Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Joanne no ja chyba jestem bardziej zazdrosna niz m. Tez nie jekos obsesyjnie ale troche tak. Neska niektore sny calkiem przyjemne ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie kłóciłam się o zazdrość:) Choć czasami jak widzę jego byłą w sklepie i mu o tym mówię to twierdzi że to była głupota i tyle:) I że przeszłości nie wymażemy:) I jak by chciał z nią być czy z inną to by z nimi był, a nie szukał innej czyli mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja - a sex z szefem mafii?? Hahaa zapewne przyjemne, tylko jakims przystojniakiem, ale sie ubawilam :D Neska na pewno opowiedzialas sen ze szczegolami :P aha, ktoras ostatnio pisala o spaniu na brzuchu i czy to nie jest niebezpieczne, ja ciągle śpię tak, choć coraz mniej wygodnie i tez nie wiem czy tak mozna... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nam się spełni mój sen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej nie spoe na brzuchu. Mam wrazenie ze sie gniote tak. Joanne no z szefem mafii to sie jeszcze nie bzykalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się pozytywne testy też śniły parę razy ale jak się obudziłam to mi było przykro że do testowania zostało jeszcze ileś tam dni. MałaNadzieja no na pewno niektóre są miłe:-D Joanne wręcz przeciwnie porwali naszych znajomych oraz psa i malucha mojego teścia:-D Chciałam ich gonić i uratować tego psa ale teściu powiedział że nasze życie jest najważniejsze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy oby :-):-) A masz ten elektroniczny co odrazu pokazuje tydzien ciazy? Ja mialam raz taki. Fajny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska dokladnie to samo mi M mowi, no chyba ze te gadki wyczytane w życiu na goraco :P a jak chce podenerwować to gada, ze "Ania" dzwonila, byla znajoma z dzieckiem, ktora nawet kolezanki nasylala na wypytki telefoniczne hehe, przesada, maz obok a ta wieczorami wydzwaniala do mojego M jak juz w lozku leżeliśmy :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne to ja pisałam o spaniu na brzuchu. Wczoraj tak się obudziłam i nie wiem czy coś nie zaszkodziłam maluchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie, ze sie nie wypowiem na temat testowania i testow ale w życiu takiego na oczy nie widzialam, zawsze czekałam na @ jak "nasza" Agnes, ktora wyparowala, obrazila sie? a gdzie Aaaga?? Daj znać co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne jakby nie chciał Ciebie to by nie chciał i tyle:) Bardzo mądre słowa to są:) Wygrałaś z Anią i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska a pytalas lekarza? Ja zapytam na najbliższej wizycie, jej musze wstać i chate ogarnąć, także milego bleblania Kochane :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem Neska, ale zazdrosna o nią nie jestem :) milego dnia :) jianne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne nie pytałam ale zapytam:) Ja robię m flaki bleee.... No więc sama nie wiem co sobie zrobić na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam clearblue ten co pokazuje tydzień ciąży zobaczymy co pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja dzis rekord pobilam bo spalam do 10.45 . Masakra. Ale fakt ze o 4 sie obudzilam na siku i nie doalam do 6.40. Wy tez tak macie z zasnieciem?? Ale macie sny dziewczyny. Mi tez sie czasem takie glupoty snia ale pozniej nie pamietam co. Daisy - oby twoj sen sie sprawdzil :) MN - ja tez mialam taki test. Wyszlo ze mialam ciaza 2-3 tyg. Daisy polecam taki test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie są te testy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaa dziewczyny to nie ja pisalam o tym tescie blgam dajcie juz spokoj. Jaki sen? :) Nie mialam zadnego snu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos sobie z nas poprostu jaja robi, wiec niech kazda sie zaloguje i nie odpisujmy na posty goscia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Zastanowmy sie czy ja bym kiedykolwiek napisala ze test ciazowy jest dla mnie za drogi..a poza tym, wiecie doskonale ze ja mam zapasy testow poupychane w szafkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Bullitka:) Jakiś gość robi nas w konia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Moje :) Dopiero znalazłam chwile żeby się odezwać, bo od rana miałam bardzo dużo pracy i nadal mam ;) nie pisałam nic wcześniej :) Nawet nie wiedziałam że są takie testy-faaaajne :) My z M jesteśmy o siebie zazdrośni, chociaż w granicach rozsądku no chyba że naszej zazdrości towarzysza procenty to wtedy jest trudniej hehe Ale sobie dałam czadu wczoraj na basenie-najpierw pływanko a potem aqua aerobik i tak nam instruktorka dała w kość, że ledwo wytrzymałam haha będę chodzić :D O tylu rzeczach pisałyście a ja na szybko przeczytałam i chyba mi się zapomniało ;) na maila potem zajrzę, bo ściągam mega wielkie załączniki z innej poczty na tym samym portalu.. Buziaczki wielkie i przesyłam Wam trochę warszawskiego słonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×