Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Tosia pewnie będzie gadula po mamusi :D zapisujesz wszystko? Później będziesz czytac i smiac sie z tego no i porównywać do maluszka :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja ja nie reaguje na te posty, po pierwsze nie są z logowanego konta, czyli kazdy moglby napisać, a po drugie, skoro podczytywala, to mogla napisać wcześniej, ze to nie ona i ma problem, no ale tak podczytywala i Internetu nie miala. zawsze jak Agnes znika pojawia sie gosc, a później slychac ze to nie ona, Daisy ja pojechala jak nie wiem co, a ona jej i tak życzy wszystkiego najlepszego, wybaczcie ale mi smierdzi podstępem i nie zapominajmy o zablokowaniu maila, bo jeśli nie ona ktora znikla to kto, tym bardziej, ze ma powody aby zazdrościć...no chyba ze to Jest mega zbieg okoliczności, niestety nie jest w stanie udowodnic, a skoro jej tyle nie bylo, to pierwsze co bym spytala czy maila usunelyscie, bo sie zalogować nie mozna, no chyba, ze jestem za bardzo wścibska :P ona tego nie zrobila...albo nie jeat ciekawa i zapomniala o nim, albo cos ukrywa joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz po pracy, obiedzie i prysznicu. Teraz leze i odpoczywam. Nogi bolą mnie strasznie, nawet nie wiedsiałam, ze mogą boleć mięśnie o których nie miałam pojęcia, ale znajomy mi pisał ze kilka zdjęć jest dobrych a niektore bardzo dobre i będę zadowolona :) czekam na efekty, bo nawet w aparacie na podgladzie nie widziałam żadnego zdjęcia :P Mi w taka pogodę jest ciężko, a co dopiero Wam, współczuję dziewczyny :) * MN to Ty mozesz sobie troszkę odsapnąć, jak Nadusia u babci szaleje :) super, ze udało ci sie dostać takie legginsy :) * Joanne podziel sie sorbetem. Też bym zjadła, ale nie mam siły ruszyć sie do sklepu za róg, nie mówiąc juz o wypadzie do marketu :P * Gosciowa cieszę sie, ze remont posuwa sie do przodu. Zapisuj te odżywki Tosi za kilka lat bedziecie obie miały ubaw :) * Neska czekam na fotke maluszka :) Ojj dziewczynki w przewadze :) 3:2 ciekawe, jak będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi to wpadaj bo mam jeszcze trochę i rozlozymy na dwie :P z checia obejrze te Twoje zdjecia, uwielbiam takie :) zazdroszcze tego spaceru, tez bym gdzieś wyszla, ale jest koszmarnie w dalszym ciągu pozostala nam MalaNadzieja ze zdradzeniem nam pieknej tajemnicy, kto w jej brzuszku mieszka :) no i Aaga, moze ona rozstrzygnie nam, jaka przewaga będzie, choć jeszcze nie wiadomo :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po fizjo. Bylo calkiem przyjemnie :). Mam nadzieje ze pomoze. Neska - gratulacje :D . Dziewczynka :). Macie juz jakies imie?? To jest 3:2 :). MN - my wszystkie pomylilysmy sie do przeczuc a ty jak myslisz?? To napewno bedzie odwrotnie ;) Co do Agnes to nie wiem co mam myslec. Teraz jak ja rozpoznalysmy jako gosc nagle sie pojawia . Tak nagle dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat agnes- nie ufam jej, ściemnia jak cholera i nie chce aby miała dostęp do moich/ naszych zdjęć ! Tyle w temacie . Dla mnie jest spalona w naszym wątku . . No MN faktycznie już nie dużo zostanie do porodu jak dom w końcu cały ogarnę od tego kurzu :-D A co do Aaagi też się zastanawiała. Napisała tylko maila, zdjęcia nie wysłała . Nie rozumiem dlaczego na forum nie napisała, że źle się czuje :-/ . Joanne mam nadzieję, że zgubiy zbędne kg :-D . A tak a propo czy wam już też się powiększyły brodawki? Ha ha u mnie to wygląda jakbym wcale cycków nie miała tylko same brodawki takie wielkie są :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanna- nie pisalam o hasle do maila bo je pamietam ale doczytalam ze zablokowane bylo i ze zmienilyscie no trudno. nie pamietam hasla do swojego loginu tutaj dlatego sie podpisuje zeby nie bylo . a to ze kiedys cos napisalam co mysle Daisy czy innej z was to nie znaczy ze nie zyczej jak najlepiej. naprawde potworem nie jestem. AGNES1822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do ciebie gosciowa to dla mnie tez nie istniejesz na tym watku bo powiedzic c***are slow prawdy to juz sie wkurzasz. ciebie tylko chwalic z dziubka spijac.trudno nie wszystkie musimy sie lubiec. a co do waszego maila to prosze abyscie usunely moje zdjecia. Agnes1822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes sorry ale nikt ci nie wierzy.... Wszystkie na ciebie ******** a ty się pojawiasz nagle i do tego milusia . Ehhh każda by się w******a gdyby była bez winy , że tak ją osądzają a ty teraz piszesz jakby n9igdy nic? Wybacz ale ja nie chcę mieć z tobą nic wspólnego. . Jak zwykle zniknęłaś wtedy kiedy miałaśiśćdo kliniki. Masz jakieś dokumenty? To wyślij nam na maila , że byłaś i robiłaś w klinice niepłodności badania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanieńka to ty najeżdżałaś wtedy kiedy mówiłam ci kilka słów prawdy. widzisz jak czytałaś nas to nawet Daisy ostatnio przytoczyła twoje słowa jak wybuchłaś kiedy powiedziałam ci , że przez 3 lata nic nie robisz. NIC !! Ja dla ciebie nie muszę istnieć :-) Mi bynajmniej ufają, bo nie kręcę jak ty pseudo staraczko :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce miec waszego maila bo znowu mnie bedziecie o kazde zlo oskarzac. co do badan pisalam wczesniej ze nie musialm robic bo mialam juz zrobione i one sa akceptowalne w klinice i lekarz je przyjał. dobra znikam na zawsze i usuncie moje zdjecia tylko. nie chce abyscie je mialy na mailu. tylko nie piszcie ze kazdy gosc to ja. pozdrawiam i zycze udanego rozwiazania kazdej z was a Daisy zaciazenia.:). AGNES1822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes i tak nikt by ci nie dał naszego maila :-) przed chwilką pisałaś "jesli chodzi o mnie i meza to bylismy na badaniach i u meza wszystko oki ja musze sie leczyc dalej nie mam owu wiec clo przyjmuje i lutke" No to kurna co jasnowidz badał ci męża? Czy cyganka w szklanej kuli zobaczyła , że wszystko z ni ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane jestem! Żyję! Nic nie czytałam i nie wiem jak nadrobię zaległości.. wróciłam do domu, na wyjeździe było super tylko brakowało wolnej chwili.. pozdrawiam Was i niebawem się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes skoro wiesz, ze mail zostal zablokowany a potem usuniety, to jak mamy usunąć Twoje zdjecia jak razem z mailem zostaly usunięte?? Jak usunąć cos czego juz dawno nie ma?? Nie dziw sie nam, bo skro pytamy od miesiąca (przed świętami) na kiedy masz termin u lekarza a Ty unikasz odpowiedzi a potem znikasz na kolejny miesiąc, nie wydaje Ci sie to podejrzane? Za każdym razem po pytaniu o badania Ciebie nie ma jakiś czas i pojawia sie ktoś, kto życzy źle nam wszystkim i ubliża, tak jak pisalam, moze to wielki zbieg okoliczności, a przez Twoje kręcenie z lekarzem padlo na Ciebie, ale mamy grono kilku dziewcząt i tylko one mialy dostep do maila, a tylko Ty bylas na zgrzytach z niektórymi, potem zniknięcie Twoje i zmiana hasla na mailu...no przepraszam, bo albo zbieg okoliczności albo dalej starasz sie kręcić. joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanna- jak juz pisalam usuwam sie calkowicie z waszego watku. a maila to zrozumialam ze tylko haslo zmienilyscie dlatego pisalam abyscie moje zdjecia usunely, ale skoro macie calkiem nowego to spoko. nie bede wam juz zawracala d**y swoja osoba. AGNES1822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - mi tez trudno uwierzyc ze to nie ty. To byl dokladnie twoj styl pisania. Nie wierze ze z mezem wszystko ok a u ciebie rez wszystko ok tylko musisz brac clo i lutke. Clo bierze sie tylko z 3 lub 4 miesiace a ty bierzesz juz tyle i w klinice nieplodnosci nadal kazali ci brac clo?? Wierz mi ze dostalas by co innego a nie tylko clo , ktory przepisuje zwykly gin. Zobacz na Daisy , Evelynka , Joanne i ja sama. Wszystkie bylysmy w klinice i nie ma szans zeby lekarz kazal ci brac przez 8 miesiecy tylko clo!! No nie ma szans Agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No hej Betka jak sie w domu ogarniesz napisz cos wiecej jak bylo, jak pogoda, ile wypilas :P no i dawaj zdjecia :D wybaczcie, ze jak bez logowania ale z Tel pisze ciągle :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Betka :). Jak bylo ?? Szczepionke juz skonczylas?? Mozesz juz zaczac starania ?? Mam nadzieje ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze słówko co do twojego załamania się. Hmmm dziwna sytuacja bo przecież nie miałaś parcia na dziecko .... . Żebyś ty kobieto miała choć na tyle w sobie odwagi i godności żeby przyznać się , że u was jest kaszana, że ni byłaś w tej klinice, bo twój m ma w**********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka po 3 latach starań lekarz zlecilby kompleksowe badania, hormonalne, bakteriologiczne itd no i pewnie wyslal chociazby na hsg aby sprawdzić droznosc jajowodow, nie mowie o laparoskopii, a tu tylko tyle? To na pewno nie byl lekarz z kliniki nieplodnosci, albo dalej nas dziewczyna czaruje :) no i badania męża, nie tylko nasienie ale i badanie krwi tez hormony itd, mój takie mial, ja mialam wszystko mozliwe i z gruba teczka do niego poszlam, jeździłam i kserowalam dokumentacje szpitalna i zbieralam papiery z mojej przychodni, usg itd. No ale... joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka- ja nie bralam clo przez rok czasu bralam prze dwa cykle potem przerwalam i teraz drugi cykl biore jesli nie bedzie rezultatow to lekarz zadecyduje co dalej. ale nie bede wam juz pisac o mnie bo kazda ma juz wyrobione zdanie o mnie wiec narka. Martwcie sie o siebie i prosze nie oczerniac mnie niepotrzebnie. AGNES1822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba ze lekarz skupil sie na braku owulacji, ale wszystko musi wykluczyć, przynajmniej moim zdaniem :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no prosze cie, przeciez ty juz od kilkunastu miesiecy mowilas ze bralas clo. Jeszcze chyba nawet przed MN albo i razem. MN jest juz w 4 miesiacu, w cyklu w ktorym zaszla juz nie brala a wczesniej chyba z 3 miesiace . Wiec to jest co najmniej 8 miesiecy. Wiec jak teraz dopiero 2 cykl?? No prosze cie Joanne - no wlasnie dlatego dziwne ze tylko clo. No Agnes chyba naprawde ma nas za idiotki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka - chyba cos ci sie porypalo ja o clo dowiedzialam sie od MN po co to jest i jak brac w jakich dniach jakie dawki ona brala. BO ona brala dlugo juz. i dopiero w grudnia lekarz mi przepisal jak wyniki zrobilam bralam dwa cykle. i teraz znowu zaczelam od nowa. AGNES1822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes my się martwimy o siebie jak najbardziej .... Masz nas za głąbów nie z tej ziemi ! Kiedy będziesz miała 50 lat dalej na kafeterii i w tematach ...zajdę w ciążę .... oszukujesz sama siebie kochana. No pytałam ciebie gdzie badania męża, nie możesz nam ich przesłać na maila? Jak zwykle unikasz prostych odpowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka - albo dziewczyna ma slaby przekaz informacji, albo ja tu dużo nie rozumiem. No i gościówa dobrze zauwazyla, przecież Agnes wspominała, ze nie ma parcia, a tu zalamanie, moze rodzinne problemy ale nie mi w to wnikać, bo zaraz zaczne wierzyc w te wpisy dzisiejsze. Mnie tylko zastnawia ten mail, bo za goscia moglby podać sie ktokolwiek, ale nie kazdy moglby zablokować nam maila i albo zrobil to ktoś kto mial dostep i zdjęć nie wrzucam, lbo wrzucal tylko sporadycznie joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dowiedzialam sie ze moja kolezanka (ta od kominiarza) będzie miala dzidziusia, wlasnie zrobila test i najprawdopodobniej 6 tydzień :D, czyli będę miala z kim na spaceru chodzic, bo termin mialaby na styczen, a najlepsze, ze ja mam termin w urodziny jej corci :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny widze ze tu znowu wrze... Ja nie wiem co mam pisac bo dla mnie to wszystko bardzo dziwne. Najgorzej wkurza mnie fakt z tym naszym mailem. Ale fakt nie wierze w dlugotrwale leczenie clo. Pewnie nadal bez monitoringu i tak naprawde bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa chodzili Tobie chyba o sutki? Bo brodawka to ta sterczaca :P a one chyba nie rozlaly Ci sie po calym cycku?? Moje sie powiekszyly ale jeszcze tragicznie nie wygladaja, aaaa i będę miala problem z brodawkami, bo jakby byly wklesle, po mamie mojej, także maluch moze mieć problemy ze ssaniem, ale ostatnio dostalam gratis taka odciagaczke brodawek :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×