Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny :-) . Joanne super, że u ciebie ok. Odzywaj się częściej, bo brakuje mi ciebie :-) . Neska tak to jest jechać w nocy :-/ Ja tam się zawsze tego boję. Dobrze, że wyszliście bez szwanku :-* . Kurcze m pojechał zrobić te koła i przy okazji letnie założyć jak się da. Trzymajcie kochane kciuki ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa wiem że pieniądze są ważne ale to rzecz nabyta ale najważniejsze jest zdrowie:) Dobrze że Wam nic się nie stało:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem Neska :-) Ale jednak teraz pieniądze są nam bardzo potrzebne :-) . Co dzisiaj porabiacie dziewczęta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerny spam. Gościówa - ja się opierniczam już w piżamce, siedzę na dole czekam na lubego bo się kąpie. Córa jak zawsze już w łózku od pol h. On chce ogladac mission impossible musialam zpauzowac mu tvn. Ja to juz widzialam kiedys wiec nie wiem chyba pojde spac hehe albo na telefonie bede siedziec najwyzej. * Joanne dobrze, ze u Was wszystko dobrze :) * Oj Neska co za historia, dobrze ze wszystko ok. Luby wrocil opowiadal ze przed torami zmasakrowany dzik lezy normalnie jakby ktos swiniaka zażynał pelno krwi itp a na poboczu samochod ze zmiazdzoną maska. Musiał niezle z*********ć. Szkoda zwierzaka a typ dobrze chociaz 500 zł mandatu dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy szczerze ci powiem , że dziki to największe cholerstwo ze zwierząt . Nie dość , że jest tego mnóstwo i wyskakuje na drogę z nienacka to jeszcze do tego potrafi ci całe pole "przeorać" i c***a masz z uprawy :-/ Dla rolnika to katastrofa, bo traci przy tym kupe kasy :-/ . Ja barw szczęścia oglądam :-) A potem Tośkę kąpać, siebie i do łóżka . Zazdroszczę ci , że Werka tak szybko spać idzie. Tosia to nocny marek i do 23 urzęduje albo i jeszcze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odczuwam caly dzien takie dziwne kłucie nie wiem czy w pochwie czy w szyjce i nie wiem o co kaman. Nic mi nie dolega, upławów żadnych itp. Ale powiem Wam cos smiesznego ahahah zrobilam test ciazowy se mysle zobacze czy ja mam cos nie tak z mozgiem ze widzialam ten cien czy cos nie halo z tymi testami. No i okazuje sie ze testy są z****** :D Normalnie tragedia nie wiem jak taki szmelc mozna sprzedawac..masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Gościówa ja mała klade tak samo od malego odkad zaczela ogladac dobranocke. Bajke oglada juz w lozku, rzadko w tv tylko na ten czas wlaczam jej cos z kompa krotkiego bo ma spory monitor wiec lepiej niz na malym tv by ogladala. I tak sie przyzwyczaila juz lata temu i nie ma z nia absolutnie problemow i nigdy nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia jak spała w łóżeczku to też zawsze spała już o 20. Czekam aż będzie miała swój pokój (obecnie mamy jedną sypialnie) w lato nie będzie w dzień spała i mam nadzieję, że szybciej pójdzie spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy tzn ze co Ci ten test pokazal? No moja Naduska juz tez w lozku. Zawsze ok 19. W pt i sob pozwalam jej jeszcze obejrzec my little pony i wlasnie sie skonczyly wiec juz swiatlo zgaszone i spanko :-) tez wlasnie przyzwyczailismy tak Nadie od malutkiego. Kiedys byla dobranocka a teraz mini mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy tak podejrzewałam , że testy z neta to szmelc ! taką taniochę sprzedają to od razu widać, że coś nie halo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nadia pamietam jak miala okolo rok-poltora to juz w dzien nie spala. Wtedy wieczorem najpozniej o 19.30 spanie a rano pobudka nawet 9-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dzików i w ogóle zwierząt na drogach to przerąbane jest. Wyskakują znienacka i czasami już nic nie można zrobić bo ani nie można wyhamować ani ominąć. To są ułamki sekund. A dziki ponoć najgorsze bo mogą nawet zabić człowieka bo są takie ciężkie:/ Ja siedzę i na m czekam z obiadkiem. I zaraz idę spać bo dzisiaj trochę km zrobiłam na nóżkach i padam na twarz:) A Gościówa Tosia jak prześlicznie wyszła na tym zdjęciu co wrzuciłaś:) Słodka jest:) Daisy wyszedł pozytywny że popsuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja - dzięki w imieniu Tosi :-) To taki słodziak ostatnio z różkami dużymi he he. Wiesz czasami jej nie kładę w dzień to i tak do 22 grasuje :-) ciężki przypadek mamy . Dziki są syrasznie masywne. Jak myśmy walnęli w tego dzika to przód auta mieliśmy też grubo do roboty ( jeszcze stare auto) a ten skurczybyk przebiegł jakby nigdy nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę ślicznie wyszła:) Możesz ucałować od cioci:) choć cioci na oczy nawet nie widziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tośka ucałowana . Neska ona jest taka, że do wszystkich do których idzie do domu czy do nas przychodzą (nasi znajomi) to mówi " tota i muła" ha ha jakoś jej nie idzie powiedzieć " ciocia i wujek " :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) Hi hi:) Gościówa jeszcze ma czas, a jak zacznie trajkotać całymi zdaniami to będziesz uszy zatykać:-D. Idę spać dziewczynki Dobranoc. Śpijcie smacznie i niech Wam się przyśnią same wspaniałe rzeczy:) Jutro opowiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja tak wyszedl cien cienia powiedzmy po 3 min. A nie jestem w ciazy przeciez. To te testy z allegro po 1 zl. Ja w loziu leze juz czytalam troche na ovufriend forum o meskich problemach i ide spac zaraz tylko zjem cos bo mnie tak ssie ze hej :D lubego pogonilam do kuchni. Dobrze ze weekend bo wtedy On robi sniadanka ;) A dzis mi sie snilo in vitro masakra :D Dobranoc dziewczynki zajrze rano :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogladam na polsacie tance (chcialam zobaczyc siwiec deske rety zero wyczucia masakra).Szkoda tego tancerza Jana. chyba ona przechodzi bo jej maz na nia glosuje. moj M juz spi. cos focha walna. echhh. chyba zmeczony jest niech sie wyspi. Daisy- co test pokazal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co wy dziewczyny nic sie nie udalo zrobilam z ciekawosci i pewnie testy sa do d**y skoro sie pokazuje tam cos to zapewne to miejsce gdzie powinna byc druga kreska :) Jejku sobota a ja juz od 7 na nogach bo mala przyszla mnie obudzic. Juz pol h pospacerowalam z psami, mala juz po pierwszym sniadaniu. Ja sie ide ogarnac, wypije kawke, po 9 obudze lubego no i jedziemy dzis kupic Werce rano buty bo wstyd w jesienno/zimowych chodzic juz. Potem kinder niespodzianka no i obiad u tesciow wiec wrocimy na pewno dawno po dobranocce :p Takze milego dnia Wam zycze :) Bede podczytywac :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :) Joanne odpoczywaj i dbaj o siebie,udanego weekendu :* * Daisy nie możemy sobie wybic z głowy tego okragłego okna hihi miałoby średnice około1,2 m. co do rolet to widziałam rolety do okrągłych okien ale nawet nie pomyslałam o roletach do tego okna, chce miec bardzo jasno w domu i raczej nie stanowiłoby to porblemu. niektórzy montuja po prostu karnisz na tej ścianie. jeszcze jestesmy na etapie projektowania ale byłoby ono od strony kuchni podobnie tak jak w linku ( http://www.meble-bulda.pl/assets/36_wloskie_kuchnie.jpg ) może Nam jeszcze minie chęć na to okno. mylimy też nad oknami kolankowymi. Daisy ale Nam "apetytu" zrobiłaś tym pozytywnym testem ale jak jestes pewna, ze nie jestes w ciąży to faktycznie lepiej odpuscic sobie testy z allegro. tez myslalam o zakupie na tym portalu testów. Bardzo fajnie zapowiada Ci się dzień, czas spędzony z rodzina zawsze jest udany. a jaka Wercia musi byc szcześliwa :) także udanej soboty. sciskam Cie mocno i jestem pewna, że zostaniesz Mamą, może nie juz i teraz ale będziemy się juz niedługo cieszyc razem z Toba. Najważniejsze, że Luby sie przelamał i zależy Mu a jak jedej i drugiej Połówce zalezy to musi się udać :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja Malutka jak narazie róznie śpi.ostatnio kładzie się około 22-23 i budzi się albo 6:50 :) albo około 8. w zeszłym roku miała taki okres, że chodzila spac około1 w nocy :P ale nigdy nie narzekałam od zawsze dobrze Jej się spi w łóżeczku i zawsze ładnie przesypia nocki także jakby się urodziła z zegarkiem na reku :p * U Nas w drodze do domu a droga w pewnym odcinku jest praktycznie prze las :P nie trudno o bliskie spotkanie z dzikiem czy sarenka. także trzeba byc czujnym. mówia, zeby nie zwalaniać przed spotkaniem z takim zwierzakiem i nie probowac go wymijać. * Bullitko u mnie narazie szaro za oknem ale słonko dzielnie walczy i się przebija przez chmury. a jak u Ciebie z plamieniami? zmianiłas lek? jak sie czujesz? aplikujesz dopochwowo czy doustnie go bierzesz. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh a Moje Kochanie musiał jednak jechać do pracy także mam w planach ogarnąć mieszkanie, lepić pierogi (wczoraj zjadł ich około20 :p) i pewnie uciekniemy potem razem na miasto :) a jakie plany u Was? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - dopochwowo. Zrobilam rano i teraz bede sie obserwowac czy nie bedzie plamien. Duphastonu juz nie wzielam za wasza rada. A co mam ewentualnie zrobic jesli pojawi sie plamienie?? Dobrze ze Karolinka ma stale godziny snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko to bardzo dobrze, ze dopochwowo lek ma silniejsze działanie. a kiedy ostatnio miałas plamienia podczas brania duphastonu i przy jakiej dawce Ci mineły jeśli ustąpiły? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×