Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MałaMi :* albo Ty mnie za sobą może pociągniesz :) życzę Ci, aby szybko Wam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz luźniej przysiadłam i mówię-coś mi nie tak reeeeety a ja zapomniałam dzisiaj zjeść śniadanie.. albo nie miałam kiedy hmm hehe zamotany człowiek.. Dzisiaj przed 4 obudził mnie mega ból brzucha i potem usnąć nie mogłam - spaaaać :) a po pracy na ploteczki z psiapsiółką się umówiłam hehe dziś ogłaszam "dzień kawy" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka- obecnie mieszkam na terenie AWF-u u siostry. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaisyDotHoney
Witam się :) Agnes odpisałam Ci na maila :) Masz trochę do czytania :) Też się cieszę, że się odezwałaś z powrotem. :) U mnie kochane niestety wciaz jeszcze bez zmian, w 14 dc mialam monitoring i mialam 17mm pecherzyk ladny, endo 11 mm wiec tez gin byla zadowolona. :) Prognozowała owu na pt-pon i takie tez mielismy zalecenia co do seksu :) Udało się bez zadnego wspomagania, takze naprawde okres okołoowulacyjny uwazam za udany. Teraz we wtorek byl 21 dc i kolejny monitoring, no i udał się, owu mialam najpradopodobniej w nocy czyli 20/21dc, pokrylo sie to z usg i wynikami krwi z 9 rano :) A endo 11mm wiec super ze nie spadło :) Takze mam nadzieje, ze jak nie wczesniejsze seksy, to ten poniedzialkowy wieczorny cos zadzialal :) Dzis u mnie 3 dpo i temp. 36.75, ale biore od wtorku znowu estrofem 2x1 dopochwowo i lutkę 3x2. 20go mam robic betę, ale pewnie zrobie 23go, chyba ze znajde gdzies na wyjezdzie jakiś lab. Takze u mnie odliczanie, oby do zielonego :) Jezeli chodzi o inne sprawy, to u nas wszystko do przodu :) Betka przykro mi, ze @ znowu nadeszła :/ Oby szybko Ci minęła i oby do kolejnych staranek :) Oczywiscie za wszystkie staraczki trzymam nadal mocno kciuki i ani na chwilę nie przestałam :) O widze, ze kafe dodalo mozliwosc wpisywania hasła od razu pod loginem :) Dobrze, bo wczesniej bylo jakos tak niewygodnie. Ja wlasnie siadlam do sniadania, zrobilam dzis juz 50 przysiadów (zaczelam od dzis 30day squat challenge), 1 dzien to 50 przysiadów, a 30ty to 250 :p Mam nadzieje, ze kolana mi nie siądą do tego czasu, bo juz dzisiaj mi cos strzykało :D Bylam tez juz rano na rowerze, zaczelam cwiczenia z Mel B, leci 3 tydzien cwiczen, powiem Wam, ze efekty widać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to jeśli masz chęć to możemy się na kawkę umówić, ale proponuję gdzieś w centrum, bo ja zupełnie z drugiej strony miasta przebywam :) Daisy wow no to zaciskam moje kciuki :) i z tymi ćwiczeniami super :) ja zaraz po @ śmigam na basenik, i na aqua aerobik bo znalazłam fajnie prowadzone zajęcia :) dzięki :) smacznego-ja tez śniadanko jem a właściwie kefir popijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka- z miła checia, ale nie wiem kiedy bo poki co to nie stac mnie nawet na kawe niestety. moze jak znajde prace i wsyztsko sobie tutaj uloze to dam znac i na spokojnie sie umowimy. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy- dzieki juz ci odpisałam:) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ok nie ma sprawy :) Myślę, że szybko znajdziesz pracę :) Powodzenia! 3maj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co robicie? U mnie nudą zawiewa.. ale to dobrze, bo brzuch daje mi popalić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie starsznie dzis wieje, ale cieplo jest. Rano juz ratowalam sasiadom namiot, postawili sobie taki duzy ialy ogrodowy, no ale wiatr jak dmuchnal to po 3 x poleciał i latal tu po naszych podworkach i okolicznych polach..az strach bo jakby wpadl im albo nam w szybe w balkon albo w samochod jakis..A oni postawili go w poniedzialek sobie i wyjechali i do tej pory ani widu ani slychu. No tragedia doslownie. Ciezkie to jak nie wiem, ale jakos dalam rade to w calosci przeciagnac az pod ich garaz gdzie az tak nie wieje bo maja zadaszenie i zabudowanie jakies tam. Rece poharatalam bo ciezkie to i te rury ostre na koncach, nie udalo mi sie tego rozlozyc, wymiary chyba 4x4 albo wieksze wiec wygladalam dosc komicznie z tym, jakby mocniej zawialo to bym poleciala razem z tym ich namiotem :D A tak to sie obijam troche, dzis córka ma randke z ukochancem znowu wiec pewnie znowu do wieczora w towarzystwie dzieci :) A Ty Betka jak sie czujesz? Bóle @ juz odeszly calkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka mialam zapytac czy jeszcze nie odeszly, cos mi sie pomyslalo innego i zle napisalam :p U mnie owulka totalnie bezobjawowo w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to miałaś przygodę hehe dobrze, że razem z tym namiotem nie odleciałaś ;) Ja dopiero dzisiaj nad ranem @ dostałam więc teraz ze 3 dni się pomęczę-wzięłam na razie no-spę ale jak nie poczuję ulgi to zarzucę zaraz coś mocniejszego :) Od rana w pracy wszystko poogarniałam i mam czas wolny :) nawet sandałki sobie na allegro zamówiłam heh z nudów kasę wydaję haha! Chyba jestem uzależniona od zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak bylam w invikcie we wtorek w sandalkach oich chabrowych, to pielegniarka (swoja droga taka sie wydaje rowna dziewczyna) mowie do mnie 'Ale ma pani ladne buty, gdzie pani kupila?' i tyle pytan zadawala tak sie podniecala ze sie szybko zawinelam bo balam sie ze zaraz mi powie, ze mam z butów wyskakiwać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka kochana założyliśmy tajną grupę na fb więc zapraszamy :) Dołączyliśmy cię do niej. Ja nie zamierzam już pisać tutaj na forum ani Joanne też nie. Więc jeśli chcesz to zapraszamy, bo reszta dziewczyn dołączyła. No i Życzliwa i MN bynajmniej mają stały kontakt z nami. Buziaki kochana i mam nadzieję do usłyszenia :) gościówa 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Dziewczyny ja nie mam fb w takim razie ja się żegnam kochane. Życzę Wam wszystkiego najlepszego i zdrowych maluszków:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neska załóż sobie takie fikcyjne fb bez żadnych danych ani zdjęć tylko dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie namiary na ten tajny fejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska kochana zaponiałam doc ciebie jeszcze napisać :* Załóż sobie konto fikcyjne i pisz z nami ! Jak założysz to daj znać i zaprosiy cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty gosciowa jestes fałszywa suka. juz z dziubka daisy pijesz a jeszcze pare godzin temu najezdzalas na nia. i teraz tajny fejs. smieszna jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha o kurwa :-D Ale o co chodzi?? Ja z Daisy ani nie mam ani nie chcę mieć nic wspólnego :-D Ubaw po pachy :-D Tajny fb jest tylko na zaciążonych i Betki , Życzliwej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i Małej MI :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajne fb o ja pierdole no nie dziwie sie ze tu z wami inne nie chcialy miec nic wspolnego wystarczy przeczytac te strone i widac kto ma nierowno pod sufitem. W koncu zaczna tu dolaczac pewnie do tego watku normalne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha jejku biedna agnes i daisy :-D same jak palec zostaly sciemniary jedne. jak mi przyro jejjjjjjjj. a tak na powaznie to macie glupie pipy to na co zasluzylyscie :-D hahahahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy no i gdzie jestes?? Dlaczego nic nie piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy jestes w ciąży udało się? gdzie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
Hej dziewczyny, ciąża była także moim marzeniem. Jej wynik opisuję na blogu: www.matkotymoja.com zapraszam was serdecznie do poczytania, zostawienia komentarza, oraz lajkowania na facebooku, będzie mi bardzo miło was gościć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×