Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Serial Dom

Polecane posty

Gość gość
ja też, tak to pamiętam, wtedy Ewa myślała, że to Andrzej a przespała się z Leszkiem /było ciemno/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak bylo, po ciemku zakradł się do nie jeLeszek, który się w niej chyba trochę bujał. Po tym Ewa na pewno w ciąży nie była, na pewno probowała się z Andrzejem spotykać, ale nie wychodziło, a to go na Andrzejki zaprosiła, a to na sylwestra chciała... I dopiero jak Basia ostatecznie powiedziala Andrzejowi, ze nic z ich małżeństwa już nie będzie, to poleciał do Ewy i się z nią przespał. I wtedy poczeli Krzysia. To na pewno dziecko Andrzeja, nie Leszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy Ewa przespała się z Leszkiem, Andrzej był jeszcze żonaty z Basią, Krzyś jest drugim dzieckiem Basi i Andrzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Krzysia tylko Kajtka, Krzyś jak wyżej napisałam jest drugim dzieckiem Ewy i Andrzeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 13.57: Leszek raczej nie kochał się w Ewie,on to zrobił z zemsty,jak to później mówił za Bronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być moze i z zemsty, ale ja miałam wrażenie jak oglałam, że Ewa mu się podobała. A motyw zemsty to takie tlumaczenie na siłę, bo przecież Ewa nigdy z Bronkiem nie była, to on za nią latał i się naprzykrzał, a ona nie chciala nawet na niego patrzeć. A Krzys to faktycznie 2gie dziecko Andrzeja, pierwszy to Kajtek i obaj są na pewnio synami Andrzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie stronki na temat filmów i seriali lubicie odwiedzać? ja lubię film.wp.pl, fajny portal, polecam: http://film.wp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa odrzuciła Bronka a on desperacko chciał jej udowodnić,że jest coś wart.Dlatego Leszek winił Ewę.Obwiniał też Andrzeja.Ogólnie pretensje Leszka są dla mnie niezrozumiałe.Nie sądzę,żeby był zakochany w Ewie.On zawsze ją obwiniał,najpierw za śmierć Bronka,później za stosunek do matki.Można nawet zauważyć,że Leszek nie był może ideałem,ale kochał matkę nad życie.Zastanawia mnie za to inna rzecz: kiedyś Leszek powiedział do Ewy takie zdanie: co by powiedział Andrzej,gdyby dowiedział się,że nie jest tylko moim bratem,ale szwagrem?Piszę z pamięci,ale sens jest podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potocznie i trochę wulgarnie per "szwagry" mówią do siebie faceci, którzy bzykali tą samą panienkę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele postaci nie zapomnianych: pan Popiołek, Bronek, jednak Basia również. Bardzo dobrzy aktorzy ich grali, i trochę zła jestem, ze ne było dalszego ciągu, i nie zakończyło sie klamrą, żeby znów Andrzej połączył się z Basią, nawet miałam pomysł jak Kajtek załatwiał nerkę dla Majki, bo nie bardzo mi się podobało, żeby musiał spać ze starą babą /oczywiście w tym kontekście, bo Ewę Błaszczyk uwielbiam/ ale wracajac do pomysłu, to przyśnił mi się taki, który wprowadziłby Basię blizej akcji. A mianowicie Kajtek rozmawia z lekarzem o możliwoścach przeszczepu, w końcu robi awanturę, Basia to słyszy, bo kończy pracę za ścianą. Potem wychodzi spotyka Kajtka i odkrywa, że to młody Talar /przypomnienie siły miłości Talarów/ i oczywiście pomaga mu - nie bez trudu- załatwić nerkę. Niezłe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły pomysł,ale z tym powrotem Baski do Andrzeja raczej nie bardzo.Mi również nie podobał się sposób,w jaki Kajtek załatwił Majce nerkę.Ta Zoja potraktowała go tak jakby chciała coś udowodnić.Nie podobało mi się też zachowanie Andrzeja.Kajtek pomógł Majce,obronił ją przed g***tem a ten zamiast poprzeć własnego syna robi mu awantury.Podejrzewam,że jeśli Basia byłaby w takiej sytuacji,to Andrzej postąpiłby podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak, ale niestety z wiekiem trochę mu sie poprzestawiało, a szkoda...taki był z niego bohater romantyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moj ukochany serial 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Tez bardzo lubie ogladac Dom. Fajny jest Krzysiu, ale teraz nigdzie go nie widac :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On już chyba nigdzie nie gra.Teraz jest scenarzystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
szkoda, w Domu byl mlody, teraz pewnie dojrzaly i przystojny tak jak Marek Bukowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropny był aktor grający Kajtka- syna Andrzeja. Do dzisiaj jak go widze to brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Ale on wlasnie duzo gra, widze go czesto a Krzysia nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie gra serialowy Kajtek teraz?Swoją drogą dobrze dobrali tych aktorów.Chodzi mi o podobienstwo: Kajtek podobny do Ewy,Krzysiek do Andrzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajtek gra jakies ogony, a i to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajtek gra jakies ogony, a i to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Kajtek gra w wielu serialach, widuje go jakies podrzedne role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i oczywiście przypomnę rewelacyjnych Halina Wrotek /zaraz po wojnie/, Mietek Pocięgło vel Marek Bukowski no i genialny Henio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×