Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bronya

Ziola odchudzajace

Polecane posty

Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkie odchudzajace sie Panie:) Nie wiem , czy slyszalyscie o ziolkach azjatyckich German Slimming Herb, ja uzywam ich juz od wielu lat, poczatkowo jako wspomagacz mojej diety , a potem juz z przyzwyczajenia, po przezarciu lub kiedy mialam impreze, planowalam wielkie wyjscie a bylam niezadowolona z pekatego brzucha. Podczas diety pilam je codziennie i udalo mi sie schudnac 12 kg w ciagu 3 miesiecy, efekt byl super. Sa to ziolka przeczyszczajace, i hamujace apetyt, calkowicie naturalne. Nie polecam tuz przed wyjsciem z domu , najlepiej wypic je wieczorem przed snem a nad ranem calkowite wyproznienie zapewnione. Z tego co wiem niema ich lub sa trudnosci z dostaniem ich w Polsce, ja kupuje je w Anglii, chociaz tez nie jest latwo je dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina456
Ja stosuję kapsułki na odchudzanie dokładnie takie http://nutrina.pl/28,slimette.html , bo niestety ziółka, które wcześniej miałam nie dawały żadnych efektów. Do tego dietetyk ustalił mi dietę i już po miesiącu było mi 7 kilo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to reklamujesz tabletki a nie masz diete i schudlas 7 kilo, kitu nie wtracaj tu wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×