz nie moze sie juz doczekac kolejnego razu. :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - wiem ze trudno sie zegnac z starymi katami ale co cie teraz czeka ??? ;) Evelynka - to mialas udany dzien z mezem :) Daisy - koniecxnie musisz wyregulowac cykl . To przeciez frajda uczyc sie jezdzic ma rowerze. Dobrze ze Werce sie dpodobalo :). Agnes - i jak tesknota za mezem?? My z mezem dzis przed tv. Caly dzien. Nasz ulubiony dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ale czytania ojoj ;) U mnie bez zmian-nadal choruję także ani nie korzystam z pięknej pogody ani z przytulanek :/ Jak będę coś więcej wiedziała o Maleństwie Siostry to dam znać.. Jutro wracam do pracy także będę pewnie więcej pisać bo w domu to korzystam tylko z kom ;) Pozdrawiam i życzę dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :-) A co wy wszystkie tak śpicie? Chyba wszystkie miałyście zabiegany weekend co? :-D My to w sobotę wieczorem na te urodziny ( mój m poszedł bez żadnego gadania jak tylko zaczęłam ubierać małą o 23) Jestem w szoku i dumna z niego :-D ha ha . No a niedziela to obiad i do kościoła do mamusi. Potem m jechał na mecz z moim ojcem i bratem, a my na cmentarz i spacerek przez las.Rany myślałam, że się nie doczłapię . W domu m też sobie wymyślił spacer wiec wzieliśmy psa i na pola pobiegać. Potem na pizze i w końcu do mojego braciszka na kawę . Zapierdziel weekendowy był :-D W końcu się porządnie rozruszałaśmy z Tośką. . Daisy dawaj foty na @ :-) Co kochana z tymi plamieniami? . Mała mi jedno szczęście , że wszystko dobrze się skończyło z koleżanką. Rany to się musieliście strachu najeść. Jutro twój wielki dzień ! :-D Jak tylko wejdziesz do mieszkania to foty na @ :* . Agnes to tylko tydzień. Ja czasami bym chciała, żeby m na tydzień wyjechał do pracy :-D Ale byśmy się za sobą stęsknili :-D . Betka , a te badania z płynu owodniowego twojej siostry już przyszły? Wiadomo coś? . Joanne , a ty leniuszku kiedy do domu? Jak się czujesz? Kurcze mało ciebie u nas :-( . A ja postanowiłam , że jak urodzę kupuję rolki i będę śmigała. Jenyyy ale się stęskniłam za tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Betka - daj znac jak bedzie cos nowego u siostry Gosciowa - to mialas zabiegany ale udany weekend :)) Jeszcze 2 dni i do polski. Juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Widze wszystkie zabiegane przez weekend ;-) Ja dzis sie znowu kiepsko czuje. A jeszcze mnie cyrk czeka :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyslalam na maila fotke wozka ktory raczej napewno bede miala. Moja siostra nam go daje, uzywany ale w swietnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja:-). pogoda przepiekna znowu. pije sobie kawe pozniej moze na rower pojde pojezdzic. weekend spokojnie minal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka Joanne Neska i Gosciowa czy Was tez calyvczas tak piersi bola? Mnie chyba coraz mocniej. Czasami az dotknac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- przeciez w ciazy to normalne ze piersi kula bola swedza itp. :-):-):-). bez nerwow - przeciez bylas w ciazy juz to nie pamietasz jak wtedy piersi cie bolaly??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ale ja sie tym nie denerwuje i pytam z ciekawosci poprostu. I w ciazy z nadia piersi nie bolaly mnie wogole, tak jak juz pisalam wczesniej. Wiec dla mnie to nowosc. Kazda ciaza jest inna. To ze bylam w ciazy nie oznacza ze wszystko bedzie tak samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- wiem ze sie tym nie denerwujesz chodzilo mi zebys na mnie sie nie denerwowala ze tak pisze:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.... No ale tak jak juz pisalam z Naduska nie mialam absolutnie zadnych objawow ciazy, zero bolu piersi czy czegokolwiek. Pracowalam do 9mca w sklepie i czulam sie swietnie. A teraz.... Oj zupelnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - mniej wiecej 3 razy w roku. Na rocznice smierci taty, na wakacje i potem na wszystkich swietych . Malanadzieja - mnie juz prawie wogole piersi nie bola. Tylko sutki sa przy dotyku wrazliwe a tak to juz nic. Za to sa pelne i ciezkie . Tez juz mnie prawie nie mdli. Coraz blizej 3 miesiaca wiec wszystko zaczyna ustepowac . A co ci dolega dzis? Mdli cie kochana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie :D MałaNadzieja - oglądałam wózeczek, a jaka to firma?? ładnie się prezentuje, ale kurcze...one wszystkie takie same, mozesz o nim napisać coś więcej?? albo chociaż co to za producent i model, mnie piersi bolą, ale nie mam szczególnie, bo w dalszym ciągu zasypiam na brzuchu...ano właśnie dzisiaj miałam lekkie pieczenie dołu brzucha, mam nadzieję, że to przez leżenie na boku bo i biodro bolało...potem przeszło, ale w dalszym ciągu osłabiona jestem :) no ale powoli zaczynam jeść inne rzeczy, czyli wracamy do normy :D gościówa - witaj Kochana, teraz na pewno się męczysz, w końcu parę "deko" Ci przybyło, z przodu szczególnie :) ja wczoraj wróciłam do domu, dzisiaj pranie i prasowanie, a jutro muszę zahaczyć bank,zrobić zakupki i znowu jadę na tydzień do ojca, ma ogród także lepiej na wsi będzie mi się wypoczywało :) aha, w Netto od dzisiaj są jakieś pierdułki dla kobiet w ciąży, majtochy, poduszki do spania, legginsy, staniki i takie tam....podskoczę jutro bo i tak muszę kupić coś na tyłek, także zdam relację, no chyba, ze macie w pobliżu :) lecę wieszać pranie...miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) U mnie trochę zachmurzone ale ciepło jest bo byłam już na dworze posadzić 2 roślinki:) MałaNadzieja mnie też w ogóle nie bolą już piersi tylko identycznie jak u Bullitki sutki mam wrażliwe przy dotyku i są ciężkie i pełne. Na początku bolały bardzo a teraz od jakiś 3 tygodni jest tak jak piszę. O mechanicznych aspektach wózka się nie wypowiem bo się nie znam ale ogólnie z wyglądu jest bardzo ładny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja jak mieszkałam w Niemczech i mogliśmy do Polski przyjechać to cieszyłam się jak dziecko:) Bardzo lubiłam to pakowanie i te wyjazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×