Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartffffiony

Jak rozstać się z kobietą

Polecane posty

Gość gość
facet zazdrosny jestes i tyle :-D piesku ogrodnika :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościarka 987654321
powiedz mi długo byliście razem? wiesz co, mam podobny problem. jestem z kimś, ale kocham ( ??) innego... Nie wiem co zrobić, żal mi zostawiać chłopaka , bo wiem, ze jestem dla niego wszystkim.. ale znów tkwić w tym i oszukiwać ... :( nie wiem co robić? i skad mieć pewność, którego tak na prawdę kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartffffiony
No bo się martwię. Chciałbym, żeby do mnie napisała, ale nie zamierzam jej do tego w żaden sposób nakłaniać, jeśli nadal ją cała sprawa boli - wiadomo. Jest komfort ważniejszy jest niż mój spokój o nią. Zależy mi na dziewczynie i od razu "c**a"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cię rozumiem... nie przejmuj się komentarzami tutaj - dla większości, jak widać, najlepszy sposób na zerwanie to nie zrywać wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartffffiony
Byłem z nią dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
looooo matko . chlopie , rece przy tobie opadaja . Jak bedzie chciala napisac to napisze. Niby jestes szczesliwy , zakochany , a caly czas myslisz o bylej . O co ci chodzi ? Nie mysl ,zajmij sie soba . Jakby bylo z nia naprawde zle to bys sie o tym dowiedzial .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartffffiony
Właśnie nie wiem, od kogo bym się dowiedział, skoro jest teraz sama w innym mieście... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc hahaah
ja cię rozumiem. przywiązałeś się do niej jak do człowieka i jako człowieka będzie ci jej brakować. dlatego też chciałbyś mieć jednocześnie i dziewczyne i byłą jako przyjaciółkę. niestety teraz to nie jest możliwe. odpowiedz sobie na pytanie czy rzeczywiście ją lubisz. jeśli tak to dla jej dobra mimo, że będzie to dla ciebie bolesne musisz odciąć się od niej na jakiś dłuższy czas. inaczej po prostu nie zapomni o tobie. dopiero po długim czasie będziesz mógł nawiązać kontakt ale musisz wiedzieć że i wtedy może to zostać nadinterpretowane. wiem też, że w jakiś sposób twoje ego zostało zranione. człowiek często nie radzi sobie z tym, że ktoś po nas nie rozpacza i budzą się wątpliwości czy aby na pewno ta osoba tak kochała. myślisz więc o tym i to jest prawdziwy powód też chęci kontaktu z nią, aby wiedzieć. wszystko psychologia. jeśli kochasz swoją dziewczynę to na razie skup się na niej i zobaczysz co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartffffiony
gosc hahaah: chyba masz dużo racji. Teraz idę spać. Przemyślę to i jutro napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×