Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LittlePollyHadAlamb

Historia pewnego zwiazku

Polecane posty

Gość 0 Terenia 0
28.09.13 [zgłoś do usunięcia] LittlePollyHadALamb Wyrozniasz sie jak jasna cholera" Po prostu jestem tu celebrytką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittlePollyHadALamb
Zdazylam to zauwazyc. Jestes taka Paris Hilton Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mieszkam e Pl już 23 lata tu się wychowałem , może w PL zdaje się ze jakaś tam tolerancja jest..... ci goście którzy dbają o czystość eurpejskiej rasy powinni ciebie też tak skopać mimo tego że kobietą jesteś.... takie smaty jak ty zaśmiecają tylko białą rasę d****o ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriusza
dla mnie KAŻDA, która by zamordowała swoje dziecko z powodu jego koloru skóry jest o niebo większą SZMATĄ i K***Ą niż ta co się parzy z ciapatym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terenia ..... bravo. w końcu jakaś normalna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittlePollyHadALamb
A jak ktos sie "parzy",jak to pieknie ujelas" z Polakiem to nie jest szmata zapewne. Oj nie. Co do usuwania ciazy, zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do LittlePollyHadAlamb sluchaj szkoda twojego czasu na dyskusje z idiotkami jak o terenia i inne trole kafeteryjne kto normalny popiera ze ktos oddal dziecko z mieszanego zwiazku do adpocji ? zreszta niewiadomo jaki byl powod oddania do adpocji moze kobieta byla w szoku poporodowym moze nie miala pieniedzy moze zostala sama bez ojca dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz o jego rodzicach jacy cudowni, dlaczego wy nigdy nie piszecie o waszych ? Jak oni sie zapatruja na smolowatego ziecia i wnuki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale sie nie dziwie ze sa zachwyceni polka, bo u brytyjki mialby szanse rowne null i musialby do konca zycia na recznym jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittlePollyHadALamb
Mimo tego, ze jego biologiczna mama go oddala, mamy szacunek do tej kobiety, ze nie usunela dziecka ani nie zostawila go na smietniku. Nie chciala lub nie mogla go wychowac, wiec ze szpitala wyszla juz sama. A co do tego jak moja rodzina sie zapatruje, to goraco odsylam to pierwszego posta, w ktorym jest to opisane. Mozesz sobie nawet wydrukowac i zakreslic zoltym markerem, jesli masz takie problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Jesli zas chodzi o jego poprzednie zwiazki, to jego ostatni byl wlasnie z Angielka, z ktora nadal utrzymuje swietny kontakt. Mialam okazje ja poznac-swietna dziewczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
28.09.13 [zgłoś do usunięcia] LittlePollyHadALamb "Nie chciala lub nie mogla go wychowac, wiec ze szpitala wyszla juz sama." Wyszła sama ze szpitala, bo wstyd było trzymać w beciku czarną małpę :classic_cool: 🖐️ Jesli zas chodzi o jego poprzednie zwiazki, to jego ostatni byl wlasnie z Angielka, z ktora nadal utrzymuje swietny kontakt. Mialam okazje ja poznac-swietna dziewczyna" Super, może zaprosicie tę Brytyjkę do triolizmu, a następnie 'przyjęcie' skończy się widowiskowym bukkake 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę jaki klasyk. Wylewacie swoją nienawiść do innych ras, religii, innego koloru skóry- głośno mówicie o brudasach, czarnuchach, j***n*ch ciapuchach... a kiedy ktoś powie o was " jeb*ny polak" " wracaj do swojego kraju" etc. krzyczycie o nietolerancji i rasizmie. Nie dziwię się , że inne narody nas nie lubią- nawet nie macie argumentów uzasadniajacych wasze uprzedzenia , bredzenie o " czystości rasy" to dno i dwa metry mułu. Wszystkich was powinni skopać za to , że jesteście Polakami , za rzecz od was niezależną i tak naprawdę mało ważną w odniesieniu do tego jakimi jesteście naprawdę ludźmi. Upokorzyć za to , że pochodzicie z kraju jakiego pochodzicie a wasza skóra ma taki a nie inny kolor. A autorka ma święte prawo przeżyć swoje życie jak chce i z kim chce. Gnoje , którzy uzurpowali sobie prawo do ukarania jej powinni mieć zakaz rozmnażania się, żeby nie zaszczepić chorych poglądów swoim nieszczęsnym dzieciom. I nawet nie jest mi was żal. Jesteście chorzy i ograniczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sue dziewczyno nie tłumacz ze pol Anglik bo sama próbujesz go na sile wybielic. Nawet jakby był czarny jak smola lub nawet zielony...nikt nie miałby prawa go zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
27.09.13 [zgłoś do usunięcia] LittlePollyHadAlamb Tommy mial polamane zebra,noge, i uraz kregoslupa." To niedobrze :O:( Powinni go lać mocno i dokładnie po jajach, aby nigdy nie mógł się rozmnożyć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie terenia powinni uciąć rączki, bez znieczulenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
2013-09-28, 17:26:38 gość - Nawet się zrymowało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terania ty sie lecz psychopatko bo jestes na maxa p o j e b a n a nikt cie tu nie lubi na tym forum wiec lepiej stad juz w y p i e r d a l a j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o Terenia
widac ze nie masz psycholko zadnego osobistego zycia bo siedzisz na tym forum cale dnie i piszesz swoje p o p i e r d o l o n e wypociny bez ladu i skladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Jadwiga Tips Uk
"Mimo tego, ze jego biologiczna mama go oddala" no tak,ochlapy rasowe tylko dla szkaradnych polczyn ! niedlugo powstanie nowa rasa :( ciapolczyn http://pokazywarka.pl/iesu7r/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje ze
o Terenia to jest nowy pomarancowy nick slynnej Major of London

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Jadwiga Tips Uk
"a mi sie wydaje ze o Terenia to jest nowy pomarancowy nick slynnej Major of London" a to zle ci sie wydaje,bo major to wielbicielka ciapatych drutow,gzdzila sie z nie jednym ciapem.ostatnio byl arab ktorego nazywala ameryaninem....dla jasnosci major jest w worku na fotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriusza
ogólnie mieszanie się ras uważam za zły pomysł. nawet nie ze względu na zanikanie białej rasy przez taki proceder - ale ze względu na dzieci. taki mulacik jest traktowany z pogardą zarówno przez białych jak i przez czarnych. z całą pewnością ludzie czarni przekazują tez dzieciakom mniejszy IQ. ALE jak wolna, bez zobowiązań biała kobieta zakochuje się z wzajemnością z wolnym, bez zobowiązań czarnym/ czy tam ciapatym z bangladeszu - to dlaczego mam im zabraniać,albo potępiać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss Jadwiga Tips Uk
bo tu chodzi o opinie Polek,Polakow jakbys nie wiedziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
28.09.13 [zgłoś do usunięcia] kafeteriusza z całą pewnością ludzie czarni przekazują tez dzieciakom mniejszy IQ." Nie od dziś wiadomo, że Czarnuchy to imbecyle 🖐️ Nic dziwnego, że w UK rodzice białych dzieci się w k u r w i a j ą, gdy widzą że ich dziecko jest jedyne lub jedne z niewielu białych dzieci w klasie. Reszta to Smoluszyska 😴 Wiadomo, że białe dziecko z czarnych bachorem nie nauczy się niczego dobrego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i nasza gwiazda Terenia :D Ona to nie Mayor tylko Beatka s-k :) Swoja pogarde mozesz sobie wsadzic w tylek, ja Ci jedynie moge wspolczuc. Nie wybielam nikogo na sile, on jest pol bialy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
28.09.13 [zgłoś do usunięcia] LittlePollyHadALamb Ona to nie Mayor tylko Beatka s-k" Widzę, że znasz samą elitę :D Może swojego Bambo na Kafe poznałaś? :D A poza tym skoro twój gach jest koloru g***a, to nie ma nic z moją rasą wspólnego 😴 Geny tej Brytyjki, która go powiła poszły się j e b a ć 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Ja to Bamberowi nawet nie dam się dotknąć :classic_cool: Zresztą za wysokie progi jak dla nich 😴 Oni mają szansę u brudasek albo paskud 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie laleczko chodzilo mi o to, ze biada by byla jak bys sie miala rozmnazac, ale Tobie to raczej nie grozi, bo jestes tak niesamowicie piekna, ze nikt nawet nie bedzie mial smialosci do Ciebie zagadac, a co dopiero zaplodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Ten temat o prowokacja, sprawdzone und potwierdzone :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×