Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LittlePollyHadAlamb

Historia pewnego zwiazku

Polecane posty

Gość 0 Terenia 0
Wzruszyłam się 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co z ta laleczka ? laleczka to ty sie bawisz smoluchowi w rozporku :) Teresa miala racje, brytyjka sie sk****ila ze smoluchem, nie stac bylo na skrobanke to zostawila malpke na pozarcie. PS. Bangladesz - najbrzydsza rasa ludzka, oto przyklady , raj na ziemi. http://www.peron4.pl/ulice-dhaki-zdjecia-z-bangladeszu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Ty wiesz czym ja sie bawie ;) A nazywanie Terenii laleczka nie jest przeciez obrazliwe, prawda? Widzialam , ze wiele osob ja tutaj wyzywa i ja tego kompletnie nie popieram. Skoro nie lubie rasizmu, to nie lubie tez wyzywania sie na ludziach chorych. To mogloby tylko pogorszyc jej, juz nienajlepszy, stan. :( Dzieki za te zdjecia! Swietna robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W prasie bez przerwy straszy się rasizmem (trochę jak faszyzmem), działają organizacje anty-rasistowskie, ale używanie słowa „rasa” jest, z jakichś tajemniczych powodów, także przejawem rasizmu. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Ci wspolczuje autorko i wstyd mi za rodakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to będzie za potomek :O dzikiego czarnucha z azji i POlki której imponuje tylko jego wielki penis? :O o tempora o mores!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, coz, czego ci zyczyc to jedynie wspolczucia i duzo cierpliwosci, ktora moze sie przydac w waszym zwiazku. Generalnie Polonia w UK badz Niemczech to najgorszy sort patologii. Nie kazdy Polak taki jest, a ci madrzy nie wyjezdzaja do Anglii na tasme ;) Twoi oprawcy to pewnie zacieci katolicy. U nas to normalka. Cos co nie jest katolickie jest be. Cos co nie jest biale, jest be. Tak ich kosciol uczy wiec coz zrobic. Zasciankowosc, kompleksy, malomiasteczkowosc, fanatyzm religijny, glupota, patologia w rodzinie. Mam nadzieje, ze namietnie sa gwalceni przez czarnoskorych kolegow z wiezienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aynnnaaa
LittlePollyHadALamb ja jestem od wielu lat zona araba, mamy dzieci i wiesz co..juz sie nie przejmuje tym co ludzie mowia.....mieszkam w niemczech i mam tu grono fajnych polskich znajomych na poziomie, ale sa tez przewaznie kobiety, ktore cos tam zawsze powiedza, wiekszosc z nich jest raczej sflustrowana.. moj maz byl z ze mna juz wielokrotnie w polsce, poniewaz pochodze z prowincji wiec poczatkowo byl sensacja...jednyny obcokrajowiec w miescie;)....teraz juz nikt na niego nie zwraca uwago... tak jak ktos wyzej napisal, zycze ci duzo cierpliwosci...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aynnna
aziatycka pani,nie obrazaj chinczykow,bo obrazasz ich piszac azjatycka,zmien na malpia :) ciapaki to nie azjaci,to gorszy sort od malp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, ja wiem, ze zamiast do szkoly chodziles na wagary, ale teraz to juz skompromitowales sie na maxa. Znaczy sie, ze kontynent Azja sklada sie tylko z Chin? ;) O masz ci los! No nic dziwnego, ze musisz na tej tasmie pakowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepna mundra od smolucha pisze: wiekszosc z nich jest raczej sflustrowana.. -- opowiedz w koncu co to jest FLUSTRACJA, j***nko z dzikusem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×