Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15 18st jak ubieracie połroczniaki pytajnik

Polecane posty

Gość gość

Jw. Jak ubieracie swoje ok polroczne dzieci gdy na dworze jest 15-18st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś przy 15 stopniach: body długi rękaw, kurtka jesienna (nie za gruba), spodnie dresowe, skarpetki, buty, czapka . Jak trochę cieplej to zamiast kurtki bluza, albo polarek. W torbie zawsze mam kocyk, jakby zimno dziecku było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spodnie zwykle cienkie czy jakieś cieplejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graco contour
u nas wieje dzis.moj ma 4 mce.zalozylam mu:body na dlugi rekaw i bluze.na nogi rajstopki skarpetki i dresiki oraz buciki do wozka.i czapeczka bawelniana na to kurtka jesienna z kapturem nie za ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy? przy 15 stopniach? Przeciez niemowlę ma pieluchę jeszcze-d*pcia mu się zaparzy :O a przy 2 na plusie 3 pary rajstop? A przy -5 to już wogole nie wyjdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieramy tak, jak siebie. Jesli ja nie zakladam 15 warstw na siebie, to dziecku tez tyle ni zakladam - przeciez 15-18 stopni to nie jest zimno ludzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopis
Moj 4 miesiace wlasnie pojechal na spacer z babia: body z dlugim rekawem, skarpety, dresowe spodnie i bluza z kapturem. Jezdzi w spacerowce wyscielanej polarowym spiworkiem. Zawsze jest cieplutki jak sprawdzam w srodku spiworka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecka nie ubieramy tak jak siebie tylko jedną dodatkową warstwę. Ja córce ubieram: body z krotkim rękawem, spodnie, skarpety, bluzka z długim rękawem mi ciepły sweter lub cienka kurtka jak jest bardzo zimny wiatr to dam cieniutkie rajstopki bo marznie a nie przykrywam jej kocykiem bo sie rozkopuje. Chyba że zasnie to cieniutki dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie-warstwe wiecej!moj w dodatku nie ma okrycia do gondoli wiec i tak sie martwie czy mu nie wieje za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ubieram moje dziecko tak, jak siebie i nigdy nawet kataru nie mialo! Smiac mi sie chce jak widze maluchy, ktore nawet glowa nie moga ruszyc bo sa tak unieruchomione i tylko zrenice im sie przesuwaja, no i buzia otwiera na kolejna porcje antybiotyku albo magicznych "witaminek" z apteki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby te biedne dzieci mogly pobiegac i sie powyglupiac z rowiesnikami to by im w jednej warstwie cieplo bylo, ale zazwyczaj wiekszosc dzieci wychodzi na nudne spacery konczace sie zakupami i wszedzie tylko sie slyszy tego nie wolno, tamtego nie dotykaj, uwazaj na wszystko, nie idz tam. Nie widzialam ani jednej matki, ktora by np. kopala z synkiem pilke albo lepila w zimie balwana z dzieckiem, bo wszystkie zachwouja sie jak piecdziesieciolatki i szczytem szalenstwa jest wyjscie na plac zabaw. Polskie matki to nudziary, a wiele dzieci nie ma osobowosci, bo zabrania im sie jej ksztaltowac wprowadzajac same zakazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_06
Witam przyszłe Mamy :) Mam na sprzedaż ciuszki dla chłopca(rozm. 50-110) i dziewczynki (rozm.50-80) Rzeczy były zakupione w Holandii i są w b.dobrym stanie. Mogę przesłać zdjęcia na e-mail. Cena 4zł/szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 12.25 piszesz ze polskie matki to nudziary, a czy na zachodzie mamy kopia pilke z polroczniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 stopni I czapka :) polska jest chyba jedynym krajem gdzie mozna kupic czapki na jazda pore roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj i ja i dziecko milelismy czapki. Wialo tak ze leb urywalo. Skoro mi jest zimno w glowe to nie widze powodu zeby czapki nie zalozyc. Bylo 11 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 12:25] co ty bredzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubieram tak by bylo mu akurat:) jezeli dziecko jest lodowate bez rajstop to wkladam mu je przy 15 stopniach. A w ostatnich dniach wlasnie tak bylo. Mial rajstopki,spodnie dresowe,body z krotkim rekawkiem,bluzeczka cienka z dlugim,bluza i kurteczka,taka wczesnojesienna,wiosenna. Jakby ortalion z podszewka.no i czapeczka. Po spacerze dziecko i tak mialo rece jak lody i policzki rowniez. Wiec jakby na glowce nie mial czapeczki,to by stracil duzo ciepla. Dodam,ze u nas tez strasznie wieje,ze leb urywa. Dorosli narzekali,ze marzli,moja mama na dzialce w opasce chodzila. To ja pol roczniaka z gola glowa,do tego lysa wysadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×