Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukamy faceta

Polecane posty

Gość gość

Około 30-35 lat, który wyliże tzipkę mojej żony, scenariusz jest taki: -kocham się z żoną na twoich oczach -spuszczam się w pochwie i wychodzę z żony -żona bawi się sromem -w momencie jak zacznie wypływać sperma ty robisz jej minetkę -w nagrodę możesz się spuścić na piersi mojej żony -seks oralny i klasyczny dla ciebie wykluczony zapraszam, warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pełny spontan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdzie umówiony koleś i scenariusz jest taki: - ty posuwasz żonkę - on cię z niej ściąga - spuszcza ci totalny wp*****l - przywiązuje do krzesła i knebluje - posuwa żonkę ile i jak mu się podoba na twoich oczach (ona piszczy zadowolona jak suka) - zakłada spodnie i wychodzi - żonka do końca życia przekonuje cię, że wcale jej się nie podobało :P Życzę znalezienia kogoś takiego. Żonka będzie zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbi
A może inny scenariusz? Ty bzykasz swoją żonę od tyłu (w cipkę oczywiście) a ja od przodu języczkiem pieszczę jej łechtaczkę... w momencie jak poczujesz zbliżający się orgazm, wyjmujesz z cipki swoją pałeczkę i wkładasz ją do moich ust i spuszczasz się w nich obficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas00030
Ja mam lepszy scenariusz ! -kolejność jest taka: -wkładam jej do ust -żona bawi się sromem -Ty się przyglądasz, możesz konia walić -następnie p******ę twoją żonkę w c**ę -spuszczam się w pochwie i wychodzę z niej -w momencie jak zacznie wypływać sperma Ty podchodzisz i w nagrodę możesz zrobić monetkę Nie uważasz że taki scenariusz jest znacznie ciekawszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolego, ktory zalozyk temat chyba ci sie cos pomylilo, to facet rznie ci zone a ty zlizujesz sperme a nie na odwrot! nigdy nie znajdziesz obcego faceta ktory bedzie chial oblizywac zone z twojej spermy chyba ze jakiegos geja, choc i tak watpie niezle cie pogrzalo! oswoj sie z sytuacja ze to obcy rznie twoja zone, ty grzecznie siedzisz przy lozku najlepiej zwiazany, skneblowany i jak kochanek grzecznie skonczy i bedzie sie zbieral do wyjscia to ty mozesz laskawie zlizac jego sperme i jak ci zona pozwoli ja zadowolic co to sie porobilo teraz, co za chore fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×