Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 5sonia75

serum pod oczy

Polecane posty

Gość 5sonia75

Czy możecie polecić dobre serum pod oczy? Chodzi mi o łagodzenie obrzęków pod oczami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wypróbuj: www.biochemiaurody.com/sklep/serum-eye.html Wklepuj łagodnie przez kilkadziesiąt sekund, taki mini masaż też pomaga na opuchnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam serum kolagenowe z firmy Thalgo. Ma tubkę zakonczoną metalowymi kuleczkami, którym mozna masować skóre wokol oczu. Mozna go nawet trzymać w lodówce, zeby kuleczki były chłodniejsze. To mój ulubiony żelik, ja go kupuję u mojej kosmetyczki, ale wiem, ze mozna go tez kupić na stronie thalgo. Tylko zeby tam kupić musisz podać kod jakiegoś salonu, wiec tak czy unaczej do salonu musisz sie odezwać :) Lista salonów jest tez na stronie thalgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze? najprostszy krem ze świetlika się sprawdzi + chłodne okłady na skórę pod oczami. co do świetlikowych kremów - ja akurat przeskoczyłam na żel od Flosleku. kosztuje niecałe 10 zł, a widzę po nim poprawę - skóra nie jest tak napuchnięta i okolice oczu są bardziej promienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yankaaa
Ja pod oczy używam kremu vichy liftactive. Zamawiam go w aptece internetowej wapteka, bo jest tam tańszy Próbowałam już różnych kremów, ale ten z vichy podszedł mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka805
Ze świetlikiem są dobre, maści z arniką, kremy z arniką, delikatne nawilżajace emolienty, np. Decubal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×