Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dreamerK

Który dzień uznać za termin spodziewanej miesiączki

Polecane posty

Gość dreamerK

Hej Dziewczyny, mam pytanie, na które pewnie nie da się odpowiedzieć merytorycznie, więc zapytać po prostu, co obstawiacie? Mój cykl od kilku mies. wynosił 32 dni (dwa dni plamienia, na trzeci miesiączka), a tu nagle 28 dni. Akurat staramy się o Dzidzię i przytulanka były częste zwłaszcza wtedy, gdy wg kalendarza wypadała owulacja (tzn 18 - 20 IX). Oczywiście mam masę objawów ciążowych, zaś w czwartek i piątek męczył mnie intensywny ciągnąco- kłujący ból czegoś pośrodku z tendencją do z "z lekka w prawo"- a w trakcie owulacji właśnie ten jajnik czułam. Nigdy nie miewam bólu podbrzusza przed miesiączką, towarzyszy mi dopiero w 1 lub 2 dniu pełnoobjawowego okresu, poza tym temperaturka 37- 37.2 (a rzadko miewam, nawet podczas choroby). Zrobiłam betę w środę- negatywna, potem w piątek w dzień test ciążowy (bez sensu, ale pomyślałam "a może akurat"- znacie to;))- brak ciąży. Teraz mam ambitny plan, aby poczekać grzecznie do pierwszego dnia spodziewanej miesiączki, tyle tylko, że nie wiem, czy sugerować się długością cyklu sprzed obecnego, tzn. testować się dopiero ok. 5 X, czy też mogę pokusić się o 30 IX? Wiem, wiem, życie pokaże, tak z ciekawości- co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że 32 jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiesz, że od przytulania nie ma dzieci? biorą się z seksu, inaczej kopulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamerK
Ufff, dobrze, że mam forum i takich wartościowych doradców, jak "gość" :D nareszcie ktoś mnie uświadomił, że potrzebna jest kopulacja, zapytam w sklepie, czy mają, zresztą- pewnie jest na Allegro:) Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przytulanka", "temperaturka" :( po lekturze tego forum odnosi się wrażenie, że płodzeniem dzieci zajmują się tylko osoby infantylne i intelektualnie ułomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamerK
O ile mają dla Pana/i znaczenie obiektywne metody pomiaru inteligencji, to mam 148 IQ i możliwość aplikacji o legitymację członka MENSY:D Pozdrawiam wszystkich tępogłowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×