Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

gościówa - uważaj, raczej nie uda Ci się dotrzymać kroku z tym "piciem kielicha" (wybacz Bullitka musiałam :D) jakos niespecjalnie chce mi sie odnosić do postów tej mądralińskiej :) na karku 30 lat a dalej sączy jadem :) a ja swoich żalów i złośliwości nie muszę tutaj wylewać pod pseudo "gość", z kim chcę to mam kontakt poza tym forum :) także tego typu insynuacje są nie na miejscu bo rozumiem, że mnie masz na myśli Daisy, co mam napisać to piszę logując się albo podpisując, chyba nie rozumiesz, że ludzie potrafią mieć normalne życie i być dojrzali...a może nie wiesz co to znaczy?? i daruj sobie wypraszanie kolejnej osoby z tego forum, najpierw ja, teraz gościówa....przykre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka jakoś nie mam ochoty .. . Chyba będzie najlepiej jeśli ciężarówki wyniosą się na inne forum, bo przecież to jest dla starających się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko co się tu dzieje. MałaNadziejo ja zawsze miałam problem z wypadaniem włosów na jesień ale trwa to zawsze 2 miesiące a potem odrastały. Ja kupowałam Capivit ale na same włosy ale wycofali to ze sprzedaży nie wiem dlaczego. Bo jest jeszcze capivit na skórę, włosy i paznokcie ale już nie dawał takiego efektu. O skrzypowicie też słyszałam i raczej pozytywne opinie także mam nadzieję że Ci pomoże. A co do Daisy to nawet nie chce mi się komentować. Z resztą po co jak i tak zaraz zostanę zrugana bo ona inaczej nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaNadzieja
Co tu znowu sie dzieje? Dziewczyny wyluzujcie juz naprawde.gosciowa nigdzie sie nie wynosimy kochana! Daisy nie do konca jest tak jak piszesz na temat agnes przynajmniej w moim odczuciu. Ona wyjezdzala na kazda z nas z osobna, a teraz wyszlo na to ze kazda po niej jechala a ona byla taka swieta i mila. Ja jej nic nie zrobilam, mimo to wyjechala na mnie . Chyba pozapominalas pewne sytuacje. dziekuje oczywiscie za mile slowa kierowane do mnie, zycze Ci rowniez wszystkiego dobrego. Neska dzieki kochana no mam nadzieje ze cos pomoze... Martwi mnie to dosc. Nigdy tak nie mialam. Aha chcialam Wam powiedziec ze jak bedzie dziewuszka to jednak bedzie Kinga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kobieta, która porównuje inne kobiety do "gówna" chce być mile traktowana?? no ale czego można spodziewać się po osobie, która swojemu partnerowi życiowemu ubliża i rzuca w niego kurwami... jesteś arogancką ignorantką bez krzty rozumu i wyczucia 'droga" Panno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne Ty masz spore problemy z czytaniem ze zrozumieniem :) Wykaz sie troche inteligencja, skup sie, to nie boli..nie pisalam o Tobie ze jestes gownem tylko odnosilam sie do tamtej sytuacji. Boze..30letnia kobieta, a tlumaczyc tak proste rzeczy trzeba, braki w elementarnej wiedzy na poziomie szkoly podstawowej. Daisy MalaNadziejo ja nie pisalam akurat o Tobie odnosnie Agnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym myslisz, ze jak poublizasz komus ubierajac to w ladne slowa to sie lepiej zaprezentujesz? Ja tez moge napisac ci 's********j' w taki sposob, ze bedziesz czula podniecenie na mysl o zblizajacej sie podrozy. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - sprobuj z ta nafta kosmetyczna. Naprawde pomaga Gosciowa - no co ty, dlaczego mamy sie wyniesc. Niedlugo reszta do nas dolaczy i wszystkie bedziemy tu zaciazone :) Joanne - juz dobrze kochana . Nie unos sie tak bo Julkowi zaszkodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne zawsze mozesz dolaczyc do Gosciowy i przeniesc sie na jakis watek z mamusiami jesli ci tu przestalo byc milo :) gdyby nie twoje do******lanie sie do mojej co drugiej wypowiedzi od kilku miesiecy, to pewnie nadal byloby fajnie, myslisz ze pozwole zebys jezdzila po mnie jak po szmacie? W przeciwienstwie do ciebie ja umiem czytac miedzy wierszami. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN i wypadały włosy 3 miesiące po porodzie . Byłam prawie łysa :-/ A chłopczyk Mati? :-) Bo ja czuję, że to będzie chłoptaś . x Neska kochana a ty jak się czujesz? x Daisy skończ już ! Świat nie kręci się wokół ciebie i Agnes! Po co w ogóle wszystko sprowadzasz ku niej? Znajdź ją na kafe i zakumpluj jeśli tak jej bronisz i ogólnie wspominasz ją w każdej swojej wypowiedzi.... Wiesz, nam NIE WOLNO SIĘ DENERWOWAĆ więc przestań już wchodzić uprzejmie proszę na to forum skoro tylko chcesz bluzgać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitko ja nic nie pogarszam tylko odpowiadam na zaczepki, dlaczego mialabym pozostac na to obojetna? Nikt nie bedzie sobie roscil prawa do obrazania mnie bez odzewu z mojej strony, tym bardziej jakies obce osoby. Mi tu dziewczyny w ciazy nie przeszkadzaja, tak jak mowilam, poza tymi, ktore z tego tytulu dalej sraja niz widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa a moze Ty sie lepiej zacznij zajmowac przygotowaniami do porodu a nie mow innym co maja robic :) Nie wiem czym sie denerwujesz, mi sie bardzo przyjemnie z Wami pisze :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czego ty się spodziewałaś? Że napiszesz i każda rzuci ci się w " ramiona" bo napisałaś? I przestań wyganiać każdą po kolei która ci nie pasi, bo to nie twój wątek. Skończyło się twoje królowanie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo ta skrzypowita powinna pomóc. Tylko musisz poczekać aż zacznie działać i cebulki się wzmocnią. A zawsze możesz dodatkowo tak jak Bullitka Ci radzi użyć tej nafty kosmetycznej:) Gościówa dziękuję bardzo dobrze:) Wzięłam się dziś za krokiety i rogaliki bo mi się zachciało:) Nawet ten upał mi nie przeszkadza:) Rodzice przyjeżdżają w sobotę to już skaczę z radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej to od soboty i ciebie mniej będzie? Fajnie , że rodzice przyjeżdżają .... Z czym krokiety? Bo mi się marzą z kapuchom i grzybami :-) Tylko kapusta kiszona już nie dobra o tej porze :-/ x Kurcze znowu zaczyna mnie boleć brzuch , młody rusza się jak oszalały . x MN raczej nowy. Kosztuje ok 1000 więc nie tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha wlasnie predzej jest to moj watek i innych starajacych sie dziewczyn. No niestety bede robic teraz tak jak wy. Wam tez pewne osoby nie pasowaly i krolowalyscie jak raz po raz ktoras odeszla. Teraz sie okazuje ze masz z Joanne coraz wiecej wspolnego. Rowniez nie umiesz czytac :) Spojrz na gore monitora - chyba widzisz jaki jest tytul tego watku? Jakie moje krolowanie wez dziewczynko sie zastanow co piszesz. A ja oprocz 'chwalenia sie' potrafie tez byc nieuprzejma. Przynajmniej przy tym nie jestem falszywa, bo nie obrabiam nikomu d**y za plecami. A wiesz, ze to jest bardziej wartosciowe niz nawet bycie chwalipieta? Zycie Cie jeszcze wielu rzeczy nauczy. Bullitko super ze to juz tak daleko :) Jeszcze troche i bedziesz sie cieszyc swoimi maluszkami kolo siebie :) Mam nadzieje ze plamienia sie juz nie powtarzaja?? MalaMi jak przygotowania do zakonczenia roku? Szykujecie cos specjalnego? :) Betko jak wyjazd sie udal? Opalilas sie? Pewnie wypoczeliscie i ze zdwojona sila dzialaliscie :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa z kapustą, grzybami i mięsem:) Postaram się zaglądać jak najczęściej:) A kapustę mam swoją kiszoną. Gościówa a kiedy teraz masz wizytę u lekarza? Mały ma już mało miejsca to się pewnie rozpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - nie martw się, ja się na pewno nie denerwuję :) Julek szaleje bo mamusia śmieje się w głos po czytaniu tego typu wpisów :) a Ty już jutro będziesz miała zdjecia kolejne dziewczynek, niech nie zapomną nagrać Ci ich na płytkę :) Neska - ten skrzyp jest do picia?? kurcze, mi wypadają włosy od kiedy pamiętam...choć teraz nie są suche ale pewnie przez nawodnienie, duzo wody pije :) gościówa - wszystko dobrze?? pewnie Bartuś mało miejsca ma, dlatego tak szaleje, pamiętaj co Ci pisałam :* http://www.wozki-mutsy.pl/pl/p/Transporter-spacerowy-gondola-/77 a to nasza "fura" w kolorze grey...oczywiście za niższą cenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MN - Kinga bardzo ladnie. Ale mi tez sie wydaje ze bedzie chlopczyk :) Daisy - napisz cos ciekawego, co u ciebie, jak ci idzie leczenie a nie obrazaj i krytykuj kazda wypowiedz . Przypomnij sobie dobre czasy kiedy naprawde milo nam sie tu wszystkim rozmawialo. Jestesmy tu aby sie wspierac a nie ublizac. Gosciowa - boli cie bo Bartus tak skacze czy to co innego?? Neska - aaale teraz narobilas mi smaka z tymi krokietami !!! Mniammm :). Na jak dlugo rodzice przyjezdzaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" mój wątek" hahahahahahahahaha jebłam :-D :-D :-D :-D :-D Pokaż prawa autorskie :-D :-D :-D :-D x Neska mniam podeślij i troszkę ! Wizytę mam dopiero 1 :-/ Ale ty masz niedługo? kurcze znowu zapomniałam :-/ A i nie zapomnij się pochwalić co mamusia kupiła Lilusi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah Gosciowa jeszcze co do tego ze niby pisalam tylko wtedy gdy chcialam sie pochwalic. No niestety wy sie chwalilyscie swoimi ciazami, zakupami, wozkami i lozeczkami, wiec ja sie chwalilam swoimi sprawami i swoimi zakupami. Wielokrotnie pisalam, usprawiedliwialam sie, ze nie udzielam sie bo za bardzo nie mam w czym gdy piszecie o zakupach do wyprawki. Nie rozumiem, dla Was wasze zakupy byly wartosciowe, a dla mnie moje, nie widze w tym nic z chwalenia sie. Nawet wspominana 15ta kupa piachu akurat we mnie wzbudzala wielki zachwyt i mialam do tego prawo! Ale nie, bo jak juz pisalam o swoich sprawach to juz bylam najgorsza bo powinnam na allegro wozki ogladac, zeby za wami podazyc i sie spasowac. Jakos jak wy wysylalyscie fotki swoich poddaszy czy remontowanych pokoi to bylo wszysto ok? A jak ja pisalam o swoich postepach w robotach to spotkalam sie ostatecznie z fala krytyki. Ja sie k***a pytam za co? Bo tak bylo wygodniej, bo lepiej czytac wpisy o wozkach i smoczkach, bo tum akuratnie zyjecie. Ja zylam czyms innym i to juz w waszych oczach bylo mniej wartosciowe! Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka boli mnie kręgosłup i podbrzusze a prócz tego młody szaleje :-/ Współczuję Tobie kochana końcówki ciąży , bo ty z dwoma szkrabami ... x Joanne tak wiem,pamiętam :-) Śliczny ten wózek i faktycznie okazyjnie go kupiłaś :-D A mnie ten szary się podoba, tym bardziej dla chłopczyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo moge napisac jak pisalas ze to nie jest moj watek. Pokaz prawa autorskie dla siebie dziewczyno. Boze hormony tak Ci mozg zzeraja dziewczyno? Nie widzisz ze pileczka sie odbija? Zastanow sie czasem dwa razy nim cos napiszesz, naprawde. Bullitka ja nie jestem obrazona i nikomu nie ublizam:) To logiczne, ze nie pozwole siebie obrazac. Jakie leczenie przeciez my sie nie leczylismy tylko staralismy :) Mala Nadzieja a jak u Nadii? Jakie plany po wakacjach? Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na tego fotografa i czekam :-/ Ma nadzieję, że nic się nie stało. bo wczoraj pisała,że jej przyszła teściowa ciężko chora :-/ x Dziewczynki a co gotujecie na obiady? pomysłów i chęci brak :-/ ostatnio to tylko na szybkiego jakieś zapiekanki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne to są tabletki:) Wózek śliczny tylko nie wypowiem się na temat jego funkcji bo się nie znam:) Bullitka na tydzień przyjeżdżają. Gościówa jutro mam wizytę:) A jeśli by się coś działo niepokojącego to leć do szpitala albo lekarza. Mam nadzieję że to są "normalne" objawy końcówki ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska ja też mam taką nadzieję. Myślę,że mogę ciut szybciej urodzić po prostu.... Jeszcze dwa- trzy tygodnie i rusza pełną parą, żeby maluszek wyszedł :-) Narazie jeszcze odpoczywam :) Tak myślałam, że jutro masz :-) Na którą godzinę? Ma nadzieję, że przyniesiesz dobre wieści na temat maluszka i łożyska :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×