Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitko ale jakich mebelkow? Joanne no dla mnie to raczej nie bylaby nadzwyczajna przyjemnosc takie wydatki w pl. Dlatego ciesze sie ze prawie wszystko mam. Komode tylko musze kupic na ciuszki dla malenstwa. Z tym ze my mamy takie mal mieszkanko teraz ze nawet nie mamy juz gdzie jej postawic. Jednak jak dobrze pojdzie to w pszyszlym roku przeprowadzimy sie na takie 90m kwadr. :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pojechaliśmy po uchwyt do kinecta, bo M marudził, że go nie widzi, bo za blisko, więc przy okazji weszliśmy do l'clerka po chleb niby tylko, a cały kosz w sumie wyszedł. Spodnie sobie do biegania kupiłam w sumie i M okulary przeciwsłoneczne :) * Joanne a jaki masz wózek upatrzony? Ja wózki mogłabym godzinami oglądać :P U nas jest taki duuuży świat dziecka, no i megastore smyk, więc też dwa takie duże sklepy ze wszystkim dla mamy i maluszka :) * Mała Nadziejo o super, jak będziecie mieć takie duże mieszkanie :) Planujecie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi kupic niestety nie bo nawet kredytu nie dostaniemy. Wynajac. Szykuje sie wolne mieszkanie pod mieszkaniem m siostry. Chcemy skorzystac. To dopiero w przyszlym roku. Z tym ze mieszkanie napewno bardziej na "stale". Szwagierka mieszka tam 10 lat juz. Tylko ze wszedzie daleko ale damy rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi - to rzeczywiście zaszaleliście, kiedyś z M oglądaliśmy x boxa, ale w sumie zrezygnowaliśmy bo M nie jest zapalonym graczem, a ja skakać sąsiadce niestety nie mogę :p, pewnie byłby ur*******ny przy gościach, czyli bezsensu byłoby w ogóle pieniądze wydawać na zachciewajki :P wózek?? http://www.adamex.pl/sklep/wozki.html,1 to jest link, nazywa się Pajero alu len, lub len eco...przedostatnia linijka :) bo inaczej nie idzie wkleić... * MN - to fajne duże mieszkanie, 4 pokoje?? każdy będzie miał jeden dla siebie, prawie jak w szeregowcu, a daleko od teraźniejszego miejsca zamieszkania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, co do gierek itp moj luby zdecydowal sie sprzedac swoje ps3. Zdziwiona pytam niemozliwe? A on no jasne przeciez juz dawno mialem kupic ps4... Mozna sie zalamac. Do tego wciagnal mala w gierki i teraz razem cisna Gran Turismo5. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ja nie moge znalezc tych wozkow. A mieszkanie jest narazie dwupokojowe 1 pokoj z mozliwoscia przedzielnia (i taki mamy zamiar). Takze beda trzy pokoje. To jest ta sama miejscowosc. Coprawda to nowe to bardziej na "obrzezach". Tylko ze my juz w tej chwili mamy wszedzie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój M zażyczył sobie na powrót krewetki smażone na czosnku, no tak, raz je spieprzyłam i ciekawe czy wyjdą znowu :P, choć pierwszym razem gotowałam zupkę tom yom czy coś takiego haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne nie mam bladego pojecia o czym piszesz :D Ja dzis jadlam na obiadek pieczonego kurczaczka, pieczone pyrki, papryke tez pieczona (z serem) i jabluszka pieczone i cebulka, czosnek..oh i ah doslownie :p Bede musiala sie zrewanzowac przy najblizszej okazji i zrobic lubemu cos pysznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam ze nie mamy auta a niema u nas niema miejskich autobusow ani tramwaji- nie wiem czy dobrze napisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasciwie dzisiaj nic pysznego nie jadlam... No oprocz tego bigosu...a widze u Was same pysznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo podobny wozek kupowal niedawno moj brat. Bardzo fajny jest. Super duza gondola. Swietny. Obydwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - ja też nic pysznego, pizze mrożoną miałam (wiem grzesznica ze mnie), bigos to chociaż pożywne :) i mało sztuczne :) * Daisy - no to luby zaszalał..ja też lubię takie obiadki a kurczak piezcony z ziemniaczkami moje ulubione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - ooo, czyli zobaczyłaś?? brat zadowolony?? ja muszę go zobaczyć na żywo, jest w miarę lekki bo nie przekracza 14 kg a to raczej ciężko osiagnąć, no i ma dużą gondolę, duży kosz itd...no i ta gondola inny ma kształt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z bratem ostatnio w Wielkanoc... A maly byl wtedy jeszcze naparwde malusi wiec dlugo nim nie jezdzili, tak wiec opinii jako takiej jeszcze wtedy nie bylo. Mu wizualnie bardzo sie podoba. Z tym ze tak naprawde to malo jakie dziecko w gondoli jezdzi dlugo... Czy duza czy mala... Nadia miala 4-5 miesiecy to juz sie bulwersowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno masz rację, tyle co wyczytałam z opinii, a Ty nas Nadusi przykładzie wiesz...ale myślę, że będzie zima, a lepiej wziąć większą, wiadomo, koce, kombinezony itd, a trochę przestrzeni musi być jako tako myślę, no chyba, ze się mylę...no i jest podnoszona, także będzie można nawet w gondoli świat pokazać :) no i cena odpowiada mojemu M :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne tak jak pisze wedlug mnie wozek naprawde bardzo fajny. Ja nadie mialam tez zima malutka bo urodzila sie w listopadzie. Gondole mielismy niewielka bo wtedy innych nie bylo ale spokojnie dalismy rade. Jasne jednak ze im wieksza tym wygodniejsza. Regulowane oparcie w gondoli to chyba dobre rozwiazanie. W tym wozku od siostry naszczescie ta opcja tez jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - oglądałam wózki w komisie, ale przyznam, ze nie każdy o nie dba, dobrze, że masz po siostrze, choć moja jak mi dała po 2 dzieci to był koszmar, wystawiłam na śmietnik, w paskudnym stanie, zależy jak się dba :) po niej mamv 2 wory ubrań, wanienkę ze stelażem, jeździki i rowerki, reszta nie nadawała się do użytku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz spowrotem. Bylo bardzo milo. Wszystkie dzieci sie zjechaly. Moj maz ma brata i 2 siostry. Jedzenie tez pyszne. Tesciowa zadowolona. Co do wozkow to tez bedziemy musieli powoli sie rozgladac. Dziewczyny czy z allegro to sa bezpieczne zakupy? Tzn jak sie wozek kupi ?? Ja nigdy nic nie kupywalam z allegro dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, zobaczcie jaką pościel znalazłam, muszę taką mieć :D http://sklep.bebeclub.pl/4-el/3166-gluck-posciel-marine-4-elementowa-p-4.html Bullitka - Kochana, moja siostra zamawiała wózek z allegro, ale czegoś nie było chyba, wiem, że facet im coś dosyłał...ogólnie to można zamówić, ale lepiej wcześniej dotknąć. To najadłaś się?? bardzo dobrze, maluchy pewnie głodne były :) ale fajnie będziesz miała, dwóch szkrabów przy jednej i drugiej nodze :D Weszłam na stronę hurtowni naszej i przyznam, ze tego wózka na stronie nie ma co chcę, a na stronie producenta z kolei napisane jest, że z nimi współpracują, moze na sklepie stoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne z ta posciela to na serio? Bullitko nie wiem wlasciwie... Mozesz kupic np w innym sklepie internetowym rownie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same poszewki, ale jak tematycznie :D, wiem, cena kosmiczna ale tatuś jaki byłby zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym sie rozni sklepinternetowy od allegro ?? Joanne - tej poscieli nie widac za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny baldachimy sa bardzo odradzane bo to zbiorowisko bakterii... Tak kiedys slyszalam i czytalam. Faktycznie super wygladaja ale ze wzgledow zdrowotnych zalecane nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym dodatkiem aloe vera to jakas totalna sciema. Bullitka no ze mozesz kupic od producenta. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - możesz sobie powiększyć... * MałaNadzieja - racja z tym kurzem, ja nie jestem za tym, bo dla mnie to trochę kiczowato wygląda, z tym, że my mamy duży pokój (18m2), a chcę, żeby dziecko miało ciutkę intymności, bo przy ścianie nie będzie spało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulltika - sklepy to sklepy, a na allegro różnie to bywa, choć wózków raczej nikt sprzedawać nie będzie na sztuki, no chyba, że używane...tak myślę... * MN - nie wiem, nie dotykałam tej pościeli, podoba mi się tylko wzór, bo o to mi chodziło, mam bzika na punkcie stylu marynistycznego...z wiadomych względów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wiadomo :-):-):-) Wiem ze nie dotykalas ale poprostu chodzi mi o to ze dodatek aloe vera dla spokojniejszego snu dziecka ;-) cos takiego tam jest napisane. No sciema jak nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×