Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość z piekła rodem

szkolenie bhp

Polecane posty

Gość gość
Możesz sprawdzić ofertę firmy www.paradowski-bhp.pl z tego co pamiętam jak ich ściągałam na szkolenie bhp to mieli lepszą stawkę niż to co pisałaś, i są profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na moją stronę antypis.beepworld.pl tylko tu. Dowiesz się jakie zagrożenie może cię spotkać ze strony Facebooka. To nie jest żart sprawdzaj regularnie bądź na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zrobiony kurs bhp u http://www.kursybhpzielonagora.pl/. Dawno nie byłam na tak ciekawym kursie. Dowiedziałam się wielu potrzebnych rzeczy, no i zdobyłam zaświadczenie niezbędne do rozpoczecia mojej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Toruniu mam sklep i wydzielony obszar produkcyjny. Kilka stref jest zagrożonych wystąpieniem pożaru, więc musiałem trochę zainwestować w szkolenia kadry i w odpowiednią dokumentację. Spraw PPOŻ nie olewam, bo 15 lat temu uczestniczyłem w pożarze byłego zakładu pracy. Tragedia jednym słowem. Ogólnie współpracowałem z inspektorami z firmy Prevent. Szukałem faktycznych specjalistów, którym można powierzyć wszystkie obowiązki. Mają naprawdę niezłych rzeczoznawców poza tym. Wszystkie usługi PPOŻ, jakie możesz sobie wyobrazić do dyspozycji w jednym miejscu, w tym regularny serwis sprzętu, dlatego zostawiam namiar. Dość długo takiego rozwiązania szukałem. Może ci się przyda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetną firmą, która zajmuje się szkoleniami jest www.sebal-bhp.pl Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i dostosowują swoje szkolenie BHP do niego. Oferują też wiele innych usług związanych z BHP i ochroną przeciwpożarową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

Według mnie lepiej wybrać szkolenie przez placówkę, która się tym zajmuje- jest to miła odmiana dla pracowników :)Ostatnio wdrożyliśmy całkiem nowy system BHP (ISO 45001). Obowiązuje od ubiegłego roku, więc to naprawdę świeża sprawa. Pan Waldemar z firmy Meritum zajął się naszym szkoleniem, co chyba było najlepsze w tym wszystkim. Na szkoleniu było sympatycznie i panowała luźniejsza atmosfera jednak  nie zmienia to faktu, że Pan Waldemar nauczył nas wszystkiego czego powinien! Idąc za ciosem zamówiliśmy u niego jeszcze Rodo dla pracowników 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manfred

W naszym przypadku szkolenie organizowała firma szkoleniowa z Krakowa BHP-PROPER www.szkolenia-bhp-krakow.pl i super sie spisali, to solidna, profesjonalna firma z dobrym podejściem do kursantów. Przeprowadzają szkolenia wstępne i okresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas bardzo fajnie się sprawdza współpraca z wrocławską firmą RENMAK. Mają świetnych instruktorów, którzy bardzo fajnie prowadzą kursy, ogólnie ich usługi są profesjonalne i na wysokim poziomie, ceny spoko, także jeśli jesteście z okolicy to was do nich odsyłam. Tym bardziej, że macie u nich też ocenę ryzyka zawodowego czy sporządzanie instrukcji stanowiskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam szkolenia BHP przez edu-pasja.pl/bhp/, bo wychodzi tanio. U mnie w firmie redukcja kosztów i oszczędność czasu po prostu ogromna. A wszystkie kursy zgadzają się z aktualnymi normami prawnymi. Niczego nie trzeba później uzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×