Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piękność za chwilę

20kg w dół od teraz

Polecane posty

Gość piękność za chwilę

witam jeśli któraś ma ochotę się przyłączyć to zapraszam zamierzam wreszcie schudnąć ważę 84 kg i 170cm zapraszam będzie raźniej, liczę na wsparcie i wskazówki również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękność za chwilę
Powiem tak nie zamierzam się użalać nad sobą że ciąża że geny bo to tylko moja wina jak wyglądam więc pora ruszyć ten mój tłusty tyłek i wziąć się za siebie. dziś mierzenie w cm i spojrzę prawdzie w oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka_zonka
witaj trzymam za ciebie kciuki uda ci sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vectra 26
Ja chętnie się przyłączę. Ważę 77 kg przy wzroście 165 cm. Schudłam już 5 kg, odchudzanie zaczęłam pod koniec sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękność za chwilę
mam wiarę i nadzieję że wreszcie się uda, nie mogę sobie nawet wyobrazić siebie szczuplutkiej ale może.. muszę dać radę po to żeby kiedy wejdę do sklepu nie patrzyły na mnie szczupłe ekspedientki z wyrazem twarzy mówiącym czego tu szukasz grubasie itp. wiecie że na co dzień zaczyna mi być ciężko np. przy ubieraniu się dlatego mówię dość tyle pięknych ciuchów a ja nie mogę ich ubrać najwyższa pora z tym skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękność za chwilę
miło mi że nie będę sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka_zonka
to ja tez chetnie dolacze do ciebie:) 160 wzrostu i dzisiaj(przy miesiaczce) waga 66,1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękność za chwilę
zapraszam wiecie co u mnie jest najgorsze ano to że ja będąc szczupłą myślałam sobie o otyłych że jak bym tak wyglądała to chyba bym nic nie jadła żeby schudnąć i to było chyba w złą godzinę powiedziane haha to teraz mam za swoje wiem jak to smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękność za chwilę
wyjeżdżam na weekend i myślę co zabrać do ubrania i we wszystkim wyglądam tragicznie w poniedziałek napiszę cm i jak wytrwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vectra 26
Zonka, ja tez mam akurat @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka_zonka
a ja sobie nie radze z podjadaniem miedzy posilkami i z obfitoscia tych posilkow( nie zawsze sa duze ale nie raz to przesadzam:() i slodycze od czasu do czasu (a wtedy kiedy mam @ to dopiero ciagnie mnie do slodyczy). Jak zapanowac nad slodyczami ktore wolaja zjedz mnie:(:(:(???? co zrobic zeby cwiczenia weszlu w krew?/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie tez nie radze z dietami musze jesc bo mnie tak ssie ze az rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka_zonka
to jak bedziemy walczyc z niechcianymi kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Podejście masz dobre, teraz potrzebna Ci wytrwałość i dobry plan :) Mnie tego nauczyła kobieta której opiekuję się maluchami chwaliła sobie tabletki odchudzające Forever Slim, nabyłam od niej pierwsze opakowanie w upominku a też można je znaleźć na allegro. Jako że najlepiej jest brać je 3 miesiące nabyłam 3 sztuki w mniejszej cenie. Do tego zaraziła mnie zdrowym odżywianiem. I tak po miesiącu pozbyłam się 9 początkowych kilogramów ;) A z treningu to tyle co wyprawy z maluchami którymi się zajmuję i w piaskownicy ;) Wcześniej byłam tylko na zdrowej diecie ale nigdy nie było takich rezultatów ;) Postanowiłam spróbować po tym jak dowiedziałam się że tabletki były zbadane przez głównego inspektora sanitarnego i zaakceptowane do sprzedaży w Polsce co ręczy ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie wszystkie podobne preparaty przeszły takie testy co umieszcza ich w złym świetle. Nie ma w nich też żadnej zabójczej chemii tylko naturalne składniki co zarazem zwiększa mój spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venusianka powraca
Hej. Ja chętnie się przyłączę! Normalnie juz nie mogę na siebie patrzeć;/ Nie wiem jak mogłam się tak zapuścić-szok....164/80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×