Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Widziałem parenago

Widziałem Paręnago na zbiorniku

Polecane posty

Gość zimnaSucz
No dobra, powiem o co chodzi: ta moja znajoma ma kłykciny kończyste, ona twierdzi, z eon NA PEWNO jest nosicielem bo była z nim w tym czasie,a nawet jakby ona wcześniej miała to on na pewno od niej to wziął bo on lubi ostry sex na wszystkie dziurki i czasem nawet do krwi (!) Ona teraz ma serię zabiegów - wypalanie farfocli ciekłym azotem i mówi, ze wolała by mieć AIDS bo to leczenie to strasznie upokarzające jest. Farfocle na narządach płciowych ciagle odrastają :( ona jest załamana. zobaczcie sobie z gogle grafika "kłykciny kończyste"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paranago
hmm tylko kto kogo obraża.. Pani ta udziela się na wszystkich tematach o seksie... uważa się za znawczynie seksu.. i dobrze..nie chce mieć z p***y wiadro...facetów wyzywa, od impotentów itd, a kobiety od zakonnic..no więc pytam się o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odjeebbcie sie - tępaku jeden, to ona zaczęła się wychwalać i prowokować, więc niech się później nie dziwi, że inni jej tak odpowiadają, proste i jaki jad? oni jedynie nazywają rzeczy po imieniu to z niej raczej wylewa się jad i wyzywa każdego kto ma inne zdanie od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz padłam z wrażenia:-D wydaje Wam się że jak ręka wejdzie, to kobieta musi być rozklapiochą?:O ile lat szkoły skończyliście? co za tłuki tu siedzą?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam wrażenie że Hitman to S_M:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, tak tutaj każda ciaśniejsza po porodzie niż przed, więc po wkładaniu pięści zapewne również :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że jest luźniejsza bardziej niż jakby łapy nie wkładała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paranago Wbij sobie do tego Twojego pustego łba, że nie masz w domu SAMCA! !! Masz k***o w domu CWELA, czystej maści CWELA. Gratulacje:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnaSucz
niech zaklika do przedsiębiorcy :P on chętnie puknie najpierw ją a potem jej faceta i wszyscy będą szczęśliwi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co??? inwencja się skończyła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juken niby nie lubi sm a mu wtóruje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest taki miszcz że nawet nie wie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narobili syfu naobrażali a teraz cicho siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie gamonie :) jest takie powiedzenie : wróg mojego wroga ... :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś musisz się tłumaczyć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale naciągasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranago daj mi
po co zgłosiliście moje posty myślicie że coś to zmieni? tylko tyle że będe bardziej zaciekły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktos ich nick na zbiorniku ? albo maila chetny na kupienie filmu jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie szmaciarze, nikt nie siedzi cicho ale są o wiele ciekawsze miejsca na poważne dyskusje bez moralizatorów, miejsca gdzie rozmawia się o seksie a nie o tym aby szukać nowych znajomości i zabaw. miejsce gdzie śmieci pokroju Hitmana i innych dawno temu w**********i, bo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"drogie szmaciarze" - po jakiemu to? Faktycznie ludzie waszego pokroju nie potrafią gramatycznie dwóch słów złożyć ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedsiebiorca100
nie musisz gwiazdeczko umiec mowic , wazne sa inne umiejetnosci, ja tez nie potrafie pisać ale uwielbiam walic w d*pcie a pewnie po takich treningach masz juz ja gotwa na przyjecie mojego przyjaciela buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedsiębiorco - nie stać ciebie. W żaden sposób, ale pomarzyć możesz. A "drogie szmaciarze" po jakiemu? Jacy rozmówcy takie zwroty. Bo chyba nie myślicie że zasługujecie na coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź już k****o do domu, już pokazałaś klasę i tzipę;( Nikogo nie interesujesz szmaciaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, czego ta dziffka tu szuka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ze jom widziales. To musial byc wielkki szok i w ogole. Pewnie masz teeaz traume. Ic do psyhologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×