Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wędrująca myślami

mieszkać w samochodzie

Polecane posty

Gość rrrrtttttttsssss
Witam.udalo sie zrealizowac pomysl? Odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj , też sie zastanawiam nad tym samym, jest tak ponieważ lubie nature a nie czul bym sie dobrze w wynajetym mieszkaniu, moge ci podsunac co ja wymyslilem. Otoz laptop w aucie sa ladowarki samochodowe do laptopow dodatkowy akumulator w bagazniku, jest troche tego tyl to mieszkanie by bylo , pranie ubran w nurcie w rzece na haki, a jezeli chodzi o auto to fajna by byla kia , dosc droga terenowka ale byla by ok bo duza. Wcale nie byla bys menelem bo miala bys dobre auto kapalabys sie jak kiedys w misce perfumy itd. Co wymyslilem?, czesci zapasowe do auta jeden mocny rocznik samochodowy ktory sie nie psuje, nauczylabys sie naprawiac, jest tego duzo pokochalabys to. Stylu zaciemniane szyby, to dobry pomysl a szczegolnie dla ludzi z biednych rodzin wielodzietnych bo na mieszkanie ich nie stac a pod most to nie to . Mysle ze trafilas w 10, tez nie lubie ludzi, moglabys czasem na impre sie przejsc na plazy gdzies pobyc, do gor jechac, napisz do mnie napisze z odstepami moj mail maks . kreft @ onet . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieswojaDziewoja
Kąpać sie mozna na silowni lub basenach. Wystraczy wykupic karnet. Masz siłke i wygodny przysznic w jednym. Mozna tez znajomego poprosic. Do przygotowywania posilkow sa takie male kuchenki i lodowka np kamperowa. Mozna znich korzystac na gaz to co miesiadz wymiana. Co do produ to np te panele solarne (czy jakto sie tam nazywa) a toalety sa na dworcu mozna nawet za krzakiem sie zalatwic. Polecam wpisac w yt. Np car convert to camper i jest pelno fajnych pomyslow jak przerobic duze male auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozo k2
Siema spalem 3 dni w aucie juz , mam wszystkie czesci kupione w razie zepsucia sie auta ze wszystkimi kluczami wymienialem bez kanalu juz wszystko poduszki skrzyni amorek tylni wachacze bak paliwa pieprzyc mechanikow , w mrozach ale pod kolderka , jest ok , tylko jedna wazna sprawa musisz wozic szafe na tylnim siedzeniu laczana z bagaznikiem wtedy nikt nie widzi cie przez szybe bo szafe widac a nie nogi w niej przykryte kocykiem pozdro , ostatnio kupilem pompke do powietrza pod zapalniczke jest ok piszcie maks . kreft @ onet . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozo 2
Plusy mieszkania w aucie: Nikt was nie znajdzie czyli bezpieczenstwo Brak oplat placisz za paliwo i oc , Nie placisz za prad Mozesz sie przemieszczac Mozesz zwiedzac i mieszkac w jakim miescie chcesz Ja mam wiecej planow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z******ty pomysl jade z toba ;'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
wedrujaca myslami odpisz na bato_firma@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściaż

Ja tak żyje, nie pytaj innych bo są w...ieni że musza placic za mieszkanie polowe zarobków. Da się żyć wpisz Van life na youtube, mnustwo osób tak żyje. A reszta zawsze bedzie ci wmawiać że nie masz prawa realizowac marzeń. Uda ci się, nawet prace latwiej dostac bo za dwa dni jestes za granicą z wlasnym domkiem na kułkach. A reszta cebulozy niech wypierdala z tąd jak mają niszczyć czyjeś marzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze przez zasrana pandemie stracilem prace. Nie myslalem nigdy o tym ale teraz coraz bardziej sie nad tym zastanawiam. Tak sie sklada ze jestem na stalej rencie mam miesiecznie niecale 2000 zl dochodu. Gdyby pomyslec o zamieszkaniu w camperze z webasto to bylaby calkiem spoko opcja. Na zime moznaby po prostu wyjechac gdzies i wynajac miejscowke w podziemnym garazu. Isc do pracy i na okres wiosenno letni po prostu odkladac kaske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×