Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Dziekuje Bullitko, mam nadzieje, ze forumowe mamusie aktualne I te przyszle beda chwalic sie dzidziulkami nawet po porodzie :) kochana a ile mama Twoje malenstwa cm?? Nie zakodowalam, a maluszek jeden to w chowanego lubi sie bawic?? Slodziaki te nasze dzieciaki :) jestem koszmarnie padnieta, musze sie drzemnac.... MN - rewelacyjny brzuszolek :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - jaki mały ufolek, hihi, sliczne malenstwo :) A jak tam macha nozkami chyba do zdjecia :) Az mi sie przypomnialy moje zdjecia usg, jedno mam caly czas w ramce wystawione :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy, w niektorych momentach wyglada jak maly alien :) pozowala z kazdej strony, mamy jeszcze plytke z filmem z badania :), wszystko pieknie widac, milego popoludnia Wam zycze, lece spac Bo dzisiaj duzo wrazen I na sen mnie zebralo :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - moje mialy tez dokladnie 5.5 cm :). Ten jeden to sie w chowanego bawil ale tez mial gdzies tyle. Ja mam tez nadzieje ze bedziemy tu dlugo i zaden gosc nie popsuje nam tu atmosfery Daisy - a teraz jakby przyszedl okres to chyba juz ci to nie grozi krwotokiem co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz niby nie, bo 8 doba, ale wiesz jak to jest niby do 7 doby..Ale przeciwkrwotoczne mam lykac jeszcze prawie 2 tygodnie. Mysle ze okres niedlugo nadejdzie bo szyjka wysoko haha :D Ale tempka też, 36.9, 8dpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne jakie maleństwo ! teraz to dopiero zaczną rosnąć wam te małe robaczki . Mój właśnie wije mi się pod żebro i "puka" :-D ha ha . MN ale ładny masz już brzuszek :-D Kurcze ja wam zazdroszczę ! też bym juz chciała iść do lekarza :-D A gdzie ten 6 maj :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - a my ci zazdroscimy ze ty juz tak dalejo jestes i ze czujesz juz te wszystkie ruchy i wogole ;) Daisy - no to dobrze. Niech zacznie sie nowy cykl i do dziela. Dobrze ze jest bezpiecznie juz Dziewczyny co z tymi sledziami w smietanie. Jak mam sie fo tego zabrac?? Sledzie sa w sloiku. Trzeba je myc czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy wiem, że to żadne pocieszenie ale każda niestety czekała na swoją ciążę :-/ i to wcale nie krótko . Także kochana cierpliwości :* . Bullitka jeśli są solone to się je chyba namacza w wodzie żeby za słone nie były. Czy masz marynowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka a wtedy to ja kroję w kosteczkę jabłko, ogórek kiszony i cebule. Dodaję śmietanę kwaśną, trochę cukru, soli i pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa mialam na mysli to ze to jest dolujace jak sie czyta czasem Wasze wypowiedzi jak sie chwalicie to lekarzem, to zdjeciami itp. No ale na szczescie mam jaja i szybko mi przechodzi i walcze dalej :D Pewnie kiedys tez taka bede ze bede sie chwalic ciaza :) W koncu kazda z Was sie cieszy i jest to naturalne, ze sie chwalicie :) Tak jak ja sie chwalilam 2 kreskami na tescie owu, haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo Daisy nie chodzi mi o to, że jak w słoiku to marynowane. Tylko ja ryb nie lubię jak już to zjadałam marynowane stąd wiem, że ich się nie moczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ciekawe kiedy@ dostaniesz.. u mnie chyba jeszcze dziś nadejdzie bo zauważyłam już inny śluz a mam 28dc dzisiaj ;) spodziewałam się jej jutro ale będę szczęśliwa jeśli pojawi się dzisiaj ;) ważne że bez opóźnienia bo to najgorsze :) cieszę się i brzusio już odczuwam.. i nie ukrywam że mam chęć w najbliższym cyklu wznowić staranka ale się obawiam no i raczej zaczekamy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sa w occie. Troszke je przeplukalam. Pierwszy raz w zyciu robie sledzie :) Daisy - ja czekalam 2 lata i sie doczekalam. Ty tez sie doczekasz Gosciowa - aty co masz dzis na obiad?? Albo mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały tydzień wyglądam jak balon i mam nadzieję że razem z okresem trochę ze mnie tego zejdzie.. ;) chyba nawet odpuszczę sobie dzisiejszy trening bo od poniedziałku codziennie z Chodakowską zasuwam w miarę możliwości oczywiście bo nie mam jeszcze tyle siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no to z jednej strony dobrze że w czwartek-dla Twojego bezpieczeństwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ja właśnie miałam sałatkę ze śledzia bez śledzia , bo nie lubimy z m i do tego pulki :-) Pychotka. . A teraz mnie tak strasznie bierze na coś słodkiego :-/ A tu wielki piątek buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak..eh podjadlam troche i juz mi sie spac chce hehe, ale mam skurczony zolade, zjadlam 250ml zupy i juz nie moge. Ale mnie zmulilo. Ale, o 11.30 nie bralam przeciwbola i o 16 tez nie wzielam tego podwojnego. Trzymam sie na zaldiarze x2 o 8 rano. ALe jak tylko odczuje ze mi sie zaciska szczeka to musze wziac jak najszybciej :/ Jutro chyba moj luby idzie do pracy..ta zona pracownika w koncu zaczela dzis rodzic o 13 wiec on jutro nie przyjdzie, jeden nie nadaje sie do siedzenia samemu bo nie ogarnie wszystkiego, a jeden na antybiotyku od przedwczoraj :/ Mam nadzieje ze jednak luby zamknie jutro firme i troche ze mna posiedzi, no ale watpie :( A Wy i Wasi mezowie jutro pracuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m niestety pracuje piątki , świątki i niedziele. Jutro normalnie cały dzień a w niedzielę i poniedziałek dobre pół godzinki rano i wieczorem a tak cały dzień dla siebie mamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak robie sledzia w smietanie mezowi a mam marynowane to zawsze sciagam ta skorke taka i kroje sledzi w takie paski jakby. Cebulka ogorek smietana sol pieprz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN narobiłaś mi ostatnio smaka na sałatkę warzywną i zrobiłam sobie dzisiaj :-D Mmmmm aż mi ślinka na nią cieknie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×