Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brzydula zostawiła mnie dla innego

Polecane posty

Gość gość

Ceniłem w niej jej charakter początkowo i to że jest dobra w łóżku, potem nagle wszystko we mnie jej się nie podobało od wyglądu (że za chudy) po charakter (że nie dojrzały itd.) a jej daleko do ideału pod względem urody. Przykre że tak do mnie mówiła więc ją często opierniczałem za to... oczywiście twierdziła cały czas do końca że jej zależy itd. nie kochała mnie jak przeszło zauroczenie jej to była coraz gorsza aż nagle pisze że kogoś ma... a ja byłem tylko przyjacielem (choć mówiła że liczy w przyszłości na stały związek, że mam być cierpliwy itd. sypialiśmy ze sobą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krazownick aurora
no to faktycznie prawie jak policzek... gdyby byla modelka to byloby to zrozumiale, a ze nie byla to ... stary, gdzie ty miales oczy :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać że tobie też zbytnio nie zależało skoro piszesz o niej BRZYDULA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powineineś napisać: spotykałam sie na niezobowiązujący seks i dziewczyna znalazła innego. Współczuję poswięcenia, sypianie z brzydulą, cóż za heroizm 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny mały miś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie była szczupła i z twarzy nie za ładna, nie podobała mi się ale sam jestem nie urodziwy więc nie zwracam na to uwagi, co nie zmienia faktu że poczułem się fatalnie jak zostałem tak olany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, nei podobała się, ale z nią sypiałeś, co za brednie, sypiasz z bez zobowiązań i oczekujesz miłosci, kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety już takie żmije są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bez zobowiązań ceniłem ją początkowo za co innego, ja cały czas byłem w przekonaniu że będziemy razem ona mnie traktowała jak przyjaciela od seksu ale NIE JA!!!. Za krótko to trwało żebym się zakochał... a potem wszystko ona zaczęła niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś obłudny mówiąc tak o niej. Pewnie w oczy jej kłamałeś mówiąc, że ci się podoba. Opisz nam ją lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyczula z kim ma do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze z kwiatami, starałem się być miły, dobry, pisałem jej że tęsknie prawie codziennie bo tak na początku było, jak już mówiłem ceniłem ją za to jaka jest. Oczywiście nigdy nie powiedziałem jej że mi się nie podoba, dla mnie to nie ma znaczenia, tak komplementy były z mojej strony ona w nie wierzyła do końca no i była podejrzliwa i zazdrosna że znajdę sobie inną od początku do końca a jak widać sama kogoś sobie znalazła... W łóżku starałem się żeby zawsze doszła, ale nawet na to marudziła że nie jestem jak jej eks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie taka brzydula ;) prawdziwe brzydule nie zostawiają swoich heroicznych misiów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba mieć nasrane w głowie, żeby związać się z kimś kto się nie podoba - prędzej czy pózniej ktoś zdradzi lub odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tera dopiero widać, że dobrze zrobiła odchodząc. Za kim ty płaczesz, teraz dopiero masz pole do popisu, tyle pięknotek na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
widocznie nie taka brzydka jak znalazła chętnego i Ciebie olała:P ten nowy jest przystojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz powtarzam nie patrzę na urodę!!!, jak ktoś ma piękne wnętrze to mi wystarczy :) ona początkowo taka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymajcie mnie bo za chwile padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej się podobałem z wyglądu, tak przynajmniej twierdziła, ja mam jakieś tam powodzenie... zdarza się dość często że kobiety same mnie zaczepiają... a czy przystojny ten nowy nie wiem nie widziałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było stać cię na ładniejszą? To wręcz hańba dla faceta kopulować z nieatrakcyjną partnerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrzy na urode, ale w temacie brzydula odgrywa najwazniejsza role, jak taka brzydka dziewczyna mogla zostawic takiego urodziwego, dobrego, kochajacego mezczyzne jak on? Kto to moze wiedziec? Chyba tylko on sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes egoista i narcyzem, a ona mogla sie nie podobac tylko tobie bo trudno sprostac wymaganiom takiego zadufanego w sobie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiku mikuuu - jak bym tu wkleił jej zdjęcia inaczej byście mówili... ale z wiadomego powodu tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie? ;) przecież jest brzydka i zostawiła cię dla innego (brzydkie osoby nie mają takich możliwości). Pewnie była przeciętna, jej uroda lub jej brak to najmniejszy problem w tym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa nadwaga, kiepska i zniszczona cera, brzydka twarz, bardzo małe piersi... krótkie nogi, lepsze jeżeli chodzi o wygląd SAME mnie zaczepiają do dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumienna
Po co byc z brzydką dziewczyną? Bo dobra w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego nie skorzystasz z ładniejszych ktore cie zaczepiaja, tylko skomlesz na kafe ze cie brzydka zostawila i placzesz za nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, biedak nie skorzysta z ładnieszych, ale wylewać żal i złość po brzyduli owszem. A ona ma kogoś, więc ciebie ma w d***e mimo, że tyyyyyle pięknych cię zaczepia. Masochista? I gdzie są te piękne? Na okładce czy w wyobraźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czyli taka przeciętna, dużo dziewczyn tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×