Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana_panna

Kosmetyki Essence pytanie do dziewczyn i kobiet

Polecane posty

Gość zakochana_panna

Czy kupujecie kosmetyki Essence? Jeśli tak to dlaczego? Jakość czy cena? a może oba powody. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. Szukam ich od dziewczyn i kobiet w przedziale 16-25 lat. Planuję rozpoczęcie małego biznesu i chcę wiedzieć czy mam szanse. Liczę na współpracę kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam te kosmetyki! i jakość i cena dobra! szczególnie dobre są cienie, które trzymają się na powiece przez cały dzień. Tak samo pudry i podkłady. Mam też dużo lakierów i szminek i wszytsko jest super jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sama będę pod ująć temat albo przeniosą go na ogólny bo tu małe zainteresowanie a tak bardzo mi zależy na przynajmniej 50 wpisach. Dziewczyny i kobiety pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki niedrogie :) najbardziej lubie ich lakiery do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie puder uczulił dostałam po nim wysypki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobry dostep do tych kosmetykow i zamierzam je wprowadzic w swoim nowo otwartym sklepie i zastanawiam sie czy warto? Dlatego licze na pomoc tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie kiepskie, pierwszy raz zetknęłam się z nimi w nieistniejącej już Galerii Centrum, więc pomyślałam, że to coś dobrego, ale wg mnie jakość miss sporty. dla mało wymagających nastolatek, które zaczynają się "ciapać". ja tego nie kupuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale marka jest bardzo popularna- wystarczy wejść na wizaż i się przekonasz- więc na pewno warto mieć w sklepie, zwłaszcza jak nikt inny w twoim mieście nie prowadzi tej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, tania marka dla nastolatek i młodych dziewczyn. Jakość adekwatna do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie w moim miasteczku jest sporo nastolatek I to na nich mi zalezy. Kosmetyki dla kobiet dojrzalych juz wybralam :) ale nie wiem czy trafnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essense
Maja dobra cene I dla nastolatek w sam raz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×