Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MN - mozesz zapytac w aptece ale chyba nie. Ja tez kiedys uzywalam i mi pomogla na wypadanie. A teraz jeszcze kolezanka mi mowila ze jej tez wlosy wypadaly po ciazy i elasnie tym sie ratowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no i super ! Tylko mogłaś to napisać od razu a nie wyzywać, bo faktycznie wyzwanie Joanne od idiotek nie było miłe ! Ja też przepraszam jeśli powiedziałam coś co by mogło cię urazić. I tyle w temacie x Mała mi mi ciężko nie przychodzi przepraszanie, a wręcz często przepraszam bez przyczyny ! A co w końcu z tym chłopcem? wiesz coś? x MN mnie się Tomasz nie podoba. Bartosz jest po środku więc tak mam nadzieje, że będzie się nazywał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie czytalam w necie ze sa rozne odmiany tej nafty, z tatarakiem jest niby przy problemie z wypadaniem wlosow. narazie zakupilam jakis szampon dermena i zel do nakladani na skore glowy, zobaczymy czy bedzie jakikolwiek efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie, od razu Wam się lepiej zrobi. oczywiście w świcie realnym , kazałbym się Wam jeszcze przytulić i iść ładnie bawić, no ale już bez takich :P Gościówa, bo brata tego chłopca przyszedł dziadek i jeszcze nic za dużo nie wiedział. Wtedy jeszcze mama z chłopem byli na pogotowiu, ale najprawdopodobniej zapalenie ucha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pomaranczowo u gory bylo podszywem. Ale slowa MalejMi jednak maja duzo racji. Gosciowa Ciebie przepraszam przede wszystkim, dalysmy sobie troche czadu naszymi wpisami. Mala Nadziejo, MalaMi, Nesko, Bullitko i Betko, Was rowniez przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - mnie nie masz za co przepraszac. Ale powinnas Joanne przeprosic za te idiotke. A odpowiesz na pytanie Malej Nadziei ?? Udalo sie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy mnie też nie masz za co przepraszać. I nie jestem stronnicza dlatego że uważam że to Joanne miała rację a nie ty. Po prostu jak każda z nas uważałam że trochę się uniosłaś. ale każdy ma prawo do złego dnia. Widzę jednak że Cię tu ciągnie skoro wróciłaś to chyba jednak znaczy że nie przeszkadza Ci nasza ciąża. I MałaMi to naprawdę prawdziwy pedagog z powołania. A i dałaś mi do myślenia wypowiedzią że dla Ciebie 15 kupa piachu to jest frajda i miałaś prawo się nią pochwalić. W sumie to każdy ma prawo do szczęścia i skoro nie jesteś w ciąży to piszesz o innych dla Ciebie ważnych i radosnych rzeczach. MałaMi fajnie że tu jesteś i piszesz tak mądre rzeczy:* MałaNadziejo to szkoda że ta skrzypowita nie jest dla ciężarnych. Ale może te okłady które nakłada się bezpośrednio na włosy coś pomogą:) Bullitko rodzice mieszkają koło Frankfurtu nad Menem. Były tam burze dzisiaj ale nawałnice ich ominęły na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - no to tyle dobrze :). To zawsze strach jak slyszysz ze cos gdzies a tam nasi bliscy. A powiedz Lilianka to juz pewne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa i uznanie :) Ale na prawdę już nie mogłam tego czytać. Bardzo lubię tu z Wami gawędzić, z Wami wszystkimi! I mam nadzieję Daisy, że wrócisz do nas :) Ja właśnie walczę z pisaniem gazetki do przedszkola o bezpieczeństwie na wakacjach, ale musiałam sobie małą przerwę zrobić na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko masz rację. Dzwoniłam dziś do mamy także jestem na bieżąco:) Ty pewnie też martwisz się o rodzinę w Polsce, a ona o Ciebie. Fajnie że już niedługo będziesz miała mamę przy sobie:) A Lilianka na razie jest w myślach i nie zmieniam no chyba że coś mi jeszcze wpadnie w ucho:) Jeszcze trochę czasu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi chwila odpoczynku przy pracy jest zawsze wskazana:) I oczywiście posilenie się tez:) Od razu lepiej się myśli i ma ochotę do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mn a robilas badanie tarczycy bo to może być przyczyną wypadania włosów. W ciąży poprawia się kondycja włosów a nie pogarsza lepiej zapytaj gina o to co może oznaczać takie wypadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy- fajnie ze sie odezwałas chcialam pogadac z Toba wysłałam ci maila ale niewiem czy dostalas. adres twoj nick @wp.pl tak? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja właśnie wstałam :) I mam cały czas nie odparte wrażenie, że dziś piątek, a to czwartek jest. No ale zleci szybko :) Agnes jak tam sytuacja? Trzymasz się jakoś? Ściskam cię :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała Mi - jakos sie trzymam ale teskno mi do meza i nadal go kocham szybko ten stan nie minie niestety:(. Jestem w trakcie szukania pracy juz bylam na jednej rozmowie i dzisiaj czeka mnie druga. no chyba ze odezwa sie ze wczorajszej i juz bede miala prace. czekam hehe na tel. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze to ciężko po rozstaniu, przecież człowieka nie przestaje się kochać z dnia na dzień. Trzymam kciuki za rozmowę i za pozytywne jej rozpatrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja- dzisija mam rozmowe do takiej samej firmy co u Ciebie w Tczewie na konsultanta telefonicznego. :) takie same warunki i wszystko to samo. Z tym , ze teraz mniej za bilety wydam tutaj. :). agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala Mi- dziekuje Ci bardzo jakos potrzebuje otuchy troche bo mam straszne wahania nastrojow chwile jest oki a przyjdzie popoludnie i znowu zamykam sie w sobie i popadam w dol. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja szykuje sie do pracy ale tak mi ciezko. Od 2 nie moglam spac. Na 13 mam usg. Strasznie sie denerwuje jak zwykle Mala mi - a dzis masz wolne?? Agnes - nadal w Warszawie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka- tak jestem w Warszawie i chyba tutaj na dłuzej zostane jesli prace znajde jakas agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - i bardzo dobrze!! Zostan tam jak najdluzej. Napewno latwiej o prace a kto wie moze z czasem nawet kogos poznasz :). Zycze ci tego bardzo. Nasza Betka jest tez z Warszawy. Moze umowicie sie kiedy na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka- jakos na szukanie nowego faceta to kompletnie nie mma ochoty i chyba nigdy jej nie bede miala. Mam plan znalezienia pracy. stanac finansowo na nogi bo teraz to nie mam nic i zyc poprostu dla siebie. a co do kawy z Betka jesli mialaby ochote to czemu nie :):):) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - napewno nie teraz ale moze za jakis czas to kto wie ;). Najwazniejsze to to abys stala sie nie zalezna. Tylko tak mozesz zbudowac na nowo swoje zycie. Pamietaj , ze po kazdej burzy przychodzi slonce . Wiesz kiedy ja rozstalam sie z moim ex chlopakiem po 6 latach bardzo lubilam ogladac film : Pod sloncem Toskani. Pewnie juz go ogladalas ale teraz w tym miejscu twojego zycia polecam ci go znowu zobaczyc. Moze natchnie cie choc troszke nadzieja bo pewnie ja stracilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka- dziekuje za słowa otuchy i rade z filmem, ale poki co nie mam na nic ochoty nawet na ogladanie filmow. Trudno mi sie skupic na czym kolwiek. Placze po katach zeby siostra nie widziala. Najchetniej nie wychodzilabym z domu zeby par zakochanych na ulicy nie widziec. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko ja dziś na popołudnie do pracy, jeszcze tylko jutro i weekend, a potem zabieg :) Czekam na zdjęcie dziewczynek :) Agnes znam ten ból :/ każdy, kto przechodził rozstanie po długoletnim związku ma takie załamanie i nie ma ochoty myśleć o nowym związku czy patrzeć na zakochanych. Myślę, że jak znajdziesz pracę, to też będzie trochę inaczej, bo będziesz musiała zająć myśli czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane i w komplecie-tak się cieszę :) Daisy nie masz mnie za co przepraszać ;) nie gniewam się :) po urlopie fajnie, ale szczerze mówiąc już nie pamiętam że na nim byłam hehe Agnes ooo w Wawie jesteś-a gdzie dokładniej stacjonujesz? Na kawkę bardzo chętnie się z Tobą spotkam jeśli masz ochotę-będzie mi miło :) Mam nadzieję, że poukładasz sobie szybciutko życie na nowo-nie było mnie akurat jak informowałaś o rozstaniu z M i nie doczyta łam ale teraz już wiem z aktualnych wypowiedzi-przykro mi bardzo, ale wierzę, że przed Tobą wiele wspaniałych chwil, szczęśliwych-z czasem wszystko się wyklaruje :* w której części Warszawy przebywasz? :) Dziewczynki u mnie dzisiaj 1dc więc kolejny cykl rozpoczęty w terminie idealnym :) nie dołuję się nawet-może tym razem się uda :) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie-dzisiaj na Mazowszu powietrze takie, że żyć się chce-ciepło ale jest czym oddychać :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na zdjęcia "naszych" księżniczek :) i 3mam kciuki za wszystkie dzisiejsze usg :) MałaMi Słońce jeszcze chwileczka, jeszcze momencik i będziesz miała to wszystko za sobą i mam nadzieję rozpoczniesz kolejny etap swojego życia-jakże ważny :) staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy napisz co u Ciebie - jak widzisz u mnie bez zmian hehe i już mnie to nie dziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ma nadzieję, że Tobie się uda i pociągniesz mnie potem za sobą :) Trzymam kciuki za ten cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×