Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MalaNadzieja stad tez chyba to uprzedzenie do basenów. Nie wiem skad, poprostu jak widze ludzi w wodzie takie skupisko to mnie na wymioty az bierze...od zawsze tak mam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu uwielbiam wodę - to mój żywioł :) basen, morze, jezioro i rzekę mniej ale też!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne szybko czas minie mam juz połowe maja także niedługo zobaczysz sie z M :* Joanne świetny brzuszek :) coraz wyraźniejszy :) a co do jacobsa z milka to jest do kupienia w supermarketach piotr i paweł jakby Cie naszla duza chec. w Niemczech produkty maja napewno lepsza jakosć ale nie mozna popadac w paranoje :p i cala koncepcja z przyjęciem na zamku ksiażat pomorskich legła w gruzach bo zamek jest rozkopany takze nie bedzie mozliwosci ogladania fajerwerkow z tarasu widokowego eh co za peszek. także raczej sobie darujemy zakek książat pomorskich i zrobimy w innym miejscu beda fajerwerki i bedzie niespodzianka dla gosci ale zamek sobie darujemy. za około 220zł za osobe wole zrobić w innym miejscu. dziwnie pachnie w tej restauracji na zamku w której planowalam przyjecie. jakby wilgocią zmieszana z kapusta kisozna nie wiem czy zamek taki ma zapach a miejsce superoweeeeeeee czuć klimat. joanne maja byc darmowe badania usg w tym 4d w szczecinie w ch galaxy wiesz o tym? * Oj Aniu przykromi z powodu kłótni z Mężulkiem. niestety kłotnia do tego hormony ciążowa i mega kłótnia gotowa. niestety ciąża sprzyja temu, że blachosta wydaje sie nie byc blachostką a sprzeczka staje sie mega kłótnia. pameita mto sama :P he he z perspektywy czasu śmieje sie z tego. oczywiście nie bagatelizuje tego co sie stało i bardzo mi przykro kochana. zwłaszcza ze kłotnia doprowadziła do skurczy a o jest niebezpieczne :) sciskam Cie mocno Aniu :* czasami warto odpuscic ale wiem ze czasem to porostu trudne :*ciesze się, ze Pani od wózka się odezwała. c.d.n. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy Twójego męża poniekąd można zrozumiec ale trzeba miec tez troche dystansu do tego wszystkiego. Dorasta Ci córeczka. dość wczesnie zaczyna :) ja w Jej wieku (o Boshe powiedziałm to :p ja w wieku bla bla bla :P) nie myslalam o takich sprawach ale mówią, że ddzizeci w obecnych czasach bardzo szybko sie rozwijaja i pod wzgledem emocjonalnym jak i fizycznym. Daisy jak ma sz ochote to płacz a co? wkońcu tyle ostatnio mialas na głowie i stresówi nerwów ze nie ma co sie tego wstydzić. Dasiy ja jestem pewna ze sie uda tak jak pisałąm najchetniej juz bym Ci pogaratulowała :* aaaaaaa tak sie ciesze :) a co? a czemu nie :P i nie schizuj Daisy nic w tych sprawach nie dzieje sie książkowo :P a co do pępuszka t osie dowiemy dopiero pod koniec maja jeszcze go podklejamy  * Bullitka jestem pod wrażeniem, ze pewnie mówisz po holendersku. jak tak przeczytałam co napisalas o holenderskim to jestm ciekawa jeszcze bardziej jaki on jest :) zawsze tak ciepło mówisz o Nas az mi sie łezka kreci. kto by pomyslał, zę taka znajomośc prze internet potrafi tak zbliżyc garstke osób do siebie :) i uzależnic tak jestem uzależniona :P * Evelynka mialam cały czas nadzieje, ze jednak Wam sie uda. Przykro mi. napewno jak uporacie sie z bakterią to uda Wam sie w najbliższym cyklu. będzie dobrze nie ma innej opcji. trudne sa chwile kiedy po tylu nadziejach przychodzi wredna @ ale wkońcu przyjdzie ten moment ze zostaneisz Mamą a my sie będziemy cieszyc razem z Toba * Nesko przecudnie - wspaniale uczucie a bedziesz ruchy czuć coraz intensywniej z każdym tygodniem :) i za chwile bedziesz liczyć ruchy, czekac na nie i tesknic, albo i nie bo dostaniesz kilka razy po pecherzu i bedziesz miec dosc :P c.d.n.Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betko zaczelam czytac od Twojego wpisu i zycze dużo zdówka i dla Ciebie i Maluszka z rozbita warga. na pewno jest bardzo dzielny. Betko nikt nie jest z kamienia i warto od czasu wyrzucić z siebie emocje które w Nas siedza i popłakać to bardzo ludzkie. im później wychodza zabki tym lepiej sa silniejsze i bardziej zmineralizowane. mi tez sie poprawia humor przy zakupach he he dzisiaj ide sobie poprawić butkami :) :) zdrówka Betko zdróweczka :* * Mała mi mam zdjęcie w całości ale oczywiście to nie bedzie identyczna suknia ale zalezy mi na czymś w podobnym stylu,delikatnego, skromnego, z koronki. Mała mi to az przykre czytac o tym chłopcu samogryzacym sie to forma autoagresji. najlepiej zorganizowac spotkanie z rodzicami a potem zorganizowac taka zabawe wsrod dzieci ktora mialaby na celu poprawienie relacji i zaangazowanie chłopca. Mała mi mogło sie zdarzyc ze przeoczyłas jestesmy tylko ludzmi uwierz mi ze dzieci wiele spraw zalawiaja pomiedzy soba "w ukryciu" przed wzrokiem osoby dorosłej. wiem bo widzedzziwne sytuacje na placach zabaw. dzieci sa naprawde cwane. cudowne prace mała mi uwielbiam robić takie rzeczy :) zdolniocha z Ciebie. * Mal mi najszesze wyrazy współczucia z powodu straty Cioci..... c.d.n. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MN - Nadia na pewno uroczo wyglądala w deszczu z parasolka w kaloszach. kto powiedział, ze dzieci w czasie deszczu sie nudza? moja Karolke juz ubieram w koszuleczki, legins mini i wygląda już jak maluteńka dziewczynka a nie bobasek :) jaka Ona juz duza. co do smoczków to szczerze polecam u mnie sie swietnie sprawdziły tak jak butelki które maja dodatkowo uszczelkę odpowietrzająca. Mala nadziejo jesli masz mozliwosc to kup. na all rzeczy dla Maluszkow można kupić za.... uwaga! nawet ponad połowe mniej! jednak jest cenowa różnica a wszystko zapakowane orginalnie. * jak samopoczucie drogie ciężaroweczki? może przypomnijcie w którym tygodniu jestescie bo sie pogubilam :P c.d.n. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mimo ogromnej sympatii niestety trudno mi znaleźć czas na pisanie z Wami i pewnie nie bede z Wami tak czesto pisac jak wczesniej. choćby przed chwileczka pisalam a Karolka spadła mi z budy - gondoli na która sie wdrapala eh... stało sie ma guza swojego pierwszego guza :( na szcescie długo nie bolało dosłownie chwilke. mam nadzieje ze mnie zrozumiecie. oczywiście podczytuje Was regularnie w wolnym czasie. a czas mi mija na przygotowaniach do ślubu kwestia lokalu jest jeszcze nie ustalona, Karolcia wypełnia mi każda wolna chwile chyba ze akurat śpi :) i juz w połowie lipca wracam do pracy także juz na poczatku czerwca zaczne z Nia chodizć regularnie do klubiku w którym bedzie na czas mojej pracy. Joanne usg z usg 4d w ch galaxy bedzie w dniu 17maj :) podczytuje i bede pisac mam nadzieje ze z czasem uda mi sie naleźć wiecej czasu dla Was moje PIESZCZOSZKI KOCHANE :* życzliwa :) Bullitko i jak córeczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia lokalu to pestka jest jeszcze całe mnóstwo spraw związanych ze slubem wszystko Wam opowiem w odpowiednim momencie :) zdjęcia też beda nawet nie wiecie jak sie ciesze z tych przygotowań :) jak mala dziewczynka :P buziaki życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa ale fajnie z tym slubem :) Przygotowania pelna para. :) Moj to jak mu dobrze zawieje to mowi zrobmy cos i na tym sie konczy. Bo jasnei pan nie ma na nic czasu. U niego 'zrobmy cos' znaczy tyle co 'jak chcesz to sie tym zajmij, chcesz slubu to sama wszystko zorganizuj'. Eh p*****le to. Ja bede sie prosic. Najgorsze jest to ze nie jeden chcialby miec taka zone jak ja, a ten to tylko gadac portafi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i Joanne maja tez być konsultacje medyczne :) takze myslę, ze warto się wybrać. www.szczesliwe.macierzynstwo.pl życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy bo z mężczyznami trzeba zdecydowanie :P he he inaczej nie zrozumieją :P mój to też sie nie śpieszy. w październiku minie 7 rok jak jestesmy razem a 6 lat jestesmy zaręczeni i z roku na rok ślub jest przekładany. najchętniej moje kochanie to zaprosiłoby księdza na niedzielny obiad i poprosil o ślub przy niedzielnym obiadku :p ach Ci mężczyźni a mówią ze to kobiety sa skomlikowane :P :P :P uciekam na spacerek z Karolcia :) życzliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam test owulacyjny eh i wyszly 2 kreski normalnie zaznaczylabym jako dodatni.. masakra moze nie pekl mi pecherzyk? Ale po pozytywnym tescie owu jak robilam dalej przez 3 dni to wychodzily totalne negatywy! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam testy owulacyjne z Tesco sztuk 7 wszystkie mi wychodziły pozytywne ktoś wie czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test owulacyjny pozytywny jest wtedy gdy kreska testowa jest taka sama lub mocniejsza od kreski kontrolnej. Moze byc tak,ze Ci wychodza caly czas, moze, ale nie musi to swiadczyc o PCOS lub LUFie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugie kreski były dokładnie takie same intensywny kolor miały dlatego byłam zdziwiona jak to możliwe tyle dni pod rząd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sorki że ja tak zupełnie z innej beczki ale może znacie jakiś extra skuteczny sposób na pocące się męskie stopy??? Mój M co chwila kupuje nowe buty normalnie już nie wiem co robić..??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka a tego Scholla probowaliscie uzywac? My nie mamy z tym problemu wiec nie wiem jak Ci pomoc :/ Gosciu nie wiem napisalam Ci post, idz do lekarza On Ci pomoze byc moze :) A nie byla ktorakolwiek mocniejsza? Jesli tak to ten bylby pozytywny, reszta negatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem i ja:) Nie pisałam bo też natchnienia nie miałam. Liczyłam na kasę za vat z urzędu skarbowego ale po rozpatrzeniu faktur chyba nic nie dostaniemy:/ Tak to jest jak się nie bierze od razu faktur za materiał, a później daty się nie zgadzają. Czekam na telefon od kobitki co nam to rozliczała ale się nie odzywa. Ale szanse są zerowe. MałaMi bardzo mi przykro z powodu cioci. To straszne stracić kogoś bliskiego:( Na tych wszystkich butelkach, podgrzewaczach i innych dziecięcych rzeczach się nie znam. Nie wiem czym się różni jedna butelka od drugiej. Joanne pościel dla maluszka śliczna:) Jeżeli Cię tylko stać to czemu masz sobie odmawiać:) Ja też czasami lubię zaszaleć a nie całe życie na cenę patrzeć:) Betka fajnie masz z tym basenem:) Ale już pisałam że ja też uwielbiam wodę w każdej postaci ale tylko żeby nogi zamoczyć bo pływać nie umiem:) Gościówa teraz najgorszy okres ciążowy przed Tobą. I tak Cię podziwiam bo cały czas jesteś na pogotowiu z remontem:) Życzliwa ja też pamiętam te przygotowania do ślubu:) Super sprawa i atmosfera:) Będziesz pamiętać do końca te chwile:) Bullitka już nie mogę się doczekać jak napiszesz co tam masz w brzuszku:) To takie ekscytujące:) Daisy Życzliwa ma rację. Czasami trzeba m przycisnąć. Choć rozumiem Cię że nie chcesz się prosić. Ja też nie raz na czymś tracę bo jestem za dumna. Betka ja też nie mam pojęcia. Ale może w aptece coś będą mieć. Czasami reklamują różne specyfiki. Dziewczyny a jak jest ze spaniem na brzuchu? Bo ja się dzisiaj tak obudziłam i nie wiem czy to nie jest niebezpieczne:/ W ogóle głowa mnie boli od 3 dni i w ogóle taka do d**y jestem ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jestem juz po. Dzieciaczki rosna zdrowo i silne i jednakowo :). Wszystko jest ok. No i okazalo sie ze nosze pod sercem dziewuszki :D :D :D :D :D :D nadal nie moge w to uwierzyc bo bylam pewna ze to chlopaki a jednak taka niespodzianka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka cudownie!! Kochana tak strasznie się cieszę :) :) no po prostu skaczę do góry z radości jakby to były moje córeczki :) przesyłam Ci wielkie uściski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka aaaaaaaa ale jaja, no mialam czuja od poczatku pamietasz ze mowilam Ci ze beda dziewuszki? :D :D :D No to teraz czas na imiona! :) To super, ze wszystko dobrze! <3 Kochane ja dzis na obiad robie mloda kapustke :) Ale nie kupilam marchewki dlatego jeszcze sie za to nie zabralam. Bede jechac po mloda to kupie. Ale mi sie nie chce nigdzie po nia jechac. No dzis to lenia mam do potegi, przelezalabym caly dzien a najchetniej pospala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy haha rozwiązałam i nie wiem nic-wynik beznadziejny haha np. oczy będzie miało zielone albo niebieskie ewentualnie szare ale na pewno nie brązowe hehe u nas M ma niebieskie a ja zielone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaha Becia u mnie tez podobnie, ze brazowe, ale moze szare, ale nie nie niebieskie, a juz na pewno nie zielone :D Najlepsze z nosem. Moze byc garbaty, ale i prosty :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ale numer !!! ha ha jakja się cieszę ! No normalnie dałabym sobie rękę uciąć że będą chłopaczki :-D teraz zdjęcia poprosimy ! No i jakie imiona? . Mnie też od wczoraj plecy strasznie bolą, podbrzusze jak na @ i do tego czuję jakby mały strasznie cisnął mi się w dół. Być może układa się już do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :D haha, ale się uśmiałam, oczywiście obiad i zabrałam się za czytanie, prawie zwymiotowałam, pierw Daisy o grzybach itd a później Betka o stopach, umarłam ze śmiechu, następnie Życzliwa zaczęła cos o naszej bliskosci i łezka się w oku zakręciła, ale mi hormony buzują, ze skrajnosci w skrajność :P * Bullitka - gratulacje dziewuszek :D no to będziesz miała w domku podwójne opaski, kokardki i spineczki, M zwariuje jak zobaczy 3 szczotki na łazienkowej półce :P, cieszzę się bardzo :) * Życzliwa - dziękuję za info, myślę, że się udam :), 17 maja to i z teściową się wybiorę aby sobie popatrzyła :) wyczytałam, ze nie zalecają usg jak miałam w okresie 2 tygodni, a mi nie minął nawet 2 tygodnie, no nic pomyśli się :) biedna Karolinka, ale mamusia pocałuje i szybko guzek zniknie, co do sali ślubnej, to przy takiej kwocie masz duże pole do popisu, my mieliśmy (z dokupionym alkoholem, bo to co dali było mało) 210,00 a sala rewelacyjna, polecam z czystym sumieniem, teraz Lawendowa, wcześniej hotel i restauracja dworski w przecławiu :) jedzenie bajka :D * Daisy, nie myślałaś aby jeden cykl zrobić sobie bez tych wszystkich pomiarów itd?? widzisz, one mogą się ciut Tobie przesunąć, nie chcąc napisać, ze "mylić", a dochodzi do zbliżeń w wyznaczone dni, ja tam myślę że mogłabyś na lajcie bez tych wspomagaczy podejść do "poczęcia" :P * Betka - polecam schola jak daisy pisze, my nie mamy problemów w tym temacie, ale profilaktycznie M smaruje, bo od tych sztybletów w pracy giry mu też się pocą, dlatego na statek zabiera te 'kremy'?? * gościówa - biedna Ty, jeszcze trochę, widzę, że cierpliwość puszcza, dużo Wam tego remontu zostało?? może odpocznij trochę, co do łóżeczka to jak meble będą białe to i łóżeczko :)w komplecie, ale będę szukać dalej :) a łóżeczko białe (rozkładane do tapczanika) widziałam u niemców w markecie nawet, choć ja muszę zobaczyć jak stoi aby kupić :) * a ja w morzu zamierzam tyłek pomoczyć :P, choć pewnie nie cała, ale po coś kupiłam w zeszłym roku strój, tylko czy w niego wskoczę, na baseny nie chodzę, bo nie lubię i nie mogę - zakaz od ginekologa, co z kolei ortopeda zaleca i bądź tu mądrym :P za dzieciaka mogłam się moczyć, teraz tylko prysznic, choć jak się "dorobię" duże łazienki będzie i wanna i prysznic bez którego żyć nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×