Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaaa2502

Rodzice nie lubią mojego chłopaka

Polecane posty

Gość kasiaaa2502

CZEŚĆ Wam :) Chciałam się podzielić moim problemem. Mam 18 lat ,mieszkam na śląsku i od 7 miesięcy mam chłopaka. Niestety moi rodzice nie przepadają za nim. Poznałam go na imprezie i przez jakiś czas tylko i wyłącznie się kolegowaliśmy. Spotykaliśmy się mniej więcej raz w tygodniu.Byłam z nim na jego studniówce. Wtedy rodzice nie mieli nic przeciwko, gdyż zawsze mówiłam że to jest mój kolega i to się nie zmieni. Jednak po czasie, zdecydowaliśmy że może warto spróbować. Na początku było ciężko ale teraz jest bardzo dobrze. Niestety wraz z tym pojawił się problem z moimi rodzicami. On pochodzi ze śląskiej rodziny, i mówi lekką gwarą, co nie podoba się moim rodzicom. Wiem to absurdalne i też mi jest ciężko w to uwierzyć że po takim czymś można oceniać ludzi.Uważają że stać mnie na lepszego chłopaka, jednak nie umieją powiedzieć dlaczego. T. ma 20 lat, zdał maturę jednak nie poszedł w tym roku na studia. Planuje to zrobić za rok. Cały czas szuka pracy, jednak w tych czasach jest ciężko. Oczywiście, rodzicom nie podoba się to że ktoś może nie iść na studia. Mają jakieś ale do jego stylu ubierania się. T. jest normalnym chłopakiem, który dąży do swoich celów.Ogólnie nie rozmawiają z nim gdy mnie odwiedza , a mama uważa że zmieniłam się przez niego, co nie jest prawdą. Wylicza ile razy się z nim spotykam, uważa że powinnam raz, max 2 razy w tyg. Jeżeli zdarzy się więcej ma już jakieś wielkie ale, i mówi abym zastanowiła się nad tym co jest dla mnie ważniejsze. Gdy zaproponowałam jej że zaproszę go na obiad, powiedziała, że niby o czym miałaby z nim rozmawiać. Nie mam zbytnio dobrego kontaktu z mamą, bo czepia się o byle co. Rodzice uważają również, że jestem młoda i powinnam poznawać innych ludzi a tym sposobem jestem ograniczona. T. ma całkowite przeciwieństwo tego jak jest u mnie, Jego rodzice są otwarci od razu nawiązałam z nimi kontakt, przez co mi jest głupio że moi są inni. Nie wiem co mam robić, ponieważ gdy z nimi rozmawiam oni wiedzą wszystko lepiej. ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa2502
co robić ?;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozum rodziców i popatrz, jak to wyglada z boku( bez zaangazowania emocjonalnego). Chlopak nie uczy sie,nie pracuje, ty masz 18 lat, mozesz jeszce poznac wielu , oni chca,zebys miala te mozliwosc. Prawdopodobnie i tak nie jest to TEN na cale zycie . Co robic? No coz - jedyna szansa,ze chlopak pokaze im swoja postawa ze jest ciebie wart i przekona ich do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaa2502
nie uczy się bo chce zarobić na studia, a pracy szuka.. nie wiem jak mam do tego podejść, żeby było dobrze. chcę żeby go zaakceptowali, a nie byli przeciwko mnie ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×