Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elunia 9311

Ubranie na impreze typu Pool Party

Polecane posty

Gość Elunia 9311

Witam wszystkich Niedługo wybieram się do znajomych na bardzo ciekawie zapowiadającą się impreze na basenie. Ma to być coś w stylu pool party czyli impreza gdzie część osób bawi się koło basenu, a część w basenie i mam dylemat jak się ubrać, bo z tego co mi wiadomo nikt raczej nie idzie tam w bikini. Doradźcie mi proszę dziewczyny co mam włożyć, bo chciała bym czuć się w miare komfortowo i wyglądać fajnie ale też chciała bym móc w pełni się bawić i np. bez problemu wejść do wody. Myślałam nad ubraniem jakiejś białej bokserki, krótkiej spódniczki i koturnów (takich bardziej w stylu sandał, nie pełnych). Największy problem mam właśnie z butami bo wolałabym szpilki ale raczej one kiepsko sprawdzą się w basenie. Napiszcie proszę jakbyście radziły mi się ubrać, jakie buty mam założyć żeby fajnie się w nich tańczyło i żebym mogła też wejść do wody. A może ktoś z Was był już na takiej imprezie i napisze jak to mniej więcej wygląda i w co się ubrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag

Byłam kiedyś na takiej imprezie i miałam ten sam problem. Wybrałam niebieskie dżinsy, bluzkę z cekinami i koturny. W basenie w tym ubranu siedziało się całkiem dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś miałam na imprezie w podobnym stylu jasną spódniczkę pod spodem majtki od stroju a na górę tylko top od stroju ale taki z falbanką typu hiszpanka i fajnie się sprawdził

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pio pio

oczywiscie skórzana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość pio pio napisał:

oczywiscie skórzana

No, chociaż może inną bym założyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

A byłaś tylko na basenie czy w wodzie też? Ja właśnie jutro ide na taką imprezę i zastanawiam się czy założyć spodnie czy coś innego, ale nie wiem jak to się sprawdzi 

1 godzinę temu, sylwia_misiewicz napisał:

ja kiedyś miałam na imprezie w podobnym stylu jasną spódniczkę pod spodem majtki od stroju a na górę tylko top od stroju ale taki z falbanką typu hiszpanka i fajnie się sprawdził

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

 

Dnia 13.09.2019 o 21:45, sylwia_misiewicz napisał:

ja kiedyś miałam na imprezie w podobnym stylu jasną spódniczkę pod spodem majtki od stroju a na górę tylko top od stroju ale taki z falbanką typu hiszpanka i fajnie się sprawdził

 

Jednak założyłam dżinsy, bluzkę i skórzaną ramonekse. Nie było mi w wodzie nie wygodnie, a, nawet przyjemnie się siedziało w tych ubraniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×