Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka splatka

podoba mi sie brat meza

Polecane posty

Gość gość
oj widać, że dziecku brakło weny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy umowieni na dzisiaj wieczor napisalam mu ze chce powaznie porozmawiac bo nie jestem w stanie tego dluzej ciagnac... i albo to zakonczymy albo zrobimy skok na gleboka wode, ja jestem na to gotowa, ale nie wiem czy on jest/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlapal za dupe zlapal za reke
p o r u c h a l pare razy pare tygodni temu kochala meza i byla szczesliwa z nim a tu nagle chce isc na gleboka wode z bratem meza :D :D :D :D :D :D idotko skoncz wreszcie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlapal za dupe zlapal za reke
acha...nagle kochasz obydwoch :D:D:D:D ja cie p i e r d o l e :D ja tez kocham mojego meza ale nie odsuwam sie od niego w nocy i nie r u c h a m sie z jego bratem :D jestem ciekawa co Tobie wypisywanie tych bzdur tutaj daje ???? dreszczyk ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlapal za dupe zlapal za reke
01.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość a nie lepiej mu powiedzieć ze już go nie kochasz i chcesz odejść? 01.11.13 [zgłoś do usunięcia] mezatka splatka chyba nie jestem jeszcze na to gotowa, ale chce to zrobic wkrotce. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 2 dni pozniej juz jestes gotowa odejsc od meza ale kochasz obydwoch tak????????????? Kogo ty tutaj w c h u j a robisz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko i tak będzie najlepiej nie ciąg tego dłużej. Porozmawiaj , wyjaśnijcie sobie wszystko bo to i tak długo nie pociągnie. Teraz jest najodpowiedniejszy czas na to aby sobie wyjaśnić sprawy czy chcecie być ze sobą czy lepiej tego dłużej nie ciągnąć. To będzie najrozsądniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak po rozmowie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, ode mnie usłyszysz kilka gorzkich słów. Jesteś jak wrzód na tyłku, facet przeleciał Cię parę razy, a Ty już uskuteczniasz jakieś poważne rozmowy o życiu typu "wóz albo przewóz". Gdybym była tym bratem męża szczerze żałowałabym tego, że doszło do zbliżenia, bo Ty po prostu wyobrażasz sobie od razu jakiś związek i zostawienie męża, a nie powinnaś o tym nawet myśleć. W dodatku ledwo zaczeliście się spotykać a Ty już odstawiasz jakieś numery pt "nie dam d**y mężowi, bo nie mogę". Masakra. Ciekawa jestem jak to się potoczy, ale podejrzewam, że już wkrótce będzie zadyma, a Ty staniesz się zakałą tej rodziny, czego niestety nie chcesz przyjąć do wiadomości i snujesz marzenia o związku z bratem męża, którego tak naprawdę nawet dobrze nie znasz, a jedynie C I P A Cię swędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do os powyżej rzeczywiście ostre słowa ale nie widze powodu dla którego autorka miałaby sie zmuszać do zbliżeń z mężem skoro nie ma na nie ochoty, maz jej nie pociąga. To małżeństwo chyli sie ku upadkowi czy to z bratem czy bez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie chyli bo to k***a stek kłamstw jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaaassnee ... :O prowokacja się sypie to na nowe farmazony próbujesz ludzi brać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to teraz autorko masz czas na to żeby się zdystansować i spojrzeć na wszystko inaczej, przemyśleć pewne sprawy. Uważam, że powinnaś zawalczyć o małżeństwo bądz co bądz z jakiegoś powodu za niego wyszłaś, zastanów się czy warto niszczyć to co budowaliście przez tyle lat, znam wiele małżeństw, które rozstały się na jakiś czas i te relacje się poprawiły. Dla kilku chwil uniesień nie warto niszczyć rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie, wątek zaczął się 26 września czyli półtora miesiąca temu i w tym czasie autorka zdążyła nawiązać romans i rozstać się z mężem. To naprawdę niczego dobrego nie zwiastuje. Pomijam fakt, że brata męża nawet nie zdążyła tak naprawdę bliżej poznać, pomijam stosunki intymne. Nie wie jakim jest mężczyzną na co dzień, jakim człowiekiem, jak zachowuje się w sytuacjach prozaicznych. Nie wie nic. Jedynie bzykanie popchnęło ją do wyprowadzki od męża, jedynie chemia spowodowała fakt, że nagle przestała chcieć być z mężem, a zaczęła marzyć o BYCIU w związku z bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...co przemawia za tym że to prowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i więcej niż pewne, że to nie będzie love-story ze szczęśliwym zakończeniem, bo jak już wcześniej pisałam, brat nie poświęci kontaktu z rodziną dla niej zwłaszcza, że dostał wszystko na tacy bez większego wysiłku :D autorka praktycznie sama weszła mu do łóżka. to się źle skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, to miał być topik mrożący krew w żyłach. A ona przyj****a takie zakończenie że właściwie można już zakończyć...I gdzie się kretynko wyprowadziłaś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someone like you
Może kogoś zanteresuje i odpowie: f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5750622 zapraszam wszystkich! Bardzo dziękuję z góry za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leze i kwicze
07.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość Wiecie, to miał być topik mrożący krew w żyłach. A ona przyj****a takie zakończenie że właściwie można już zakończyć...I gdzie się kretynko wyprowadziłaś?oczko.gif xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx I GDZIE SIE KRETYNKO WYPROWADZILAS???????????????????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś więcej dlaczego tak się stało itp. Co na to brat męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka pradziadka
A co powiedziałaś mężowi? Jak do tego doszło w ogóle? Mimo wszystko życzę Ci, aby się to wszystko jakoś poukładało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i teraz wyszło, że to faktycznie prowokacja :D koniec telenoweli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie po niej pojechali, że odeszła od męża pewnie do kochanka, to zmieniła scenariusz, że do mamy się wyprowadziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś mi streści co się stało od czasu kiedy piękny brat męża wsadził jej łapska w majtki na pierwszym spotkaniu...bo nie mam serca czytać aż 40 stron..plis! i dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×