Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

https://www.google.pl/search?q=po%C5%9Bciel+do+%C5%82%C3%B3%C5%BCeczka+fiolet&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=-q5LU8qUOoPG4gSsp4HACg&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=639#facrc=_&imgdii=RJTzqUVNwKoz2M%3A%3BQv7_QdsEBFVj7M%3BRJTzqUVNwKoz2M%3A&imgrc=RJTzqUVNwKoz2M%253A%3BrxgtZcZQbqgrhM%3Bhttp%253A%252F%252Fimage.ceneo.pl%252Fdata%252Fproducts%252F6709358%252Fi-mamo-tato-posciel-14-el-mis-na-chmurce-w-fiolecie-do-lozeczka-60x120cm-moskitiera.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ceneo.pl%252F6709358%3B600%3B726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam taki fioletowy jasny komplet pościeli i chyba nie pasuje do chłopaka? :-/ Nie pamiętam dokładnie co było na tej pościeli wyszyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - fioletowy to raczej bardziej dla dziewczynki. Ostatnio bylam na Babyshower i wlasnie tam ma sie urodzic dziewczynka i wszystko bylo w kolorze fioletowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa a od kogo to dostałaś? Może by ta osoba wymieniła w sklepie jakby się okazało że chłopak jednak będzie? Bullitka jeszcze nie wybraliśmy imion. Jakoś tak nie mam swojego ulubionego i ciężko mi coś wybrać. A ty z m już wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska to nie nowe. Dostała od siostry bardzo dużo ciuszków i w tym komplet do łóżeczka - wszystko po dziewczynce. No nic, będę musiała kupić nowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa moja koleżanka miała mieć dziewczynkę bo tak jej mówiona na usg i większość rzeczy miała dla dziewczynki niż uniwersalne. No i urodziła syna:) więc niektóre rzeczy chciał nie chciał musiał nosić:) Pokój był różowy a całe obicie łóżeczka z pościelą włącznie też różowe:) Także fiolet to jeszcze nie tragedia. Jak bardzo będzie Was razić to wtedy kupisz nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane byl luby z kolejnymi lekami. Lekarz jednak kazal brac ten Ketonal forte rano, a na noc ketonal 50. Oprocz tego normalnie wszystkie leki ktore biore, wiec 2 zaldiary 3 x dziennie i pyralgine 2 x dziennie no i te wszystkie inne cuda. Dostalam tez jeszcze oslonowe jakies cudo na recepte zeby mi nie siadl zoladek. Lekarz twierdzi ze teraz to juz niby nie ma bata by mnie cos bolalo. Coz zobaczymy. Wizyte kazal przyjechac teraz w srode jednak a nie za tydzien, bo skoro sie tak czuje to trzeba sprawdzic co tam no i wtedy ew dalej antybiotyk bo mam do srody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa zastanow sie nas tym fioletem :) Przeciez noworodkowi czy niemowlakowi to wsio ryba w czym spi, a to przeciez nie jest na pokaz. A jak komus sie nie bedzie podobalo to niech Ci kupia nowe :) Te kase mozesz sobie przeznaczyc na cos innego dla bobasa, jakas grajke do powieszenia czy cos potem. Po co marnowac pieniadze skoro masz ładny komplet, co z tego ze uzywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no to dobrze-osłonowe to chyba i tak bierzesz od początku?! A przynajmniej sprawdzą na wcześniejszej wizycie czy prawidłowo się goi.. rety po prostu strasznie Ci współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa wydaje mi się że nie ma co przesadzać z tymi kolorami oj tam oj tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka no jasne, tylko ze biore teraz 3 rozne, a nie 2. Jeden to normalny do antybiotykoterapii, drugi to rano na pusty zoladek lykam na refluks bo mi sie odbija lekami, to zeby mi sie tresc nie cofala i by nie palilo i teraz ten to typowy przeci zakazeniom i po operacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co opowiadal luby lekarzowi, to mowi ze zaczyna mi sie powoli dopiero goic to gardlo, wiec jeszcze pewnie ze 2 tygodnie. Mowi ze wazne ze nie krwawie, reszta sie nie liczy, najwyzej przedluzy mi L4 i juz. W srode mnie zobaczy i pewnie wtedy powie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie niby tak, ale po to te leki dostalam dodatowe zeby je wszystkie laczyc i niby przejdzie, tzn nie bede go odczuwac bo caly czas na lekach. Nie wiem, w srode sie czegos dowiem. Na pewno bede probowac odstawiac leki moze za pare dni i zobacze jak bede to znosic, bo jest ból i ból, a prog bólu tez kazdy ma inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie po weekendzie odpoczywaja:) MalaNadzieja jak Nadia sie czuje napisz w koncu? Podobalo jej sie u babci? Jak bylo na urodzinkach? * Zyczliwa jak Karolcia się ma? Kiedy ruszacie z budową? Juz wiosna przyszla :p (u mnie troche deszczowa niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - jakos malo nas tu ostatnio. Wszyscy sie pochorowali . Ja juz tesknie do pracy, do ludzi. Mam nadzieje ze juz niedlugo bede mogla wrocic do pracy. Choc na kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skoro taki tu spokój to powiem Wam, że chyba wracam do mojego koloru włosów i krócej je zetnę.. ogólnie chyba spróbuję zrobić sobie zaraz trening jakiś lekki z Chodakowską ;) szykuję się poza tym do akcji kwiatki-czyszczenie listków i akcji szafa-czyli zdejmę z niej wszystko i umyję ale to raczej jak M wróci bo sporo tam tego mam ;) nosi mnie strasznie jak widzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Wybaczcie dziewczyny ze sie nie odzywalam, ale jakos nie mam weny... Nie wiem co mam pisac. Poza tym czuje sie dzis kiepsko. Zjadlam orzeszki solone i teraz boli mnie watroba i glowa tragicznie. Wiec leze. Nadii u babci podoba sie zawsze;-) jutro idzie znowu. A juz zdrowa jest. Byla juz dzis w przedszkolu. Nanurodzinach bylo fajnie. (takie male wesele) przyjaciolka robila razem z mam a oni maja restauracje i zespol muzycznym. Posiedzialam do pierwszej w nocy ;-) W srode jade na pobranie krwi. W piatek po L4 Dasy mam nadzieje ze dolegliwosci bolowe szybko mina. Goaciowa biedactwo ta Twoja Toska. Wspolczuj***ardzo... Oby tez szybko minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy wywołałaś wilka z lasu :P hej hej ja Was podczytuje z tel Narzeczonego :) napewno sie jeszcze odezwe dzisiaj. wpadałm napisać, że zyje :) hihi ostatnio udało mi sie nawiązać kontakt z przyjaciółka i bardzo sie zaangazowalam w to żebyśmy już tego konaktu nie straciły :) Ona też szukała konaktu ze mna nawet Jej Luby Jej pmoagal w odnalezieniu mnie. mi wkoncu sie udalo znaleźc Ją. obiecałysmy sobie, ze bediemy codziennie pisać do siebie ze wzgledu na to, ze daleko mieszkamy od siebie.chcialam zeby była świadkiem na moim ślubie a Ona szukala mnie bo chciala mnie na Świadka :) niestety bidulka jest chora i musze zrobić wszystko żebysmy nadrobiły stracony czas. już planujemy majówke a potem Karolcia jedziemy do Niej na dwa tygodnie jak już lato będzie na horyzoncie :) co do budowy domu to zaczynamy w lato, jeszcze projekt domu nie jest skonczony. Dziękuje Karolcia uma sie lepiej bywa jeszcze marudna temperatury nie ma ale do buzi nie da sobie zajrzeć :p przepraszam, że tak krotko i że napisałam tylko o osobie ale na pewno sie odezwe jak Karolcie pójdzie drzemać :) narazie się kąpiemy a Karolcia bawi sie szczoteczka do zębów dla Maluszków z jednaj strony jest gryzaczek wiec ma super zabawe. zyczliwa ściskam Wwas mocno, pozdrawim życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w koncu dziewczyny sie odnalazly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - mnie tez glowa cos boli od 2 dni. Dobrze ze Nadia juz lepiej. Odzywaj sie czesciej bo nudno tu bez ciebie Zyczliwa - fajnie ze sie odnalazlyscie tak po latach. Taka przyjazn z mlodych lat na zawsze pozostaje w sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny nie jestem obrazona bo nie mam o co. w sumie nie pisalam bo nie mialam weny. okres jeszcze mam kurcze chyba te poczatkowe plamienia to nie zalicze do okresu bo dzisiaj mam 12dc. niewiem jak zwykle co sie dzieje.:-(:-(. a dzisiaj maz zrobil mi i sobie niespodzianke i kupil rowery. jutro jedziemy odebrac bo dla M specjalnie skladaja. Daisy - okropna ta choroba. bidulko. szybko wracaj do zdrowka. Betka - tobie tez zycze szybkiego powrotu do zdrowka. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez tu cisza ostatnimi czasy. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczeta, dawno mnie tu nie bylo glownie z braku czasu ale tez i nie wiem co pisac. Malo teraz na tym forum o staraniach to az glupio sie wychylac z takim tematem ;-) Ja mam dzis 6 dzien cyklu, okres sie juz skonczyl takze niedlugo wracamy do staran, dzis biore czwarta dawke clo i nie wiem czy to cos znaczy ale czasem kluje mnie w lewym jajniku, mam nadzieje ze to dobry znak, ze cos tam sie dzieje :-) jedziemy dzis z M do kliniki bo ma miec badanie nasienia. Moje wyniki hormonow w 2 dc wyszly dobrze wedlug tego co sprawdzilam w necie. Za tydzien mam monitoring zeby sorawdzic czy clo dziala. Nie wiem czy jest sens bo to bedzie 14 dc czyli moze byc za pozno ale niestety Swieta pokrzyzowaly mi plany :-P Daisy, Betka, wracajcie szybko do zdrowia i do staran bo na polu bitwy aktualnie chyba tylko ja jestem i agnes MalaMi mam nadzieje ze po zabiegu szybciutko do nas dolaczysz :-) A nasze przyszle mamusie jak sie czuja? Pozdrowionka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×