Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ja w takich spodniach wyglądałam dopiero jak sumo. Niestety ale za cholerę mi nie wyglądają :-( . Już nie mogę się doczekać kiedy urodzę i wezmę się za siebie ! Teraz to się po prostu nie mogę oprzeć łakociom :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja już w domku po pracy. Zostałam dziś dłużej, bo musiałam przywiesić dekorację m.in. tęcze z kwiatów, które tworzyłam wczoraj cały dzień. Efekt pstryknę jak będzie już całość wisiała :) M dziś też dłużej w pracy, bo gdzieś w teren pojechał. Teraz właśnie się biorę za spaghetti, bo zostało po wczoraj :) a z pracy mam jeszcze łazanki, więc na jutro też pomysł z głowy :) Widzę, że tu ładna wymiana zdań była. Dobrze, że już po, bo szkoda czasu na takie głupie odzywki. Jak ktoś jest zazdrośnikiem, to we wszystkim znajdzie problem. * Joanne, to masz małego skoczka w brzuszku :) Mikołaj tez ładne imię :) a co na to M? * Daisy powtórzę za dziewczynami: chyba nie pożałujesz tych 3 dych :D A nuż coś tam wyjdzie na becie ;) * MN oj chyba powinnam wziąć z Ciebie przykład i też się udać do dermatologa, mam kilka pieprzyków, które chyba warto sprawdzić. Kiedy Nadia ma Dzień Matki w przedszkolu? ;) Wzruszasz się na takich imprezach? ;) * Bullitko, to bliziutko macie do Belgii, jak jedziecie tam na frytki ;) Remont dalej rozpoczęty? * Gościówa oj to nie dobrze u tej Twojej koleżanki, daj znać, co tam się dzieje. oby nic poważnego. * Betka, Neska, Aaaga, Evelynka co tam u Was dziewczęta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - fajne, ja mam bardziej pumpy z lejącego materiału, pewnie będę źle wyglądać w nich :P na razie nie mierzę hehe * gościówa - widzę, że ponosi nas ułańska fantazja, ale samo z siebie się wzięło :D właśnie wysyłam Wam zdjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za bałagan za plecami, ale wytargałam z szafy rzeczy dla malucha, z tych 2 worów jeden dla chłopca jeden dla dziewuchy, no i...mam na listopad aż 2 kaftaniki, jedne śpiochyi jednego pajaca :P no i parę skarpet hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepiękne jesteście! Jakie bałagany? Wy byście nie chciały widzieć jaki ja mam bajzel :P Joanne Bunia była w gumisiach, może chodziło o mamę Muminka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - daj koniecznie znac co z kolezanka. A ja myslalam ze juz w zaawansiwanej ciazy nie moze sie nic stac. Oby to byly te hemoroidy. MN - pieknie wygladasz :) Daisy - z poczuciem humoru to nikt cie nie przebije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Mała mi ma rację Bunia jest z gumisiów.Ahhh nawet się nie zorientowałam ha ha. . Joanne ale muszę przyznać, że w kolorkach wyglądasz lepiej. Znaczy do twarzy cie kochana w kolorowych ubraniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dawaj zdjęcie w całej okazałości ! :-D Z widocznym ślicznym pyszczkiem ! . Mała mi a ty też pokaż co masz za zdjęcia z tej sesyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne ale super wygladasz:-) szczuplutka jestes. Jaka Bunia??? Ja tez juz dostalam siate malych ciuszkow od siostry. Dzisiaj ogladalam bo sa u mamy. Takie glownie neutralne. Bardzo duzo bialych body. Zastanawialam sie czy to nie przypadkiem ciuszki na lalke bo takie male ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko, Mala mi dziekuje;-) Dzien mamy w przedszkolu mamy 26 MAJA. wlasciwie dzien rodzica w tym roku. Oj zawsze becze. A teraz to pewnie bede ryczec jak bobr. Podwojnie. Nie wiem jak dam rade nagrac filmik dla meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa oj przecudnie :-) Bardzo ladnie wygladacie razem z Tosia. Toska do schrupania normalnie. Swietne zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam fotek z sesji, bo znajomy je będzie przerabiał w fotoszopie, a kiedy, to nastąpi to nie mam pojęcia :D Jak będę miała, to wrzucę na pewno, żebyście się z nas pośmiały, ja ofiara w prześcieradle - pajęczynie. M człowiek pająk z 6 rękami :D Gościówa to zdjęcie jest cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne zdjecia. Ja wam jutro wysle bo teraz jestem w dresach i koszulce meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny :) MałaMi- serio Bunia była z Gumisiów, na śmierć zapomniałam a to moja ulubiona bajka była (poza smerfami :P), no ale mam prawo, w końcu "parę" lat minęło :P * gościówa - ja w roboczych ciuchach jestem, takich domowych, ale czarny mnie ogólnie ostatnio męczy, na dwór tak nie wychodzę :) wariatka Ty z tymi udami haha, ubawiłam się, uwierz mi, ze ja też mam czym się pochwalić :P takze Bullitka - ja też po roboczemu :P dawaj dawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah gościówa - Ty parówa?? no wyglądasz pięknie, z córcią rewelacja :) ładne zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ostatnio pisalas ze sciagasz filmy z netu. Skad przewaznie sciagasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - ja z chomika, wykupuję transfer i sciągam, bo na niczym innym się nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nie kupiłam truskawek bo nie było ale za to były wafle gofrowe więc wsunęłam z bitą śmietaną:) Ale tu gwarno na temat Agnes. MałaNadziejo mi lekarz też mówił że na ruchy jest czas do 20 tygodnia także nie masz co się przejmować:) Ja też czuję bardzo rzadko. Na pewno się rozbrykają te nasze maleństwa:) Mała Mi jaka ty pracowita jesteś. Non stop robisz coś dla tych dzieciaczków:) Na pewno będziesz wspaniałą mamusią:) Czekam na Twoje zdjęcia:) Jak tylko dostaniesz to od razu wstaw:) Dziewczynki super brzuszki:) Na prawdę urosły:) Gościówa kochana ślicznie wyglądasz:) Co ty gadasz:) W końcu już 8 miesiąc się zacznie u Ciebie więc nie wymagaj u siebie wcięcia w talii:) Ja też Wam jutro zrobię zdjęcie bo dzisiaj mi się nie chce:) Siedzę przed tv pod kocykiem i jest mi miło i przytulnie:) A Daisy jutro wszystkie trzymamy kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dziewczyny głowa boli :/ już 2 ibupromy wzięłam i dalej lipa :/ Coś się źle dziś czuje, taka przemęczona, a to dopiero poniedziałek :/ Ja ściągam filmy z torentów przeważnie, albo oglądam za darmo na cda.pl Ne trzeba konta zakładać ani nie ma limitów ;) Dziękuję Nesko za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polećcie dziewczyny jakiś serial :) Ja na stałe oglądam Kości i Big Bang Theory. Oglądałam Pamiętniki Wampirów, ale jakoś na początku 4 sezonu przestałam, a chwilowo nie chce mi się tego oglądać. Fajnie by było gdyby serial był z gatunku jakiegoś fantasy albo takie właśnie medyczno-kryminalne jak kości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi to polecam CSI Miami, jej zakochana w rudym jestem, uwielbialam i dalej uwielbiam ten serial :) teraz ogladam Gran Hotel, hiszpański rewelacja, akcja dzieje sie w hotelu (jak sama nazwa) i mlody kelner z panienka wyjaśniają zagadki i tajemnice jej rodziny, czyli wlascicieli hotelu, bardzo fajny, akcja dzieje sie w 1905 roku, czyli do tego stroje itd, no i odcinki są powiązane :) szczerze polecam bo obejrzalam 2 sezony jednym tchem a teraz 3 ogladam i czekam na tlumaczenia odcinków :) dziewczyny, czy to normalne, ze maluch tak fika mi w brzuchu? Znowu zaczyna haha, co jakiś czas uderza o ścianę brzucha :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie watek milosny tez jest zachowany :D a wiadomo, biedny kelner i bogata dama w tamtych czasach do tego :P joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - moj maz tez oglada Bing Bang Theory .:D knock knock Penny , knock knock Penny , - Sheldon ! Haha A moj maz pojechal do pracy na nocke i musze sama z piesiem spac. :(. Nie lubie jak maz ma nocki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane powiedzcie gdzie robią betę za 30 zł to pojadę wolę dołożyc na wachę przynajmniej zwiedze troche :D W invikcie 40 zł plus pobranie :D A to i tak taniej niz w przychodni :D * Mój fagas wlasnie przyczepil uchwyt do papieru toaletowego :) Nie mowilam Wam ale zmienilismy mebelki w lazience na dole :) MIelismy taka szklana polke narozną na kilka pieterek, wszystko stalo na wierzchu. Teraz mamy bialy zamykane slupek na 1.70m na dwie zamykane szafki, do tego powiesilismy tez szafkę taką otwieraną do gory. Wreszczie wszystko stoi schowane i jak ktos przyjdzie to nie bedzie widzial czym płuczę japę :D :D :D * Jeszcze raz przegrabilam lekko dzialke zeby te trawke zasianą przemieszać po wczorajszym deszczu, a luby walcował :) Teraz jest pięknie i tylko codziennie wieczorem podlać i czekac na efekty :) :) :) Ogladalam juz nawet piaskownice dla malej 2x2, z mysla oczywiscie o kolejnym bobasie :) I plac zabaw taki wiekszy do postawienia, az sie zdziwilam bo myslalam ze one kosztuja po 3-4 tysiace, a tu klops, wcale nie :) * MalaMi - a ogladalas Downton Abbey? Na tvp1 chyba leci, moja mam oglada to, tez Dynastia Tudorów i cos tam jeszcze ona takie dziwne rzeczy oglada, ja lubie takie ale to pozno w tv jest. * U mnie @ brak. Przyszly te pieprzone baterie do termometru wiec juz wymienilam. Niestety tempke dalej mam niska, wlasnie mierzylam to 36.2st. Wiem ze to bez znaczenia, ale wczoraj wieczorem tez mialam niską i od razu mowilam lubemu, ze rano bedzie temperaturowa masakra. Czuje ze rano mnie po prostu zaleje i bedzie po ptokach. Nie wiem co powiem mojemu fagasowi, zeby go namowic na kolejne starania. Ahahaha no k***a nie moge. FAGAS :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×