Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

MelisQa kochana w takim razie gratulacje :-D wiedziałam ze musi być dobrze i jest :) Teraz dbaj o siebie i o dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agii32- dzięki kochana , że o mnie myślisz :) Dzisiaj byłam z mężem obejrzeć pewien samochód bo mamy zamiar kupić ... i Mój był taki szczęśliwy z tego powodu , oglądał ten samochód i cieszył się jak małe dziecko ;p trochę się mi udzieliło tego jego humoru no i moje myśli choć na chwile skupiły sie na czymś innym . Mam jeszcze lekkiego doła , ale myślę że jest juz lepiej niż wczoraj ... No i trzymam za Was teraz kciuki, agii32 , Karola - oby sie Wam tym razem udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuzka - widzę że Ty również następna w kolejce , nie zapomniałam o Tobie ... za Ciebie też będę trzymać kciuki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Marcelka co ja bym dała, żeby twoje kciuki zadziałały :) Melisqa super, że wszystko jest w porządku :) dzidzia rośnie Ci rośnie jak na drożdzach. Dbaj o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
Melisqa bardzo się ciesze że wszystko u Ciebie dobrze teraz ciesz się już ciązą i nie zamartwiaj!!! A prenatalne badania warto robic, a po drugie pamiątkowe zdjęcia będą do albumu dzidziusia :) fasolka beta super rośnie to dopiero poczatek wiec zbyt duzego skoku nie mozna oczekiwac hehe :) a kiedy wizyta u lekarza? agii32 dopóki @ sie nie pojawia zawsze jest nadzieja jak to Melisa kiedys tu pisała :) Marcelka nie zadreczaj sie tak wiem co czujesz bo sama tak sie zadreczałam ale stwierdziłam ze losu nie zmienię a tylko tym zadreczaniem moge sobie zaszkodzic bo od stresu prolaktyna skacze albo jak za bardzo sie chce to tym bardziej trudniej, niestety taka prawda, młoda jestes i na pewno niebawem zobaczysz II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
maxim77 pytaj lekarza zawsze o wielkosc pecherzyka i grubosc endometrium to dwie ważne sprawy, a dla ciekawosci z dnia na dzien pecherzyk powieksza sie srednio o 1-2 mm a peknac moze jak osiaga minimum 18mm, a endometrium musi tez miec swoja prawidłowa grubosc bo jak bedzie za cienkie to ciaza sie nie zagniezdzi niestety - moj lekarz zawsze podaje mi te dwie wiadomosci :) tez w poniedziałek mam drugi monitoring w tym cyklu, ciekawa jestem jakie wiesci będą u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
brzuzka24 hymnciagniecie w jajnikach moze to jakies znaki trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
niuńka patrze na zdjęcie z USG i mam napisane (o ile dobrze odczytuje) endometrium 13,80-3,70 ale nie wiem o co chodzi a pęcherzyk 1,83cm. Bardziej przeraża mnie dzisiejszy wynik który odebrałam. co prawda ciężko mi jest je samodzielnie interpretować ale TSH mam ok, toksoplazmozy nie ma-to jest akurat łatwe do odczytu ale przeraża mnie cythomegalia...moim zdaniem niestety ją mam moje wyniki- CMV przeciwciała w kl. IgG 41,340 a CMV przeciwciała IgM to 8,650. niuńka jakie ty miałes wyniki? Kurde strasznie się martwie w poniedziałek lekarzowi je pokaże. Najgorsze jest to że w pierwszej ciąży lekarka w ogóle nie zleciła mi CMV a moze to przez to straciłam ciążę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
maxim ja cytomegali nie mialam robionej z krwi, ale twoje wyniki wskazuja na jej obecnsc, wklejam Ci link gdzie sobie sprawdz normy obie masz dodatnie, IgG to przebyta w przeszłosci ale podwyzszona, natomiast Igm to obecna, ponizej link do wynikow: http://www.cytomegalia.com/wyniki_igg_igm.php Niestety przez cytomegalie mozna poronic :( tak samo jak przez toxo i chlamydie, dlatego ja robiłam te wymazy, a ta cytomegalie tez zrobie w przyszłym tygodniu. Kochana ale wezmiesz antybiotyki i wyleczysz! Wtedy moze szybciej zajdziesz w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
maxim a endometrium i pecherzyk super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
wynik ujemny (-) wątpliwy (-/+) dodatni (+) przeciwciała IgM < 0,7 0,7 - 0,9 > 0,9 przeciwciała IgG < 4,0 4,0 - 6,0 > 6,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
nie da sie dobrze wkleic wynikow wiec wejdz na link i tam sobie odczytaj, ale mnie zaskoczyłas ta cytomegalia, poczytałam o tym i to z krwi sie tylko robi wiec wymazy na 3 baterie co robiłam to chyba nie na to wiec musze znow sie kłoc na to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńkaa2013
sprawdziałam sobie moj***adanie co w czwartek byłam na wymazach i ja ta cytomegalie mam robiona metoda PCR - bardzo dokladna metoda obecności DNA dla wirusa cytomegalii, czyli czekam na wyniki, uff ale mi ulzyło bo myslałam ze cos waznego moj lekarz pominał, powiem Ci tak dobrze ze te badania zrobiłas bo koniecznie trzeba to wyleczyc, bo na pewno juz czytałas o tej paskudnej cytomegali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxim też robiłam cytomelagię u mnie wyszły przeciwciała IgG 7,8 a IgM ujemne czyli chorowałam kiedyś, czekam jeszcze na wyniki z chlamydi bo dopiero w przyszłym tygodniu mam mieć i na awidność Toxo IgG bo jak coś to tabletki dostane. maxim dostaniesz tabletki i będzie ok słyszałam, że nawet będąc w ciąży dziewczyny dostają i dzidzie rodzą się zdrowe, także główka do góry. ja na wizytę mam na 18 marca na 19 wieczorem. brzuzka mnie też strasznie bolały jajniki więc to może być dobry znak. melisqa wszystkie wiedziałyśmy że będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka bardzo bym chciała żeby to był dobry znak :) dzisiaj już nie bolą. Ale zauważyłam bardzo dużo bialego gęstego śluzu tam w środku. W sumie nie pamietam żebym taki kiedykolwiek miała. Owszem czasami bywał ale innej konsynstencji i nie tak biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dołączam do życzeń z okazji naszego święta, abyśmy zawsze były takie piękne i żeby nasze największe marzenia się ziściły:-):-) Miłego świętowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również przyłączam sie do życzeń i niech wreszcie uda sie każdej z nas zajść w upragnioną ciąże ;-) A czy mi się udało tego nie wiem. Staranek nie było czestych wiec jakos staram nie robić sobie nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
W poniedziałek będę u lekarza to się wszystkiego dowiem. Baaardzo mnie zaskoczyła ta cytomegalia i od wczoraj jestem taka wściekła, że w poprzedniej ciąży moja lekarka nie zleciła mi zrobienia tej cytomegalii!!! Generalnie mogłam sama wpaść na to zeby ją zrobić, ale od czego są lekarze??? Byłam pewna że w ciąży miałam wszystkie badania zrobione, a wczoraj je przejrzałam a tu d..pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba nie mam na co liczyc w tym miesciacu. Wkrecilam sobie to co pisalyscie i szukam bialego sluzu i nie ma, glowa mnue nie boli, jajniki czasami kluja ale nic nadzwyczajngo, temp jedynie w miare bo lekko podwyzszona 37 . Ale nie trace jeszcze nadzieji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, u mnie tez pewnie w tym miesiącu kicha, tez nie ma śluzu i mam jeszcze niższą temp 36,8 szkoda no ale cóż za miesiąc będę próbować znowu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w tym miesiacu nie mierzyłam temperatury. Jakoś mi się nie chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez to mozna sobie z tym poradzic tylko wiedziec jak no i wtedy fajnie :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunkaa2013
Maxim chyba malo ktory lekarz zaleca cytomegalie w pierwszej ciazy dopiero po poronieniach kaza robic. Ja wczesniej mialam innego lekarza ktory tylko morfologie zalecil i toxo, na szczescie juz do niego nie chodze. Ja tez rano jutro mam monitoring czy pekl pecherzyk sam :-) w tym cyklu. Czekam na T woje wiesci, a o ktorej masz lekarza? Pobalowalam wczoraj z kobietkami przy drineczku i dzisiaj wszystko mnie boli z tancow:-) ale przynajmniej sie rozerwalam z okazji naszego swieta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxim77
niuńka na 8.30 mam ;) dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×