Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość higlander

Co robić dalej po studiach

Polecane posty

Gość higlander

Witam, Nie wiem co mam robić. Skończyłam studia licencjackie z zakresu zarządzania w turystyce i nie wiem co robić dalej. Dostałam się na UP w Krakowie na kierunek geografia i im bliżej rozpoczęcia tym bardziej nie wiem co mam robić. Iść i wywalić 8 tyś za 2 lata i nie mieć pracy (wszak geografów za bardzo na rynku pracy nie potrzeba) czy iść i zrobić te studia dla faktu posiadania magistra. Pracę mam ale na czarno i to taką,że ledwo starcza na przeżycie. Myślę o jakimś kursie z informatyki która też jest moją mocną stroną i odpuszczeniu sobie mgr. Tylko za bardzo nie mogę nic znaleźć. Proszę doradzcie mi co mogę zrobić. Mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej w Twojej sytuacji to się ożenić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość higlander
To już mam za sobą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmywak w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geografia - mozesz tylko w szkole pracować - według mnie szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dość pracy po 8 godzin dziennie za marne pieniądze? Masz dość pracowania na kogoś i osiągania z tego marnych profitów? Już dziś możesz to zmienić! FM Group to rewelacyjna - i co najważniejsze polska firma zajmująca się markowymi produktami - perfumami, środkami chemicznymi do domu, samochodu, zwierząt telefonią komórkową, a także kosmetykami kolorowymi (MAKE UP). Współpracujemy z prestiżowymi producentami komponentów - Drom Fragrances, który zaopatruje takie marki jak Loreal czy Escada, Becker Chemie - nasza chemia domowa jest najlepsza; Polkomtel - sieć Plus, DHL i Mercedes. Na czym polega działalność? Jeśli uważasz, że FM Group to głupie chodzenie po ludziach i wciskanie im tanich perfumików - NIE CZYTAJ DALEJ ! FM Group to możliwość spełnienia siebie zarówno zawodowo, jak i prywatnie! Oferujemy możliwość budowania grupy sprzedaży, z której również masz zyski. Jeszcze się zastanawiasz? Masz pytania? Napisz do mnie na maila. Zalety pracy z FM GROUP można mnożyć, najważniejsze z nich to: -możliwość osiągnięcia wysokich zarobków – to, ile zarobisz zależy tylko od Ciebie -elastyczny czas pracy – sam decydujesz, kiedy i jak długo pracujesz -możliwość indywidualnego doboru współpracowników bez konieczności ich zatrudniania -możliwość prowadzenia działalności w kraju i za granicą -pełna swoboda działania – jesteś swoim szefem -przejrzysty system rozliczeń finansowych – nie martwisz się o księgowość -możliwość stałego kontrolowania pracy zbudowanej struktury na stronie internetowej -promocje i rabaty na zakup produktów -specjalne programy motywacyjne dostosowane do możliwości poszczególnych Konsultantów -konkursy i zabawy -bale, pikniki, festyny Przekonaj się sam, jaką przyjemnością może być praca! Zostań Konsultantką/ Konsultantką, dołącz do FM GROUP! W razie pytań proszę o kontakt. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jeśli szukacie pracy warto zajrzeć na serwis www.PlanPraca.pl .Osoby po studiach na pewno znajdą coś dla siebie :) codziennie nowe oferty - sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×