Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitko mam tylko jedną igłę :( kurcze może jednak wyrwę się z tej pracy tylko nie wiem jak nowy szef na taką prośbę zareaguje tym bardziej że jesteśmy dziś tylko we dwie z koleżanką a o tej porze jest największy ****** telefony :( ale mam pecha Dziękuję Ci Bullitko za instrukcję ale chyba nie dam rady jednak tym bardziej, że mam za mało narzędzi... A listonosza jeszcze nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - to mozesz tez ta sama igla wymieszac. Nie ma problemu. To przeciez ten sam zastrzyk. Wymieszaj ta sama, to nie ma problemu. Nie boj sie, to naprawde nic trudnego. Dasz rade!! A szkoda zeby ten cykl tez przepadl. To jest 2 minuty roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozloz sobie wszystko ladnie na ubikacji. Kucnij sobie to sama faldka ci sie zrobi. Tylko ja zlap i wbij igle i wstrzyknij zastrzyk. To bardzo proste. Dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie Bullitko jednak mam dwie igły, nie zauważyłam, że aptekarka wrzuciła mi dwie do reklamóweczki :) a powiedz mi bo gdzieś przeczytałam, że trzeba uważać żeby krew nie podeszła do igły, ale nie bardzo zrozumiałam co w takim wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - to chyba tylko przy pobieraniu krwi z zyly. W brzuchu to nawet nie powinnas zobaczyc krwi. Moze kropeczke tylko na samym koncu. Naprawde to bardzo latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelynka kochanie dasz rade! Wierze w Ciebie :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Bullitko bardzo za instrukcję :) jak szef mnie nie wypuści to na pewno sama sobie zrobię ten zastrzyk, ale chyba spróbuję go jednak zapytać, bo jednak się obawiam, że za bardzo spanikuję :P A myślałam, że nie będę się bała ;) dam znać po wszystkim Pozdrowionka dla Was Dziewczęta i miłego popołudnia, ja się zbieram do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - szkoda drogi i czasu. Dasz rade. Daj znac jak poszlo. Daisy - a ty jak sie czujesz kochana?? No i co poszlo nie tak ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka kochana a jak mam sie czuc :/ :( Dzis 12 dpo i jak pisalam zanotowalam wzrpst tempki z 36.12 na 36.28 wiec jakis tam mikro wzrost jest..wrocilam do fazy wyzszych tempek, ale jakos nie napawam sie mysla o mega spadku implantacyjnym, o ktorym tyle sie pisze..niby hcg jest wykrywalne 2 dni po zagniezdzeniu, czyli na bete moglo byc za wczesnie. Nie wiem no jesli to byl spadek impl. to faktycznie za wczesnie na bete. Nie wiem nie wiem rozne cuda widzialam po wykresach. Ale jakos tak ta beta dla mnie jest dosc wiarygodna, tym bardziej ze termin @ za 2 dni. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - dobrze ze masz zdrowe podejscie. Nie ma sie co oszukiwac, beta juz by wyszla. :(. Kurcze i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co poszlo nie tak? Nie mam bladego k***a pojecia. Moze to endo, a moze poprostu sie nie udalo.. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka super wygladasz, a brzusio pokazny. Chociaz chyba wcale nie wiekszy niz moj... Mam nadzieje ze u mnie to nie tluszcz;-) Evelynka napewno dasz rade. Naparwde sporo ludzi robi sobie tego typu zastrzyki samodzielnie. Daisy kochana :-( no to teoretycznie @ powinien przyjsc na dnich. Neska gdzie Twoje foto? Aaaga dlaczego znowu zniknelas? Maila masz a zdjecia ani widu ani slychu ;-) Gosciowa jak sie czujesz? U Ciebie tez taki upal? A ja dzisiaj poczulam takiego kopniaczka jak stalam z mama na dworze i chwike rozmawialam ze nawet ona zobaczylq jak mi sie brzuch ruszyl. Najadlam sie juz owocow bo kupilam jeszcze arbuza :-) teraz pojde kupic sobie loda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Daisy bardzo mi przykro:/ Który to już Twój cykl starań? Evelynka daj znać później co z tym zastrzykiem. Bullitka śliczna z Ciebie dziewczyna:) MałaNadzieja to fajnie że maluch się odezwał:) U mnie to zależy od dnia. Dzisiaj wyjątkowo mój też cały czas stuka:) Ja tylko coś takiego czuję. Nigdy nie poczułam tego pływania jak wy to określacie:) Zaraz zrobię jakąś fotkę i Wam wyślę:) U mnie też gorąc. Jutro jadę do siostry i tak się zastanawiam czy krótkie spodnie i japonki to dobry pomysł. Żebym na jakąś wariatkę nie wyszła:) Że tak wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesko jutro podobno ma byc jeszcze cieplej. Ja jiz dzis mam spodnie 3/4 no ale balerinki do tego. Tylko ze mam takie dziurkowane. Nadia juz dzisiaj nawet smigala w krotkich spodenkach. Co za roznica czy szybko czy pozno. Wazne ze jest upal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcie Neski pączusia:) MałaNadziejo no to jak ma być jeszcze cieplej jutro to gatki przed kolana na pewno włożę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej Daisy - nie wiem co Ci napisać, ale z drugiej strony i tak wiem, ze nic Ciebie nie pocieszy, jedyne co mi pozostaje to napisać, abyś po kolejnym zawodzie głowę do góry uniosła i dalej walczyła :), w końcu jest cel, a zobaczysz, ze niedługo go osiągniesz, tutaj cierpliwość gra pierwsze skrzypce, może odsapnij ten miesiąc, tak jak MN radziła odstaw termometry i myślenie, że coś się w środku wykluwa, macie dobre wyniki, może po prostu głowa Ci blokuje, trzymam mocno kciukasy, będzie dobrze, ściskam i tulę :* * ja już w domu, gotuję botwinkę :) * evelynka - dasz radę, to nic trudnego, postępuj zgodnie z opisem Bullitki, a na pewno dasz radę, pamiętaj o co walczysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo dziękuje:) Szczuplutka to ty jesteś, a mi czym bardziej brzuch rośnie tym właśnie taka okrąglejsza się robię:) Ale nie narzekam bo w brzuchu mam moje najukochańsze szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - Bullitka, dziewczynki i nasza jeszcze wielka niewiadoma :D, wyglądacie wszyscy pięknie :), a Bullitka Ty cwaniaro, ogarnęłaś się, ja to wczoraj taka całodniowa :P, no ale powiem Wam, ze apetyczne z Was mamuśki :D, My dzisiaj pochodziliśmy, ale przyznam, ze pogoda (27 st.) to trochę meczące, muszę klimę odgrzybić, ale to jak M wróci, niech jeździ, mi się już nie chce :P jutro za to ma być jeszcze cieplej i jedziemy na opalanko z babcią i mamą :D (czyli już niedługo prababcią i babcią :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - slicznie wygladasz :). Wcale nie jestes gruba. Joanne - haha , bo ja w pracy dzis bylam a potem u siostry wiec musialam sie zrobic :P MN - idziemy wszystkie rowno. Pewnie bedziemy tez razem rodzic :) no ja tylko moze miesiac wczesniej bo blizniaki . Daisy - wiem ze sie nie poddasz Kupilam dzis z mezem robot kuchenny i zrobilam koktajl z truskawek. Pycha :D do tego ma ten robot taka funkcje ze mieli ziemniaki i cebule w sam raz na placki ziemniaczane :). Uwielbiam je ale nigdy mi sie nie chce trzec na tarce. Teraz mam robot :). Jak tylko sie ochlodzi to zrobie sobie placki po wegiersku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane obejrzalam fotki Wasze. Wszystkie jestescie najpiekniejsze na swiecie, takie ciazowe :) Kazda z brzuszkiem innej wielkosci, az sie lza w oku kreci. Eh przepraszam :( Dzien z beta jest zawsze c*****y :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - kochana , rozumie ale ty tez sie doczekasz. A te tabletki juz odstawilas?? Ile dni po nich masz dostac okres?? Gosciowa - wiadomo juz co z kolezanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pogoda. normalnie padam. A M poszedł biegać w dwóch koszulkach długich spodniach, bluzie i zimowej czapce :D chce spalić tłuszczyk ;) Miałam iść też, ale jeszcze mam końcówkę @ i w taki upał nie bardzo się czuję. Za to nastawiłam pranie i jeszcze jedno czeka w kolejce. Z seriali póki co padło na House'a, bo w sumie nie widziałam całego i tak jakoś mnie naszło :) Otwieram sobie zimnego okocima limonkowego i odpoczywam. Dzieciaki dają nadal w kość, ale co się dziwić jak ich tak dużo i taka pogoda na dodatek :/ * Daisy przykro mi, chociaż wiem, że teraz żadne słowa Cię nie pocieszą. Tulkam mocno :* Chociaż póki @ nie ma, to może coś się jeszcze zmieni. * Joanne udało się coś znaleźć na zakupach ładnego? ;) * Neska, Bullitka ślicznie wyglądacie ;* * Evelynka i jak zastrzyk? Udało ci się wyjść czy sama sobie zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh nie wiem co mialoby sie zmienic. Jedyna szansa jest spadek w 11 dpo tempki i wtedy zagniezdzenie, czyli wczoraj, czyli tym samym fl sie wydluza jakoby i dopiero po ok 48 h jest hcg. Czyli beta w czwartek moze by pokazala cos innego.. Czerwiec to bedzie 9 msc staran. Cykl bedzie 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och Daisy już nawet pewnie Cię trochę denerwujemy tym że ciągle powtarzamy jak bardzo nam przykro. Choć w Twoim przypadku wiem że się nie poddasz i dalej będziesz się starać tylko najpierw muszą minąć te cholerne przykre dni:/ Dobrze pamiętam że @ miałaś dostać w sobotę? Może jeszcze za wcześnie na betę? Nie chcę Ci tu robić jakieś głupiej nadziei ale może jednak? Joanne fajnie jak się tak spotkacie jak już urodzisz:) Będą 4 pokolenia razem:) Bullitka ja też mam takie coś do tarcia ziemniaków na placki:) Zawsze na tarce zdarłam sobie oprócz ziemniaków trochę skóry na palcach więc jest to coś niezastąpionego jak dla mnie:) MałaMi a ty nie biegasz:-D Też miałaś:) Żartuję:) Dla mnie bieganie to jakiś koszmar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska no wlasnie nie wiem jak ta gin mi to wyliczyla hehe, bo ja mam dzis 12 dpo, a fl mam zazwyczaj 13 dpo, wiec w czwartek powinnam miec @..A ona ze w sobote..no nie wiem. Chyba ze liczyla mi owu w 18 dc i fl 14dc to wtedy w sobote @. Nie wiem, zobaczymy jaka jutro bedzie tempka. Najlepsze jest to ze wczoraj taki mega spadek az o 0.4 st, a dzis juz delikatny wzrost..nie widzialam wykresu, zeby tempka spadla i wzrosla i zeby przyszla @.. Dla mnie bieganie to tez jakis koszmar.. * A dzis ja wyszlam rano oczywiscie i moj luby z cora tak upilnowali drzwi ze byly otwarte i kotka ta co ma chcice uciekla. Widzialam ją popoludniu jak kot taki rudy co tu lazi na nią wchodzi..szlag mnie trafil rano, ale jak to widzialam to juz zalamalam rece, a zareagowac nie moglam bo byly daleko. Znowu bede miala male kotki, chyba ze oddam ją do usuniecia wraz z malymi. Kurde no tak to jest wiecznie nie ma czasu jechac na sterylke, a teraz to juz mus. ZLa jestem tylko bo na dwa koty kiedys wydalismy 500 zł i po 2 tyg ktos je rozjechal. yh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jakbyś miała duży spadek to od razu dostałabyś @. A ty nie dostałaś więc ogólnie ta twoja temp. jest w cały świat. Może faktycznie odłóż ten termometr i ciesz się z seksu co 2 dni:) Ale na razie czekaj na rozwój sytuacji. A nóż widelec:) Ja zaszczepiłam swoją kotkę. 30 zł na 5 miesięcy. Mnie też weterynarz na razie odradzał sterylizację bo jak jej nie ma cały dzień to nie wiadomo czy jej jakieś auto nie rozjedzie. Też ją tak trzymałam z 2 tygodnie w domu to tylko mi w oknie siedziała żeby wyjść no i w końcu ją zaszczepiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×