Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Śliwkaaa

Najpotrzebniejsze wyposażenie kuchni

Polecane posty

Gość Śliwkaaa

Jakie macie sprzęty w kuchni bez których nie wyobrażacie sobie gotowania? Ja mam Thermomix z którego naprawdę korzystam codziennie i robię w nim prawie wszystko ale mogę sobie wybrać teraz na prezent jakis fajny sprzęt i nie moge sie zdecydować ;) Może jakiś dobry ekspres do kawy? Co wy macie jeszcze fajnego w kuchni co wam się bardzo przydaje na co dzień? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez męża xD Ja korzystam tylko z kuchenki mikrofalowej i z sokowirówki czasami ale mam jeszcze taką sprzed 100lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często korzystam z jajowaru , taki w sumie bardziej gadżet :) Na sniadanie jem prawie codziennie jajka wiec sie przydaje jak nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grill elektryczny. Mięsko jest gotowe w 10 minut bez stania nad patelką. W dodatku wielofunkcyjny. Grilluje rybkę, robi tosty w 2 min itd. A w dodatku jak to jedzonko jest zdrowe bez smażenia w oleju. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie nie obyła po prostu bez dobrego piekarnika i robienia różnych, pysznych zapiekanek! a zakup ekspresu też planuje ale za miesiąc ;] Mam już wypatrzony model saeco moltio, z dużą karafką na mleko, taki który sam będzie robił cappuccino i w ogóle ma dużo fajnych bajerów ;) piłam z niego kawę u koleżanki w pracy i faktycznie cappuccino robi rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tombapanna
Wiele jest takich rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie kuchni. Między innymi : wkład do gotowania na parze, dobry nóż, patelnia wok (uwielbiam azjatyckie jedzenie), duża deska do krojenia itp. Ostatnio kupiłam sobie patelnie grillową http://www.stylowazastawa.pl/produkt/1122/patelnia_grillowa_moneta_ceramica_28x28_cm.html i obecnie nie wyobrażam sobie kuchni bez grillowanego jedzenia. Taka patelnia dla osoby na diecie to rzecz konieczna. Nie ma nic lepszego, niż grillowany łosoś z grillowanymi warzywami na obiad <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnie ceramiczne lub teflonowe,zestaw dobrych garnków,ostre noże,deski do krojenia(stolnica),ekspres cisnieniowy,robot kuchenny ,czajnik elektryczny,piekarnik,zmywarka,zastawa stołowa,komplet róznych misek,akcesoria kuchenne(nozyce do drobiu,nabierki,łopatki,wyciskacz do czosnku itp),wirówka do sałaty,durszlak(sitka),waga kuchenna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agito_pl
Rzeczywiście sporo tych sprzętów ;) a wolicie jedno urządzenie do konkretnego zadania, czy kupujecie raczej urządzenia wielofunkcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej wielofunkcyjne bo mam małą kuchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka945
Dla mnie osobiście najbardziej potrzebne rzeczy w kuchni to zdecydowanie kuchenka oraz zmywarka,bez tego ani rusz i ciezko obejść się w zwykłych codziennych czynnościach. www.Sklep.WinaImport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest najpotrzebniejsze, ale też obstawiam grill elektryczny, tylko zwróć uwagę, żeby miał dużą moc i wyjmowaną płytę, żeby można było umyć, ja mam taki za punkty i dopiero w praktyce wyszło- że ma za małą moc na mięso i źle się myje, tak więc tylko zapiekam w nich bułki z różnym 'wkładem', a grilluję na patelni grillowej na gaz ale kiedyś sobie kupię odpowiedni :-) ekspres do kawy też jest fajny, tylko mam wrażenie, że ciągle trzeba go czyścić i odkamieniać (dużo kawy piję, chociaż nie jestem smakoszem) i dlatego przymierzam się do kupna zwykłego przelewowego z robotem z milionem części jest problem, bo mimo że tak go wyłożyłam, że mam w miarę łatwy dostęp do wszystkiego- to nie chce mi się go składać, a później myć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka89
Wszystko co wymieniłyscie + dla mnie MUSI być urzadzenie do gotowania na parze. zdrowo, szybko, beztluszczowo, wszystkie skladniki w jednym urzadzeniu, samo sie gotuje:) idealne na szybkie obiady, brak czasu, dietę. ja zainwestowałam teraz w taki porzadny garnek z Philipiaka do gotowania na parze i dużo bardziej pasuje mi niz maszyna, podlaczana do pradu. nie mniej jednak dla mnie to jest totalny must have

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei polowalam ostatnio na jakies fajne silikonowe sprzety do kuchni i znalazlam na Storepedia. Caly czas maja promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, a co sądzicie o tym żeby w kuchni położyc sobie taką matę zbierającą brud http://www.kleen-tex.pl/pl/swiat-produktow/maty-standardowe/green-horse.html ? Zaciekawiło mnie to, bo jest ekologiczna - w całości wykonana z butelek PET! Nie sądziłam,ze są takie cuda :) A że ostatnio duzo interesuję się dbaniem o ekologię to jakos tak natrafiłam na tę matę i zamarzyło mi się taką mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnulka
no ja tez właśnie na storepedii kupiłam i jestem zachwycona :) takei fajne rzeczy a o tyle przecenione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbeatta
jesli chodzi o różne rzeczy do kuchni to wejdźcie na stronę internetową sklepu Dajar i tam w zakładkę Ambition, nieziemskie rzeczy ja to się zakochałam od pierwszego wejrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FelicjaN445
Według mnie podstawa to garnki i sztućce. Ważne są też talerze. Chociaż te mniej istotne elementy takie jak miarki czy różnego rodzaju szpatułki też są istotne. Ja pomyślałam o nich jak oglądałam tutaj http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/akcesoria-kuchenne/ akcesoria do kuchni. Całkiem o nich zapomniałam a przecież to te z jest istotne wyposażenie kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnnnie
w sklepie Dajar w zakładce Ambition znajdziecie wiele rzeczy, wszystko an stronie jest ładnie "posegregowane" więc przyjenie się wszystko ogląda. Sama robiłam tam osttanio zakupy i jestem zadowolona z dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem do podstawowego wyposażenia kuchni należy gaśnica, tak gaśnica. Czym będziecie gasić pożar ewentualny? Zajrzyjcie na http://www.drogowe-znaki.com/ - tam mają różnego rodzaju akcesoria przeciwpożarowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_muszka
ja sobie teraz zakupiłam w polomarkecie brytfannę. stwierdziłam, że przyda się na święta do jakiejś pieczenie, albo moze rybę z piekarnika zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od pol roku mieszkamy w domu gdzie jeszcze nie mamy jeszcze kuchni zrobionej i gotujemy tylko w thermomixie, nie wyobrazam sobie bez niego zycia w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekarnik z grillem i parowar. Tylko tak przyrządzam potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbiku
Ja nie wyobrażam sobie życia bez kawy, więc nie mogę sobie wyobrazić dnia bez mojego ekspresu. Niedawno ja sprezentowałem żonie robota kuchennego. A że Electrolux miał ten model co chciałem czerwony to wziałem. To żona postanowiła w tym samym kolorze wziac mi ekspres o taki https://www.svijet-medija.hr/sites/default/files/public/product-images/111171_55625_1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez małego blendera. Robię nim pasty, surówki, pesto, koktajle, soki przecierowe typu Kubuś, farsze. Szczególnie przydatny tam gdzie są małe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×