Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Joanne - a mezowi jakie imie sie najbardziej podoba?? U nas jedna bedzie miala Alisia - polaczenie mojego imienia z mezem a drugiego jeszcze nie wiemy. Kazdy moze napisac i dawac typy na kartce a my z mezem wybierzemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - no wszystkim bardzo sie podoba. I jednej stronie i drugiej. A wy juz cos macie? Dla chlopczyka i dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko rzeczywiście bardzo ładne imię dla dziewczynki :) Ja dziewczyny siedzę i robię z krepy kwiaty origami, Już mi się nie chce, a jeszcze 3 całe krepy mi zostały. Z każdej wychodzi po 16 kwiatów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :), piec na szczęście naprawiony, ile syfu było to mała głowa :| i usłyszałam, że trzeba czyścić a ja mieszkam tu 9 lat i ani razu nie było czyszczone haha, miało powód aby się zatkać :) * Bullitka - piękne imię dla malutkiej :) My z M właśnie obgadaliśmy imiona, a więc z listy idzie na 1 miejsce Julian i Mikołaj :) potem Kacper i Aleksander :) czyli mamy 4 imiona, najbardziej MI leży Julian i Mikołaj :) * MałaNadzieja - no właśnie, macie wybrane imiona?? a Ty Neska?? * MałaMi - to masz niedzielę pracującą :)a jak zapowiada się wieczór??macie z lubym coś w planach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne M chce jakiś film oglądać, więc pewnie coś tam sobie włączymy. Na razie chce składać ze mną kwiatki żeby poszło szybciej, zobaczymy jak mu pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - mi sie bardziej podoba Mikolaj :). Mala mi - dzis na 1 leci coyote ugly. Moj ulubiony film. Zawsze jak mnie cos dopada to go ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - będziemy wybierać, zobaczymy na co się zdecyduje M :) Też uwielbiam ten film ale późno będzie, w razie "w" nagram sobie :D dzięki za podpowiedź :) bo nie widziałam aby było coś innego :) * MałaMi - to milutko wieczorek spędzicie, uwielbiam takie wspólne "prace domowe" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko ja niestety nie mam anteny i nie mamy tv, ale mam ten film gdzieś na płytce nagrany. Tez bardzo go lubię :) * Joanne M spasował, włączył sobie film o jakichś barbarzyńcach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi ale macie super zajecie. Nie na moje nerwy ;-) Dziewczyny my tak wstepnie narazie myslimy. Jedyne z jakimi doszlismy do jako takiego porozumienia to Mateusz albo Natan, dla dziewczynki Paulina albo Daria. To bardziej typy meza. Joanne chyba za duzo z Nadia ogladalam pingwiny z madagaskaru bo Julian odrazu kojarzy mi sie ze smiesznym krem Julianem. Moje 2 znajome ostatnio tak nazwaly swoich synkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - Natan i Paulinka bardzo ladnie :) Mala mi - przepraszam ze pytam ale jak mozna nie miec tv??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Nadzieja ja mam Nataniela w grupie w skrócie właśnie Natan :) * Bullitko ja na poprzedniej stancji miałam telewizor tylko w kuchni i bardzo rzadko oglądałam cokolwiek, bo zawsze ktoś łaził i hałasował, a w pokoju nie było miejsca na telewizor. Tu jak się przeprowadziliśmy, to chcieliśmy założyć w pakiecie tv i internet z upc, ale w końcu założyliśmy sam internet, bo umowa jest na czas nieokreślony. A tv planujemy naziemną, ale mój M ma takie ruchy, że jeszcze anteny nie kupił :P On tv w ogóle nie musi mieć, a ja wiadomo coś tam bym chciała czasem obejrzeć. Chociaż przez prawie 3 lata się odzwyczaiłam, jak coś chce obejrzeć to odpalam przez neta. Coyote ugly właśnie ściągnęłam, więc też obejrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - to pogon tego swojego m niech ci kupi antene. Kosztuje moze z 30 zl ale calkiem fajne programy w jakosci hd. Moja mama ma naziemna i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Nadzieja to pewnie zależy od rodziców, bo znam dwóch Natanielów, do których zwracają się skrótem Natan, ale oczywiście, że ten skrót dla jednych osób może być imieniem pełnym dla drugich :) * Bullitka skończyłam właśnie oglądać film :) Za każdym razem bawi mnie tak samo :) Taa muszę go pogonić, chociaż podobno antena zleży też od miejsca zamieszkania. U nas na ryneczku podobno gość się zna, ale M jakoś się nie może ruszyć z rana żeby się dowiedzieć :) A facet niestety stoi chyba tylko w niedziele :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, no to obejrzalam sobie jakikolwiek film, wlasnie leca napisy :P, tzw. Niekontrolowane zasypianie :) zasnelam jakoś o 20 i teraz spac nie będę dlugo :P. MalaMi - ja jak nie znalam M zylam bez tv 1,5 roku jakoś, także uwierzcie, ze mozna, mialam Internet i mi wystarczal :) no gapa ze mnie, teraz "markowanie" nocne będzie :P joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! No mam nadzieje ze dobry bo pogoda znowu cudna. Niebo bezchmurne i bardzo cieplo juz teraz. Joanne ty spiochu;-) i o ktorej wkoncu zasnelas? I jak pogoda u Ciebie? W ddtvn mowili ze u Was tam deszczowo ale.ma sie poprawiac ;-) Daisy kiedy beta? Jutro? A ja jade dzis do dermatologa. O 10. Musze przetrwac jakos bus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śpiochy:) U mnie pochmurno ale coś się przejaśnia:) Joanne jeszcze nie wybierałam imion. Jakoś ta nic nie wpadło mi w ucho:) A jak tam wyspałaś się w końcu? Mała Mi ja też rzadko korzystam z tv. Wieczorem częściej ale w okresie letnim wolę na podwórku połazić:) A w necie dużo oglądam i to jest uzależnienie:) Co tam dziś będziecie porabiać? Ja lecę w teren do sklepu i do banku. Może truskawki polskie będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) U nas również pięknie dzisiaj. I ma być tak jak MN mówiła. duszno, burzliwie i ciepło . Wczoraj na giełdzie byliśmy i oczywiście tylko kilka smakołyków kupione :-) We wszystkim wyglądam jak słoń :-/ Kupiłam sobie jedynie jedną bluzkę z HM która też jakoś mi nie leży. No ale wiadomo, we wszystkim będę wylądała jak parówa :-( . M dzisiaj na jakieś targi pojechał więc cały dzień go nie będzie :-( Ehhhh jakoś tak dziwnie... . Bullitka piękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa jakq parowa... No cos Ty!? Jestes piekna kobieta w koncowkce ciazy;-) mi za to maz kupil takie getro-spodnie. Takie z krokiem w kolanach ;-) Nie czuje sie zbytnio no ale fakt faktem sa luzniutkie i wygodne. Chyba posluza do konca ciazy ;-) Neska zakup dla mnie troszke truskawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) Jak tam po weekendzie? :) U nas strasznie roboczo, ale żesmy sobie odbili wczoraj wieczorem przepysznym koktajlem z truskawek :) Mniam mniam :) Niestety u mnie kicha tempka dzis spadla do 36.12st.. :( Aż poniżej linii :( :( Ale @ brak o dziwo, pewnie chwila moment i nadejdzie, ale jakoś póki co nie wyczuwam.. Trochę się podłamałam, no ale co zrobić. Dzis 11 dpo więc troche szybko spadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry :) zazdroszcze bezchmurnego nieba dziewczęta, u nas slonce ale za chmurami,jasno i bezdeszczowo...na razie :P, rzeczywiście ma sie poprawic, także czekam cierpliwie :) wyspalam sie, z przerwami, usnelam o 0.30 i spalam do 4.00, syn buszowal ale jak śmiesznie :) no i potem na 2 godziny znowu spac, dziewczyny brzuch mi przez noc urosl !!!!! Czuje jak leze haha :) MN - dermatolog z córcia czy ze sobą?? Co do spodni tez mam takie pumpy ale dziwnie będę w nich wygladac jak naciagne na brzuch, jak w namiocie, no chyba ze pod będą jeszcze :) gościówa - juz niedlugo będziesz fitlachonem :P i jestem zdania, ze ladnej dziewczynie we wszystkim ladnie, nawet jak ma 10 kg przed sobą :D * Daisy - nie sugeruj sie tempka, dopoki nie ma @ jest szansa, trzymam kciuki za to abys nie miala @ juz dlugo dlugo * Neska - do wybierania imion jeszcze czas :), ja po nocy wybralam, będzie Mikolaj :) tylko M musi zaakceptować, bo nie odpisal na smsa jak mu napisalam ze "Mikolaj szaleje mi w brzuchu". kurcze, kazdy mówil mi, ze dopiero tak w 20 tyg będę czuc ruchy i znac plec...a my wszystko wcześniej :) tez bym wciagnela truskawki, ale mam jeszcze banany i kiwi, czyli dzisiaj koktajl z bananów :D, codziennie taka dawka, a później maluch skacze jakby byl na drzewie :P joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ze soba. Z pieprzykiem do kontroli. A spodnie nosze pod brzuchem bo maja bardzo szeroki pas refulowany sznurkami wiec bardzo fajne to akurat. Spadam na busa. Do pozniej papatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja ma racje Daisy Ty zapracowancu !!! Mmialas sie oszczedzac :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane wczoraj tylko posialam trawe do konca i te zakupy..i chybo to mnie tak zmeczylo, moze nie do konca wlasciwie się wyrazilam..tempka spadla az o 0.46st wiec naprawde slabo to wyglada :D No ale czekam..zawsze bylo tak ze @ przychodzila nad ranem wraz z zalaniem, a poki co cisza. Troche nadzieje sobie narobilam tymi monitoringami i tym progesteronem..eh wódeczka już się mrozi :) * Gościówa głupia Ty jestes slicznie wygladasz i nawet moim zdaniem lepiej jak nie bedziesz taka chuda po ciazy bo teraz bardzo ladnie wygladasz, nie kazdy wyglada ladnie szczuplo czy chudo. Ogladalam wczoraj project runway i powiem Wam ze tamte modelki co mieli do wyboru wczoraj na finalowy pokaz, to jakas masakra, szczudla takie ze glowa boli, a brzydkie to! Az jeden powiedzial ze one wszystkie takie same. Takze kochane trzymac ladna wage :) I to mowie ja co zawsze chciala byc chudsza od swojego cienia :D * MalaNadzieja daj znac po wizycie co tam Ci lekarz powiedzial. Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Mateusz bardzo ladne imie :) * Bullitka doczytalam o imieniu piekne, naprawde piekne :) Ciekawe jakie bedzie drugie :) Ja niestety nie znam się na zagranicznych imionach więc nie pomogę, ale na pewno coś fajnego wymyslicie :) * U nas dzis tez goraco, niby bylo 8 st o 7 jak wstawalam, ale z psem juz na krotki rekaw przed 8. Teraz jest 16 w cieniu, ma byc w cieniu 21 czyli w sloncu pewnie spokojnie pojdzie ponad 30st.. * Betus co slychac?? Skonczylas juz te nieszczesne zastrzyki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ale tu tloczno od rana :). U mnie tez piekna pogoda. Ma byc 26 stopni :). Znowu bedzie leniuchowanie w ogrodzie z ksiazka. Joanne - Mikolaj bardzo ladnie :). Oby maz zaakceptowal :) Daisy - a ty tak bez testow juz zrezygnowana?? No zrob choc jeden , przeciez masz ich tyle ;). MN - mam nadzieje ze poeprzyki ok. Ja chyba bede musiala wyciac po ciazy jeden. Gosciowa - ty naprawde bardzo ladnie wygladasz w ciazy. Ja mam nadzieje ze tez bede tak ladnie wygladac jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - negatywny..czyli tak jak myslalam nie mam juz zadnych zludzen :( do @ 3 dni, jutrzejsza bete to sobie raczej daruje, no chyba ze tempka wroci do gory..nie wiem :/ Nie tak mialo byc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie trać nadziei, moim zdaniem za wcześnie na test, czasami nie wychodza, a Ty masz jeszcze 3 dni do @, może doszło 1-2 dni później do zapłodnienia, dziewczyny po in vitro robią w ok. 9-11 dni od transferu, ale one mają min. 3 dniowe zarodki...dobrze prawię Bullitka?? tyle wiem od psiapsióły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×