Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Śliwkaaa

Najpotrzebniejsze wyposażenie kuchni

Polecane posty

Gość JolaKa
Sprawdzę to tanake, ale też mam oko na http://www.gort.pl/ i nad tym się zastanawiam. W sumie przeanalizuję wszystko i postanowimy razem z mężem w który sprzęt zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnóstwo fajnych rzeczy znajdziecie tu http://www.agdchrosciel.pl/ Garnki, filiżanki, komplety kawowe etc. ogólnie wszystko do kuchni właśnie, ale nie tylko. A ile tu pięknych rzeczy! W sumie ja boję się zaglądać, bo zawsze mnie korci, by coś kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupowaliście wyposażenie kuchenne? Ja odnalazłam świetny sklep internetowy! Kupowaliśmy w http://rotho24.pl/ wysokiej jakości produkty, które doskonale się sprawdzają w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na etapie kompletowania wyposażenia i raczej wszystko będzie z electro.pl. Muszę kupić lodówkę, zmywarkę, mikrofalę, czajnik, no wszystko! Więc szukanie oszczędności jest u mnie priorytetowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto mieć też elegancką zastawę stołową, ja kupiłam taką z kamienia łupkowego www.slateplate.pl, bardzo fajnie się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloska_loska
Może to zabrzmi dziwnie, ale wolę mówić o innych, częściej zapominanych rzeczach. Wszyscy wiedzą o garnkach, patelniach itp, ale często zapominamy o małych rzeczach jak np nożyczki. Nie wyobrażam sobie domu bez dobrych, ostrych nożyczek. Sama kupiłam nożyczki Twin L ze sklepu ballarini.pl, kosztują trochę, ale nigdy nie miałam tam dobrze leżących w dłoni i ostrych nożyczek. Jeśli macie trochę grosza to nie czekajcie, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryla
u mnie w kuchni absolutny must have to mikser, ekspress do kawy i multicooker. mam multicooker redmond, praktycznie codziennie w nim gotuję, ma sporo funkcji, tj. szybkowar, parowar, grillownica, dzięki czemu nie potrzebuję mieć tych urządzeń osobno. mam raczej małą kuchnię, więc oszczędność miejsca to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkai
Miksera to nie uzywam prawie wcale, ale lubię szkło, szklani kieliszki itp i często je zmieniam, kupuję zazwyczaj w agata home bo mają duzy wybór..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minsk
To zależy od kuchni, ja lubię dużo drobnych rzeczy, np takie fajne ceramiczne naczynka do przystawek, można znaleźć je na ballarini.pl (staub, serving). ogólnie na tej stronie można znaleźć mnóstwo fajnych rzeczy, solniczki, pieprzniczki (zwilling spices), noże (mnóstwo różnych, pure steel, pure black, professional s), garnki passion, pojemniki staub storage - mnóstwo fajnych rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziol
Ja sobie nie wyobrażam gotowania bez dwóch rzeczy (pomijam takie oczywistości jak piekarnik czy noże, hahaha) - po pierwsze dobry mocny blender, po drugie multicooker. Używam Redmonda i zanim do kupiłam to nie miałam pojęcia, że to jest aż takie ułatwienie. A bez blendera ani rusz, bo nie mam cierpliwości do siekania czy miksowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyposazenie kuchenne kupowalam w http://rotho24.pl/ - znalazlam tam doslownie wszystko to co bylo potrzebne. wszystkie pojemniki, garnki i inne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie w dajarze jets cała zakładka, gdzie można wszystko od a do z kupić z wyposażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajornmejden
W kuchni jak w kazdym pomieszczeniu - zależy kto czego potrzebuje. Ja np nie wyobrażam sobie nie mieć dobrych naczyń ceramicznych, mama mnie nauczyła z takich korzystać i teraz mam mnóstwo ceramiki u siebie. Moja ulubiona firma to Staub, mają chyba wszystko z ceramiki, formy do pieczenia, półmiski, naczynka do serwowania, garnki - wszystko. Sprawdźcie sobie ich serie XS-MINIS, Cooking, Serving, gift giving i storage - kupuję wszystkie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem garnki w kuchni to podstawa, musza byc dobrej jakości z dobrym dnem, który sprawia ze nic się nie przypala i szybciej gotuje, tak jak w tych od gerlach które mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dla mnie nie może być kuchni bez porządnego ekspresu do kawy :D ale zarówno ja jak i mój mąż uwielbiamy taką parzuchę, więc kupiliśmy sobie ekspres jura z http://www.sabro.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniffsniff
Jak dla mnie jak kuchnia to noże, garnki i wszelkie naczynia. Sama ostatnio zakochałam się w dwóch markach - staub i zwilling. Jest serio bomba. Zwilling ma ekstra garnki (mam serię Joy), noże i różne akcesoria (np sommelier czy spices) a staub to majstersztyk jeśli chodzi o ceramikę albo żeliwo. mają patelnie grillowe, mają serię cooking, serving, gift giving, różne akcesoria - mnóstwo potrzebnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zdecydowanym must have jest ekspres do kawy. :) Odkąd kupiłam sobie ekspres na http://flintespresso.eu/ , to nie mogę sobie wyobrazić życia bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość percontedoc
Ja lubię mieć dobre, drogie naczynia. Jestem fanką żeliwa, mam żeliwne patelnie grillowe, mam naczynia do tajine, formy do pieczenia, do duszenia, naczynai coccotte - wszystko od stauba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja specjalnie nie kupiłam thermomixa bo to trochę dla ludzi bez wyobraźni kulinarnej. Wkładasz składniki wyjmujesz gotowe jedzenie. Cała frajda tkwi w gotowaniu. Ja mam robota kuchennego z panasonica, blender i inne ręczne sprzęty które w zupełności można uznać za najpotrzebniejsze w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hearter
Ja lubię kupować sobie różne drobiazgi, np takie deski magnetyczne czy uchwyty do garnków od stauba. na peirwszy rzut oka niepotrzebne, ale przydają się zaskakująco często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JankaWanka
Przede wszystkim nóż i patelnia - bez tego ani rusz! Ja tak zaczynałam kompletować wyposażenie od gerlacha i tak sukcesywnie aż uzbierałam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemmium
Hah, ja ostatnio widziałam specjalne żeliwo staub, ma takie fajne kształty, na halloween się nadaje idealnie dynia, jest jeszcze pomidor i małż, jak dla mnie na różne okazje idealne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa cały topik reklam, które niby piszą "zadowolone panie domu" xD żadnego z wymienionych sprzętów nie kupię a wręcz będę odradzać ludziom ten syf co tu forsujecie. Won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj swojej mamy czy nie zna Gerlacha, nie trzeba szukac informacji na forum , nasze babcie na ich produkty chwalą do dziś. Reklamować nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacica
Święta się zbliżają więc zaraz na stół pójdą świąteczne zastawy i sztućce - zobaczcie jakiej marki macie w domu to wszystko się wyjaśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freakonaleash
Akcesoria kuchenne takie jak jakieś cedzaki, łyżki do makaronu itp - bez tego nie wyobrażam sobie kuchni. ja, mama i teściowa mamy zestawy akcesoriów zwilling i bardzo sobie chwalimy. Do tego ja jestem wielką fanką patelni ceramicznych i garnków indukcyjnych (tu prym wiedzie u nas ballarini) więc gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×