Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co na prezent dla męża

Polecane posty

Gość gość

w zeszłym roku dostał perkusje bo zawsze o niej marzył, w tym roku nie mam pomysłu żadnego może ktoś z Was ma jakiś ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złoty lancuszek lub jakis zegarek, może karafka lub drogi alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może kup mu jakiś prezent - przeżycie? Na pewno wyjdzie Ci to taniej niż perkusja. Jest kilka fajnych sklepów oferujących prezenty - przeżycia, ja najczęściej podarunki dla bliskich zamawiam ze strony superprezenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiia82
Hej, ja kupiłam narzeczonemu na dzień chłopaka ramkę cyfrową Sony DPP-F800 na stronie matrixmedia i w sumie jest on bardzo zadowolony z takiego prezentu, rano już chciał wgrywać zdjęcia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Skoro lubi dobrą muzykę, jak przypuszczam to może kup mu jakieś fajne słuchawki. Kruger&Matz ma kilka ciekawych modeli, które na pewno spodobają się mężowi. Bardzo fajne wyglądają, a do tego wysoka jakość dźwięku, bez zakłóceń - co jest bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zegarek? na ewatch.com.pl mają fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu kupiłam koszule Tommy Hilfiger z tego sklepu: www.top-store.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam coś z galanterii skórzanej wysokiej jakości produkty znajdziesz na www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekrawaty
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://alekrawaty.pl/ . Znajdziesz tam najmodniejsze krawaty i nie tylko! W sprzedaży mamy również muszki, spinki do mankietów, paski , poszetki i wiele innych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że mężowi, czy też chłopakowi ciężko jest znaleźć coś fajnego na prezent . W zależności czym się zajmuje, jaki są jego pasje, ważne jest by z tej strony dobrać mu prezent. Warto też zwrócić uwagę na to jaki zawód wykonuje, gdyż mogą to być w takim przypadku jakieś śmieszne gadżety. Ale zawsze dobrym, trafionym pomysłem jest zegarek, ja polecam Ci ze strony allinside. Jeżeli nie będziesz chciała zegarka to znajdziesz tam inne ciekawe pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie masz pomysłu na prezent dla męża ja osobiście polecam stronę http://www.cozacena.pl/ z której często korzystam ponieważ ma porównywarkę cenową a dzięki temu kupuję najtaniej i oszczędzam czas gdyż nie muszę chodzić po sklepach uśmiech. Masz szeroki wybór przeróżnych artykułów na pewno coś znajdziesz na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś z roksa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari785
może smartwatcha? w teletorium są całkiem fajne modele, sama w końcu zdecydowałam się na kupno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×