Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co jest ważniejsze w związku seks czy czułość

Polecane posty

Czyli nie potraficie dać odpowiedzi, a szkoda, bo wybór taki jak ostatni, zdarza się w życiu :( I nie ma odpowiedzi - ten którego kocham. Bo w pewnym momencie trzeba ocenić faceta i zastanowić się, czy to że preferuje seks romantyczny jest jego wadą czy zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pytanie jest teoretyczne- trezba by znać człowieka , znaleźć się w danej sytuacji i wtedy ocenić....może ten romantyczny, nudnawy seks jednak przypdałby do gustu? broken- no ja niestety wypoczęta też nie jestem...miałam wypocząć po obronie, ale praktyki dały w kosć...ale szampana z biedry za dyche spijam;-)) dobry;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotaB
mój wybór jest najlepszy a wybieram to co najlepsze ogień serca i ogień ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punkt widzenia zależy też od punktu siedzenia- ja np. nie mam z kim uprawiać seksu, więc jakbym miała kogoś kochanego, kto mnie kocha z wzajemnościa, to zgodizłabym się nawet na seks po ciemku, pod kołdrą, byle czule, może być krótko, np. 15 minut. byle regularnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czulość, bo moze np istniec dzięki temu takze zwiazek na odległosc. Seks bez czulosci dla mnie nie istnieje. Czulosc jest pojeciem szerszym w zwiazku, w ramach niej miesci sie tez seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×