Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sfrustrowana matka

moje dziecko jest brzydkie

Polecane posty

Gość gość
U mnie w rodzinie jest ładny chłopczyk 3,5 letni, a jest tak irytujący, taka sierotą nierozgarnietą, że nawet jakby był najpiekniejszy pod słońcem, to i tak miałbym ochotę mu przyłozyć - takie uczucia we mnie wzbudza. Ostatnio na placu zabaw widziałam ładna dziewczynkę, a była tak wycofana i jakaś taka sierotowata, ze nie wzbudzała pozytywnych uczuć. Widziałam też dzieci srednio urodziwe, ale za to fajne, przebojowe, z poczuciem humoru. figlarnne i urocze. Wolę takich uroczych brzydali niż piękne sieroctwa, także nawet w dzieciństwie znaczenie ma nie tylko uroda, ale przede wszystkim osobowość. I tak naprawde raz jeden jedyny widziałam paskudną dziewczynkę, taka kilkumiesięczną, reszta dzieci jest zwykle niezbyt urodziwa albo przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka ma córke blondynka oczy szare rzesy średni brąz bajecznie długie zgrabny nos i ładne usta. Marzenie wygląda jak lalka. Ich druga córka młodsza w ogóle nie podobna do siostry. Nie jest nawet przeciętna kolezanka żartobliwie mówi do niej "brzydalek" I tak jakiś czas temu rozmawiałyśmy nt wyglądu dzieci- ogólnie, doszłyśmy do wniosku patrząc na znajomych, że przeważnie młodsze dziecko jest znacznie brzydsze od pierwszego, też macie takie wrażenie? Uroda to tylko dodatek nie należy się przejmować czasem z małych paskud rosną atrakcyjni ludzie. A dziewczynka to już w ogóle ma pole do popisu, kolor włosów rzes ubranie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_po_wakacjach
24.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość Ja widuje różne dzieci piegowate rude blade, z dużymi nosami uszami ale jakoś nie mam myśli BRZYDKIE DZIECKO. ..................... i właśnie mniej więcej o to chodzi, a czytając kafeterię mam wrażenie, że każdy łazi z jakimś miernikiem w oczach i klasyfikuje i ocenia owszem, czasem uroda rzuca się w oczy, czasem jej wyjątkowy brak, ale nad tym się szybko przechodzi do porządku dziennego, kiedy zaczyna się z kimś rozmawiać, bo wtedy liczy się osobowość, a większośc osób i dzieci jest przeciętna; wychodzi jednak na tym temacie jak ludzie kompletnie nie mają empatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w kalsie taką dziewczynke z przodo zgryzem zęby jej wystawały tak że ust nie mogła zamknąć jednak była tak wesoła śmiała że była najbardziej lubiana w klasie. Ja pomimo że przeciętna nigdy taką /gwiazdą/ nie byłam, a bardzo chciałam :classic_cool: nie uważałam jej wtedy za brzydką dopiero już jako osoba dorosła oglądając foty w albumie pomyślałam ze ona była brzydka- a w szkole miałam ją za niedościgniony ideał :) Dzieci jednak mają inne myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agentka policji rp
Niektorzy to chyba maja jakies w******e w kosmos standardy. W calej klasie corki ani jednego ladnego dziecka,hmmmmm. Dla tej pani "ladny" oznacza pewnie tak oblednie piekny,ze az czlowiek nie smie spojrzec. Moja siostra tak ma - idzie sie z nia po miescie i slyszy non stop komentarze - nawet nie odnosnie ko kretnych osob,tylko ogolnie - ze ludzie 'w Polsce/w Radomiu'nie umieja sie ubrac,ze o siebie nie dbaja, maja brzydkie wlosy,chodza jak pokraki,maja do d**y makijaz. No kurde wszysch jak jeden maz. Dama z wielkiego swiata sie znalazla. Sama ma wlosy koloru jajecznicy - no ale moze ona w radomiu tez nie potrafi dobrze wygladac. Ludzie wyluzujcie troche. Wg mnie wiekszosc ludzi jest ladna. Niektorzy sa przepiekni. Niektorzy - malo - sa brzydcy. Bardzo malo jest osob naprawde szpetnych - i raczej jest to wina zaniedbania,bo przy odrobinie wysilku mogliby nalezec do trzeciej kategorii. Nie wiem,jak skrzywionym trzeba byc,zeby na 20-30 osob nie dostrzec ani jednej ladnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moje dziecko nie jest brzydkie, ale takie zwyczajne pod każdym względem i też jestem rozczarowana. mysia polska uroda, inteligencja przeciętna. w sumie widzę, że ludzie widzą oznaki geniuszu w swoich wręcz głupich dzieciach albo wielką urodę w dużo bardziej przeciętnych niż moje. ja nie potrafię się tak oszukiwać. autorka po prostu nie ma klapek na oczach jak większość mamusiek. gdyby rzeczywiście wszystkie dzieci były takie wyjątkowe, to nie byłoby tylu zwyczajnych dorosłych, bo jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wielka różnica między obiektywnym spojrzeniem na swoje dziecko i stwierdzenie, że jest brzydkie/nijakie/piekne/wyjątkowe itp., a niszczeniem życia i sobie i dziecku przez spowodowane takim mysleniem zachowania - nie pójde na spacer bo mam brzydkie dziecko i się go wstydzę (zresztą w druga stronę też nie można przeginać, bo robienie z ładnego dziecka bóstwa tez na dobre mu nie wyjdzie). To juz podpada pod jakies zaburzenia psychiczne. Do przedszkola tez dziecko nie pójdzie, bo rodzice będą palcami wytykać? Przed szkołą też chcesz robic wykręty? Dla mnie, jako matki, moje dzieci sa najpiękniejsze na świecie, mimo że obiektywnie, nie patrząc przez pryzmat miłości i uczuć macierzyńskich, bosko piękne nie są. W przedszkolu starszej są dzieci zezowate, z odstającymi uszami, grube i nadmiernie chude, z nosami jak kartofle, ale o żadnym z nich nie pomyslałam nigdy że jest BRZYDKIE. A nie należę do osób, które roztkliwiaja sie nad każdą taka maleńką kruszyną, a nawet nie lubię dzieci z wyjątkiem swoich. Niepełnosprawne dziecko pewnie by autorka do smietnika wyrzuciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, wyrośnie, będzie ładna z niej pannica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, czyli dziecko nie pasuje do modelu pięknych rodziców. Narcyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona wesoła
a może to nie twoje dziecko? moze ktoś podmienił w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękno leży w oku patrzącego ! moja bratowa zachwyca się swoja córka, dziadkowie tez, a ja uważam że nie ma w niej nic nadzwyczajnego, nie powinnaś wstydzić się córki, ubierz ja modnie, załóż chusteczkę na główkę, ciesz się że masz dziecko, ile kobiet pragnie dzieci a nie mogą mieć...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka spodziewała się skrzyżowania Pameli Anderson z Angelina Jolie...Jesteś próżna kobietą i właśnie takim ludziom powinno zabierać sie dzieci bo Twoje dziecko na dzień dobry dostaje molestowanie psychiczne! Tak - myślisz że dziecko nie czuje że jest odrzucane przez matkę? Wstyd kobieto! Pozostaje uprzejmie życzyć Ci obyś nigdy nie wylądowała na wózku inwalidzkim i nie miała jakiś deformacji ciała lub poparzeń itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż dziecku kombinezon, ciemne okulary i po sprawie. MOżesz przecież z nim wyjść i nikt nie będzie go widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha.. wredna Magda - strzał w dziesiątkę! :D A teraz o mnie - ja byłam brzydkim dzieckiem i nadal niestety jestem brzydka.Ale jestem inteligentna, zabawna, mam dużo przyjaciół. Partnera niestety nie. Ale nie o to mi chodzi. Najważniejsze jest to, że dla Mamy ja byłam, jestem i będę tą, za którą Ona skoczy w ogień. Moja Mama jest prostą kobietą, bez specjalnego oczytania i wykształcenia i nawet chyba nie wie, że można ludzi dzielić na brzydkich i ładnych. Nigdy sobie tym tyłka nie zawracała. Dla Niej człowiek to człowiek - każdy, choć zewnętrznie inny, jest ten sam i zmierza do tego samego celu. Szkoda, że teraz tak bardzo stawia się na wygląd. Wolałabym mieć dziecko brzydkie a mądre, z którym mogę pogadać, niż śliczne i puste jak bęben.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ty nie jestes pusta tylko głupiażal mi twojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahah, nie mogę, trzy latka rozwiązuje zadania matematyczne z dwoma niewiadomymi??? YOU MAKE ME L-O-L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dns
ja tam jestem obiektywna- idąc ulicą widzę i ładne i niezbyt urodziwe dzieci. Nie ma co się oszukiwać - skoro istnieje piękno musi i istnieć brzydota. Moja mała jak się urodziła była niezbyt ciekawa- krzywy nos, zmarszczone czoło- jakiś taki grymas niezadowolenia na buźce przez kilka dni. Wcale nie twierdziłam, że jest piękna bo i taka nie była. Teraz kiedy minęło 8 tyg po porodzie, mała prezentuje się zdecydowanie lepiej :) ale nie twierdzę, że jest jakąś pięknością :) bo i nie rozumiem tego stwierdzenia, że dla matki dziecko zawsze będzie najładniejsze. Czy jak jestem matką to od razu ślepą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie uważam, że wszystkie dzieci są ładne, ja jestem młoda, nie mam jeszcze dzieci, ale jak w przyszlosci będę miala to na pewno nie będę rozpaczać, jesli moje dziecko nie będzie małą miss ;) Znajoma ma córkę 4 letnią, to też taka dziewucha choża, wiecie, wysoka, rumiana, włosy białe prawie, nos jak kartofel, do tego wiecznie sie drze, wiecznie w ruchu i rozpieszczona. A mimo to ma swoj urok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja jestem bardzo ładna i mój mąż też" Nie, nie jesteście :D może trochę się wyrobi w przyszłości. Tobie zabrać kosmetyki i ładne ciuchy to pewnie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie uważam, że wszystkie dzieci są ładne, ja jestem młoda, nie mam jeszcze dzieci, ale jak w przyszlosci będę miala to na pewno nie będę rozpaczać, jesli moje dziecko nie będzie małą miss Znajoma ma córkę 4 letnią, to też taka dziewucha choża, wiecie, wysoka, rumiana, włosy białe prawie, nos jak kartofel, do tego wiecznie sie drze, wiecznie w ruchu i rozpieszczona. A mimo to ma swoj urok 2013-11-03 14:46:49 [zgłoś do usunięcia] gość Co jest złego w byciu wysokim? Faceci lubią kobiety z długimi nogami, a takie kobiety to wysokie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na bank prowokacja. Żadna matka tak nie mówi o swoim dziecku. Każdej wydaje się piękne. Ile tu wpisów w stylu "my z mężem przeciętni, ale dziecko cudo" No to powiedzcie mi mamuśki, gdzie te brzydkie dzieci, z których za dwadzieścia lat wyrosną brzydcy dorośli, których tylu widać na ulicach? Dziewczyny, odrobinę krytycyzmu. Nie tylko dla siebie, ale dla swoich dzieci też. Pracuję w przedszkolu. Owszem są ładne dzieci. Garstka. Większość to przeciętniacy. Kilka paskudnych też się znajdzie. Obiektywnie piszę, bo to nie moje dzieci. Na temat swojej córki, skromnie nie będę się rozpisywać (oczywiście jest najpiękniejsza na świecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbrzydszym dzieckiem była córka mojej znajomej-kasi. sama kasia bardzo ladna, ale jej mąż rudy i piegowaty, a łeb miał jak sklep. mala byla paskudna. ale wyrosla. podoba sie zrobila do mamy:)wyladniala. tak brzydkie dziecki jak kinga-oj dawno nie pamietam takiej paskudy. wlosy na duzej glowie nijakie. buzia?grymasy i kaprysy. migrena wieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nieprawda, moj maz jest mega przystojny, kazda sie oglada za nim, a tesc brzydki,, mama taka sobie, ale ja po rodzicach rzeczywiscie jestem bardzo ladna(opinia innych:P) a moj brat brzydal, swinski bląd, a drugi brat do mnie podobny, przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my z mężem nieszczególni a dziecko mamy śliczne:) ludzie zachwycają się synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama przeciętna, ojciec bardzo przystojny, a my z siostrą ponad przeciętnie urodziwe. I to nie jest zdanie jednej osoby. Mój mąż jest przystojny, ale mała wdała się w mojego ojca. Mała ślicznotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziwiam cie autorko. naprawde. wiekszosc matek to twierdzi ze ich dzieci sa najpiekniejsze na swiecie, I puchna z dumy pokazujac je gdzie sie da. mimo ze tak naprawde zdecydowana wiekszosc dzieci jest paskudna jak noc :D jako noworodki to wsystkie sa takie same, a pozniej za pare lat juz da sie je rozroznic, ale I tak sa brzydkie. a ty na szczescie widzisz ze masz brzydkie dziecko. ciesze sie, ze jest w tym kraju przynajmniej jedna osoba, ktora ma oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, 99% panienek z tego co widze ma sliczne dzieci :D a prawda jest niestety bolesna - wasze dzieci nie sa sliczne, ani nawet w wiekszosci ladne. wam sie tylko tak wydaje :D znajomi mowia wam ze jest sliczne, bo glupio im powiedziec co innego. osobiscie nie widzialam jeszcze slicznego dziecka, wiekszosc to male paskudy, ktore dopiero pozniej sie wyrabiaja. ale tak jak pisalam juz w poscie wyzej, mamuski twierdz aze ich bachor sliczny, buahahah. I niech ktos mi powie, ze kobiety sa inteligentne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.01 mamuśki twierdzą, że ich dziecko jest śliczne może na wyrost ale to nie jest wina dziecka że jest jakie jest i że mamuśka nad nim tańcuje z zachwytu nie widzę powodu aby nazywać dziecko z taką złośliwością i chamstwem bachorem :( pewnie nie masz dzieci i starasz się już 1128 cykl, bo inaczej nie mówiłabyś o bogu ducha winnych dzieciakach z taką agresją. Ja po 4 latach leczenia jestem po raz pierwszy w ciąży. Dorobiłam się wszystkiego co możliwe, niby wszystko ok, a jednak dziecka mi brakowało i zazdrościłam w duchu innym jednakże właśnie dlatego nie wypowiedziałabym się w tak prostacki i wulgarny sposób. Żal mi cię głupia istoto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×