Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

A u mnie biały śluz troszkę zelzal ale piersi bola i urosły z półtora rozmiaru. Co mnie nie cieszy bo i tak mam za duże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1986Karola_______27lat____8_____@14.03.2014 agiii32________32lata_____6______@15.03.2014 brzuzka24______23lata____9_____@15-16.03.2014 niuńkaa2013_____29lat_____5_____@21.03.2014 maxim77________27lat_____7______@26.03.2014 wera_84_________27lat_____3 _____@26.03.2014 lady_di _________26lat____27______@ 31.03.2014 cytrynka_5_____25lat______26______@31.03.2014 aniulka0341_______21lat____23____@4.04.2014 Marcelka89_____24lata_____9______@08.04.2014 Nasze Ciężarówki: jelonek_rogaty____27lat____1 dziecko_____16.06.2014 Inesskaa_________29lat___1dziecko________ 06.09.2014 Milenkaaaaaa_____25lat___2dziecko_____koniec września MelisQa ________ 24 lata ____ 2 dziecko ____ 17.10.2014 fasolka87_________27lat____1 dziecko______ 16.11.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka ma już 3 z prawdziwych objawów: - zmęczenie - śluz - piesci XXL :) To kiedy nam ogłosisz tą cudowną wiadomość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dowiedziałam się, że mąż kuzynki będzie miał zabieg wyciągania jakiś żylaków z narządów męskich, Operacja którą robi się do 30 roku życia, a podobno przez to nie mogą mieć dzieci. Nie znam dokładnie szczegółów ale trochę się dzisiaj przeraziłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisqa mam wizytę 18 czyli we wtorek. nie wiem czy to normalne a mam jakieś dziwne przeczucie, że coś jest nie tak aż mi się płakać chce. nie wiem co się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, normalne. Ja mialam bardzo czarne wizje na poczatku i tez beczalam. Mi sie nagle wydalo, ze mamy finansowy kryzys i kilka dni chodzilam jak struta. I nie wiem czemu :-P Zapoznaj sie z nowa przyjaciolka - hustawka nastrojow :-D Karola, to przykre, ze takie rzeczy spotykaja ludzi. Okropnie to zabrzmi, ale na szczescie Was to nie dotyczy. Brzuzka, jak masz cyckow za duzo, to mi troche oddaj, bo mi jest moich zawsze za malo :-P Kiedy testujesz? Cytrynka, jak z bolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli nadal, momentami, do tego jajniki naprzemiennie. Rano co zjem śniadanie to łapie mnie zgaga. A do tego od 3 dni biegunka z rana. Brzuzka trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzius ma 1,5cm i wyglada jak maly robak :-) Zaczynaja mu rosnac raczki i nozki :-) Serducho bije :-) Mam zrobiona cytologie i dostalam skierowanie na mocz i krew. 9.04 nastepna wizyte, a prenatalne niestety prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci szybko dzdzia rośnie. mam nadzieję, że u mnie będzie wszystko dobrze, bo to przeczucie mnie nie opuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Melisqa :) dalej masz taki wzdęty brzuch? fasolka będzie dobrze :) nie masz co na zaś się przejmować. zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola, mam. Ogromny. Az mi wstyd, bo wyglada jak ciazowy, ale jak usiade, to tak obwisa, jakbym byla grubasem.. :-P Karola, kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy będzie mi dane zatestować wiec na razie spokojnie czekam :) może coś pomyśle bliżej weekendu na pewno nie wcześniej niż w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć przyznam Melisqa ze zaraziłam się od Ciebie i mam ochote zatestować i dziś i jutro i pojutrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melisqa a ty też miałaś więcej niż zawsze białego/mlecznego śluzu przed terminem @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa żebym tylko mogła to z wielka chęcią bym ci troche oddała ;-) Karola nie wiem kiedy nie chce na razie testować. Boję się znowu jednej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelisQa ciesze się że u ciebie i twojego dzidziusia wszystko w porządku :-D Fasolka myśl pozytywnie. Już teraz musi być wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi przeszla ochota na testowanie, dopadl mnie zly humor :( jakas handra. Jestem pewna ze czwartek piatek okres sie pojawi. Juz sie umowilam do gina na badania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie. zrobiłam bete dziś i wyszło mi, że przyrost mam co 48 h średnio o 300%, jestem przerażona. już różnie liczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola ja miałam mleczny śluz przed spodziewaną @ był taki jakiego nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fasolka87 przyrost bety o 300% to dobry wynik, nawet bardzo dobry, bo powinna przyrastac min. o 66% w ciągu 48 h więc czym się martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wyczytałam, że na wyniku pisze dokładnie gonadotropina kosmówkowa (jak prosiłam o badanie za każdym razem mówiłam, że chce betęHCG) i ja już sama nie wiem co z badanie mi robili, czy HCG czy betaHCG? w necie piszą różnie, a u mnie w normach podanych obok przeskoczyłam o 2 tygodnie a przerwa między badaniami wynosiła 5 dni. chyba sama się nakręcam, ale następny wynik zrobie chyba w innym laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka moze lepiej skonsultuj to z lekarzem i dopytaj sie co i jak. Wtedy bedziesz pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, potwierdzam. Nakrecasz sie :-D I to powaznie, wiec przestan robic ta bete!!! Jej przyrost nie moze byc za duzy!!!! (a czasem duzy oznacza dwoje pasazerow w brzuszku ;-)) Gonadotropina kosmowkowa to jest wlasnie beta hCG, takze uspokoj sie, ja na kazdym wyniku mialam to napisane :-) Nie doszukuj sie niczego zlego i nie rob juz tej bety, bo w imie czego? :-) Masz wspanialy przyrost, juz potwierdzilas, ze ciaza rozwija sie prawidlowo, teraz czekaj, co powie lekarz :-) Bete sie ponawia, jak jest zla (jak u mnie), dalabym wiele za Twoj przyrost :-) I nie denerwuj juz naszego forumowego dzidziusia swoimi przeczuciami, bo inaczej za kilka miesiecy Ci tak nakopie, ze spac nie bedziesz mogla! :-) Karola, nie smutaj dziobka :-) Grzecznie zrob test, jak poczujesz sie gotowa, a ja wirtualnie Ci na niego chucham :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki melisqa za przywrócenie do pionu:P karola przesyłam ci trochę mojej bety, żebyś dwie kreseczki zobaczyła. a gdzie nam się reszta dziewczyn podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co u milenki słychać? kochane meldować na jakim etapie jesteście, czekamy na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sie na przyszlosc :-D Tylko moj Maz wie lepiej niz ja, czym jest ciazowa histeria :-D Takze swietnie Cie rozumiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×